صفحه 8 از 33 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 324

موضوع: برخورد آمریکایی ها با ما

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : برخورد آمریکایی ها با ما

Amricans are really receptive of other cultures. The fact is that most Iranian are scared of talking to them caz they dont know their language. They talk in idioms and phrases!
    I am living in the US for 4 years now and have lost fo Ameircan friends
    I just made this facebook page to help myself and my other friends learn American idioms
    U can like it and learn the phrases if you want

https://www.facebook.com/pages/Speak...31789900175990
    HAPPINESS

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsharif نمایش پست ها
    پلیس هم اگه این مسئله رو ببینه یا اگه شواهدی داشته باشی که این مسئله رو ثابت کنه، دهن طرف مقابل رو سرویس می کنه، ولی معمولا ماها نمی تونیم زندگی مون رو متوقف پیگیری حقوقی این مسئله کنیم که مثلا انتقام دو تا حرف چرت اون آدم رو گرفته باشیم. خلاصه داستان خیلی چند لایه است.
    Forget about that unless you are a US citizen or at least a permanent resident
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsharif نمایش پست ها
    نژادپرستی فقط ریشه توی خود بزرگ تر بینی که نداره الزاما، می بینی طرف از کار بی کار می شه، رسانه ها هم که راه و بی راه می گن چینی ها شما رو از کار بی کار کردند، توی راه گذرش می خوره به یک چینی و حالا از بدشانسی اون چینی اگه یک وقت کنتاکتی بین شون رخ بده، بدترین توهین ها نثار طرف چینی می شه. به هر حال همه جا این مسئله هست. پلیس هم اگه این مسئله رو ببینه یا اگه شواهدی داشته باشی که این مسئله رو ثابت کنه، دهن طرف مقابل رو سرویس می کنه، ولی معمولا ماها نمی تونیم زندگی مون رو متوقف پیگیری حقوقی این مسئله کنیم که مثلا انتقام دو تا حرف چرت اون آدم رو گرفته باشیم. خلاصه داستان خیلی چند لایه است.
    آقا سعید شما تازه توی یه محیط آکادمیک هستید و با آدمهای سطح بالا در برخورد هستید..... هنوز عمق برخورد ها رو ندیدید و از 10 لایه می تنونم بگم شاید لایه ی دوم رو دیده باشید.
    من بنا به اقتضای شغلم برخورد هایی دیدم و شنیدم که مغزم سوت کشیده. توی روی آدم توهین می کنن یه چیزی بالاتر از نژادپرستانه و متاسفانه بنا به دلایلی نمی شه چیزی بهشون گفت. به قول یکی از همکارام keep your smile!
    اصلاً هر روز ما سوژه داریم.... بعضی وقتا برمی گردیم می گیم: بچه ها تا این ساعت سوژه نداشتیم؟!

برای شکایت هم باید شاهد داشته باشید. بعد از اون توی امریکا اول حق با سیتیزن هست بعد با فردی که گرین کارت داره. حتی اگه وکیل هم بگیرید نمی تونید دادگاه رو قانع کنید....تموم شد رفت!

کسی رو می شناسم که 18 سال اینجا بود ( از 1 سالگی) و به خاطر استفاده از الکل موقع رانندگی دستگیر شد و دادگاه دیپورتش کرد! گرین کارت هم داشت اما سیتیزن نبود! حتی هیئت منصفه گفتن 1 سال توی زندان بمونه اما دیپورت نشه...قاضی قبول نکرد... باز هیئت منصفه دادگاهی تشکیل داد با چند قاضی و تنها حرفشون این بود: توی کتاب قانون نوشته سیتیزن!!!! و این شخص سیتیزن نیست...پس دیپورت!
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط violet11 نمایش پست ها
    منم اخیراً تجربه های جالبی از نامه نگاری امریکایی ها دارم !

این هفته به دو تا از بچه های دپارتمان ریاضی یکی از دانشگاهها ایمیل زدم جوابا جالب بود ...

متن سوال من :

سلام
    من لیسانس ریاضی با معدل پایین ** دارم ؛اگه فوق رو معدلم بالای 3.8 بشه شانس پذیرش در دکتری دپارتمان شما رو دارم به نظرت؟

با سپاس
    امضا

جوابا :
    نفر اول:

بدون سلام
    اره شانس داری ولی الان ددلاین تموم شده باید برای سال بعد اقدام کنی
    بدون خداحافظی

نفر دوم
    سلام
    اره میتونی... خوشحال میشم اگه سوال دیگه ای داتی جواب بدم
    بدون خداحافظی
    well, time is limited
    replying unofficial messages in a simple format is much better than ignoring them
    I also do in this way even in this forum because I receive lots of private messages and it's not easy to answer all of them thoroughly

Example :my correspondence with our lab manager

Peyman,
    I noticed the first couple of teams did not clean all wafers. Each team should have ten wafers and all ten wafers for each team need to be processed through all steps to account for breakage during the lengthy process

BG

and I replied one hour later:

That's my fault. I'll come by Friday morning and clean them.
    Peyman
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

این هفته به دو تا از بچه های دپارتمان ریاضی یکی از دانشگاهها ایمیل زدم جوابا جالب بود ...

متن سوال من :

سلام
    من لیسانس ریاضی با معدل پایین ** دارم ؛اگه فوق رو معدلم بالای 3.8 بشه شانس پذیرش در دکتری دپارتمان شما رو دارم به نظرت؟

با سپاس
    امضا

جوابا :
    نفر اول:

بدون سلام
    بدون خداحافظی

نفر دوم
    سلام
    بدون خداحافظی
    توی نامه نگاری اینجا خدافظی نمی کنن. شاید بنویسن :regards
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!

ApplyAbroad Guru

متن سوال من :

سلام

با سپاس
    امضا

جوابا :
    نفر اول:

بدون سلام
    بدون خداحافظی

نفر دوم
    سلام
    بدون خداحافظی
    ایمیل های غیر رسمی که سلام و خداحافظی لازم نداره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها

کسی رو می شناسم که 18 سال اینجا بود ( از 1 سالگی) و به خاطر استفاده از الکل موقع رانندگی دستگیر شد و دادگاه دیپورتش کرد! گرین کارت هم داشت اما سیتیزن نبود! حتی هیئت منصفه گفتن 1 سال توی زندان بمونه اما دیپورت نشه...قاضی قبول نکرد... باز هیئت منصفه دادگاهی تشکیل داد با چند قاضی و تنها حرفشون این بود: توی کتاب قانون نوشته سیتیزن!!!! و این شخص سیتیزن نیست...پس دیپورت!
    در این مورد حق داشته اند. کسی که سیتیزن نیست وقتی جرم بزرگی انجام بده حق اقامت رو از دست میده. کانادا هم دیده ام برای DUI منجر به تصادف دیپورت کنند. تصمیم گیری اش هم با اداره مهاجرت است.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها

دوست عزیز ، یعنی سیتیزن نبودن یعنی تمام ؟!! هیچ حقی نداریم ؟ یعنی یه جرم کوچیک هم آدم بکنه کارش ساخته س ؟! البته واقعا نمیدونم رانندگی در حین مستی در چه حد از جرم محسوب میشه از دید اونا ؟! ممنون .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    دوست عزیز ، یعنی سیتیزن نبودن یعنی تمام ؟!! هیچ حقی نداریم ؟ یعنی یه جرم کوچیک هم آدم بکنه کارش ساخته س ؟! البته واقعا نمیدونم رانندگی در حین مستی در چه حد از جرم محسوب میشه از دید اونا ؟! ممنون .
    رانندگی در حال مستی جرم جنایی محسوب میشه و کوچک نیست. البته بعید میدونم برای دفعه اول یکسال زندان ببرند. حتما دفعه چندمش بوده یا تصادفی کرده یا به کسی آسیب رسونده. ولی بطور کلی بله تا سیتیزن نشوید بهتر است دست از پا خطا نکنید. داشتن کارت اقامت دائم در هیچ کشوری به شما حق شهروندی نمیدهد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    رانندگی در حال مستی جرم جنایی محسوب میشه و کوچک نیست. البته بعید میدونم برای دفعه اول یکسال زندان ببرند. حتما دفعه چندمش بوده یا تصادفی کرده یا به کسی آسیب رسونده. ولی بطور کلی بله تا سیتیزن نشوید بهتر است دست از پا خطا نکنید. داشتن کارت اقامت دائم در هیچ کشوری به شما حق شهروندی نمیدهد.
    بله متاسفانه تصادف داشته و دفعه ی اولش بوده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)