صفحه 9 از 33 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 324

موضوع: برخورد آمریکایی ها با ما

Senior Member mdemehri آواتار ها

پیش فرض پاسخ : برخورد آمریکایی ها با ما

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    دوست عزیز ، یعنی سیتیزن نبودن یعنی تمام ؟!! هیچ حقی نداریم ؟ یعنی یه جرم کوچیک هم آدم بکنه کارش ساخته س ؟! البته واقعا نمیدونم رانندگی در حین مستی در چه حد از جرم محسوب میشه از دید اونا ؟! ممنون .
    مستی در حین رانندگی جرم کوچیکی نیست. توی بعضی روزا شاید ببینید پلیس واستاده و راننده ها رو داره چک می کنه برای مست بودن. خودم پارسال این موضوع رو دیدم... یه دختر رو هم گرفته بودن.
    وقتی یه نفر مست هست موقع رانندگی جون خودش + چندین نفر دیگه رو به خطر می ندازه.

خیر...توی کتاب های قانونشون تا اونجایی که من می دونم اکثراً نوشته US citizen....
    در ضمن من نگفتم هیچ حقی نداریم...حقمون خیلی ناچیز تر از یه سیتیزن هست.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    بله متاسفانه تصادف داشته و دفعه ی اولش بوده.
    ممکنه و بستگی به ایالتش داره و البته نوع حادثه و BAC (درصد الکل خون) که اگه موقع تصادف بالاتر از 0.08 درصد باشه و به خصوص اگه اثرات مصرف الکل در ماشین هم باشه در اکثر ایالت ها زندان خواهد داشت.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

دوستانی که از نژادپرستی طبقه پایین جامعه آمریکا شکایت دارند...
    خواهشا خودتونو یک دقیقه جای برادر و خواهر افغانیتون در ایران بذارید که روزانه آماج رکیکترین الفاظ و ناملایمات قرار داره که صد افسوس این ناملایمات بیشتر از طبقه بالا و قشر تحصیل کرده جامعه صورت میگیره. یک افغانی که هم کیش ماست هم زبون ماست همسایه ماست بیشترین تشابهات فرهنگی و اجتماعی رو با هم داریم و حاضره سخت ترین کارایی که شاید یک ایرانی هم حاضر به انجامش نباشه رو بدون توقع زیاد و به نحو احسن انجام میده چرا باید مستحق چنین برخوردی باشه؟
    اینجا که میرسیم به نظر من، ما ایرانیا صلاحیت اظهار نظر درباره نژادپرستی رو نداریم.

Junior Member

دقیقا!!! و اینکه افغانیها تقریبا هم زبان ما هستند! واقعا ایرانیها از این نظر شورشو در آوردند! حقمونه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmsh81 نمایش پست ها
    دوستانی که از نژادپرستی طبقه پایین جامعه آمریکا شکایت دارند...
    خواهشا خودتونو یک دقیقه جای برادر و خواهر افغانیتون در ایران بذارید که روزانه آماج رکیکترین الفاظ و ناملایمات قرار داره که صد افسوس این ناملایمات بیشتر از طبقه بالا و قشر تحصیل کرده جامعه صورت میگیره. یک افغانی که هم کیش ماست هم زبون ماست همسایه ماست بیشترین تشابهات فرهنگی و اجتماعی رو با هم داریم و حاضره سخت ترین کارایی که شاید یک ایرانی هم حاضر به انجامش نباشه رو بدون توقع زیاد و به نحو احسن انجام میده چرا باید مستحق چنین برخوردی باشه؟
    اینجا که میرسیم به نظر من، ما ایرانیا صلاحیت اظهار نظر درباره نژادپرستی رو نداریم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    بعد از اون توی امریکا اول حق با سیتیزن هست بعد با فردی که گرین کارت داره. حتی اگه وکیل هم بگیرید نمی تونید دادگاه رو قانع کنید....تموم شد رفت!
    سلام
    ممکنه در مورد معنی این جمله و منبعش یکم بیشتر توضیح بدین؟
    ممنون

سلام دوستان خوبم. من خودم خیلی دنبال یه کتاب بودم که تو فرصت چند ماهه قبل رفتنم بخونمش و وقتی رفتم آمریکا بدونم با چه جور مردمی طرفم و چطور باهاشون رفتار کنم.
    در نهایت کتاب زیر رو که خیلی جاها توصیه شده بود پیدا کردم. خودم 50 صفحه اولشو خوندم و به نظرم خیلی مفیده. فقط بعضی جاها خیلی توضیح داده که خودتون متوجه میشین و رد بشین.

http://syayidss.files.wordpress.com/...states-327.pdf

با آرزوی موفقیت

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

world-accordign-to-USA.jpg

map.jpg

Google for "The world according to Americans"
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_p نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبم. من خودم خیلی دنبال یه کتاب بودم که تو فرصت چند ماهه قبل رفتنم بخونمش و وقتی رفتم آمریکا بدونم با چه جور مردمی طرفم و چطور باهاشون رفتار کنم.
    در نهایت کتاب زیر رو که خیلی جاها توصیه شده بود پیدا کردم. خودم 50 صفحه اولشو خوندم و به نظرم خیلی مفیده. فقط بعضی جاها خیلی توضیح داده که خودتون متوجه میشین و رد بشین.

http://syayidss.files.wordpress.com/...states-327.pdf

با آرزوی موفقیت
    الان شما ایالات متحده هستید؟
    این کتاب واقعا اونجا مفید هست؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    الان شما ایالات متحده هستید؟
    این کتاب واقعا اونجا مفید هست؟؟
    انشاالله اگه ویزا درست شه 5 ماه دیگه دوست من.
    واقعا الان که دارم میخونمش میبینم نکاتی رو نوشته که اگه ندونی ممکنه اونجا به مشکل بخوری. به عنوان یک مثال خیلی کوچیک نحوه ی استفاده ی آمریکایی ها از دئودورانت ها رو نوشته و این که اگه کسی دئودورانت استفاده نکنه یا موهاش چرب باشه، این فرد رو خیلی بی نظم میدونن و سعی میکنن غیر مستقیم ازش دوری کنن! یا اینکه وقتی میرید مهمونی باید با خودتون یه هدیه کوچیک ببرید و خیلی نکات دیگه. یا اینکه چطور باید با آمریکایی ها صحبت کرد و اینکه چه موضوعاتی رو دوست ندارند راجبش بحث کنند. کتاب معروفیه در کل
    اگر با تبعیض جنسیتی زیاد آشنا نیستید، مستند (2011) Miss Representation را ببینید تا با شدت این نوع تبعیض در آمریکا بیشتر آشنا شوید.

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_p نمایش پست ها
    انشاالله اگه ویزا درست شه 5 ماه دیگه دوست من.
    واقعا الان که دارم میخونمش میبینم نکاتی رو نوشته که اگه ندونی ممکنه اونجا به مشکل بخوری. به عنوان یک مثال خیلی کوچیک نحوه ی استفاده ی آمریکایی ها از دئودورانت ها رو نوشته و این که اگه کسی دئودورانت استفاده نکنه یا موهاش چرب باشه، این فرد رو خیلی بی نظم میدونن و سعی میکنن غیر مستقیم ازش دوری کنن! یا اینکه وقتی میرید مهمونی باید با خودتون یه هدیه کوچیک ببرید و خیلی نکات دیگه. یا اینکه چطور باید با آمریکایی ها صحبت کرد و اینکه چه موضوعاتی رو دوست ندارند راجبش بحث کنند. کتاب معروفیه در کل
    ممنون
    من که الان 6 ماه تو کف ویزام. امروز دقیقا 180 روز هست که منتظرم. مثل شما رشته من هم عمران هست (مهندسی و مدیریت ساخت دانشگاه تهران)
    ....
    میشه لینک کتاب رو بگذارید.
    لینک قبلی من اقدام کردم، نتونستم دانلود کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)