صفحه 1 از 53 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 528

موضوع: کارشناسی ارشد در انگلستان

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

پیش فرض کارشناسی ارشد در انگلستان

لطفا مطالب خود را فقط در مورد پذیرش کارشناسی ارشد در این بخش مطرح فرمایید.

انجمن های مرتبط

پذیرش در مقطع کارشناسی از طریق سایت UCAS

دکتری در انگلستان

بورس انگلستان

لینک های مرتبط:

TheCompleteUniversityGuide

The Guardian

Find a PhD

Postgrad Solutions
    ویرایش توسط hpmoner : January 6th, 2015 در ساعت 02:19 PM
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران دانشگاه آزاد قزوین

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد در انگلستان

سلام دوستان. من با یکی از موسسات که مشورت میکردم ازم پرسید که به چه رشته ای برای ادامه تحصیل تو ارشد "علاقه" دارم. سوالی که پیش میاد اینه که برای پذیرش گرفتن میتونم واسه هر رشته ای اپلای کنم؟ حتی اگه اون رشته ربطی به رشته لیسانسم (عمران) نداشته باشه؟ و اگه جواب مثبت هست شانسم برای گرفتن پذیرش تو اون رشته ها چقدر هست؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط g_best نمایش پست ها
    سلام دوستان. من با یکی از موسسات که مشورت میکردم ازم پرسید که به چه رشته ای برای ادامه تحصیل تو ارشد "علاقه" دارم. سوالی که پیش میاد اینه که برای پذیرش گرفتن میتونم واسه هر رشته ای اپلای کنم؟ حتی اگه اون رشته ربطی به رشته لیسانسم (عمران) نداشته باشه؟ و اگه جواب مثبت هست شانسم برای گرفتن پذیرش تو اون رشته ها چقدر هست؟
    اول اینکه توصیه ی اکید می کنم به موسسات پذیرش اعتماد نکنین و الکی پولتون را ندید به اونها. صادق ترین این موسسه ها، نمایندگی های رسمی دانشگاه هستن که به صورت رایگان همون کاری که خودتون میتونید انجام بدید رو انجام میدن. پروسه ی اپلای انگلیس کار سرراستیه و اگه نگلیسی بلد باشید مرحله به مرحله اپلای تون رو به صورت آنلاین کامل می کنید.
    دوم اینکه بله. شما می تونید برای هر رشته ای اقدام کنید اما یکی از اصلی ترین مدارکی که دانشگاه از شما می خواد ریزنمراتتون هست که تاثیر قابل توجهی در شانس پذیرشتون داره. پس اگه دروسی که شما گذروندید (حالا با هر نمره ای) مربوط به عمرانه و دارید برای حقوق به عنوان مثال اپلای می کنید چندان نکته ی مثبتی ندارید و احتمال اینکه برای ارشد قبول بشید کمه. اما برای رشته هایی که تا 50-60 درصد مشابهت داشته باشند میشه شانس در نظر گرفت.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران دانشگاه آزاد قزوین

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    اول اینکه توصیه ی اکید می کنم به موسسات پذیرش اعتماد نکنین و الکی پولتون را ندید به اونها. صادق ترین این موسسه ها، نمایندگی های رسمی دانشگاه هستن که به صورت رایگان همون کاری که خودتون میتونید انجام بدید رو انجام میدن. پروسه ی اپلای انگلیس کار سرراستیه و اگه نگلیسی بلد باشید مرحله به مرحله اپلای تون رو به صورت آنلاین کامل می کنید.
    دوم اینکه بله. شما می تونید برای هر رشته ای اقدام کنید اما یکی از اصلی ترین مدارکی که دانشگاه از شما می خواد ریزنمراتتون هست که تاثیر قابل توجهی در شانس پذیرشتون داره. پس اگه دروسی که شما گذروندید (حالا با هر نمره ای) مربوط به عمرانه و دارید برای حقوق به عنوان مثال اپلای می کنید چندان نکته ی مثبتی ندارید و احتمال اینکه برای ارشد قبول بشید کمه. اما برای رشته هایی که تا 50-60 درصد مشابهت داشته باشند میشه شانس در نظر گرفت.
    مرسی. خودمم نمیخوام از طریق موسسه اقدام کنم و پول الکی بدم بهشون! ولی خب مشاوره رایگان باهاشون ضرری نداره. بازم مرسی. یه سوال دیگه ام داشتم و اون اینکه برای اپلای کردن که محدودیتی وجود نداره؟ یعنی میتونم واسه هر چند تا رشته که خواستم اپلای کنم؟ میخوام بدونم اگه محدودیت داره به ترتیب اولویت اپلای کنم.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط g_best نمایش پست ها
    مرسی. خودمم نمیخوام از طریق موسسه اقدام کنم و پول الکی بدم بهشون! ولی خب مشاوره رایگان باهاشون ضرری نداره. بازم مرسی. یه سوال دیگه ام داشتم و اون اینکه برای اپلای کردن که محدودیتی وجود نداره؟ یعنی میتونم واسه هر چند تا رشته که خواستم اپلای کنم؟ میخوام بدونم اگه محدودیت داره به ترتیب اولویت اپلای کنم.
    بستگی به دانشگاهش داره. بعضیا هیچ محدودیتی ندارن ولی بعضیا مثلا فقط 5تا اپلیکیشن رو قبول می کنن. به هر حال بهتره رشته هایی که اپلای می کنید مرتبط باشن چون اونجوری شاید برای دانشگاه این شبهه پیش بیاد که طرف میخواد به هر نحوی که شده پذیرش بگیره و تاثیر منفی داره.

سلام دوستان من آفر کاندیشنال دارم و رفتم واسه مغافیت تحصیلی اقدام کنم آفر من از دانشگاه بیرمنگام واسه ارشد عمرانه.مرحلهی اول رو با همون ایمل پذیرش تونستم نامه های نظام وظیفه رو بگیرم ولی الان که میخواهم نامه به گذرنامه و آزادسازی مدارکم بگیرم میگن باید اصل پذیرشت به صورت رسمی برای ما بیاری.سوالم اینه که آیا دانشگاه آفر منو مهروموم شده برام پست میکنه یا نه؟

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elimo13739182 نمایش پست ها
    سلام دوستان من آفر کاندیشنال دارم و رفتم واسه مغافیت تحصیلی اقدام کنم آفر من از دانشگاه بیرمنگام واسه ارشد عمرانه.مرحلهی اول رو با همون ایمل پذیرش تونستم نامه های نظام وظیفه رو بگیرم ولی الان که میخواهم نامه به گذرنامه و آزادسازی مدارکم بگیرم میگن باید اصل پذیرشت به صورت رسمی برای ما بیاری.سوالم اینه که آیا دانشگاه آفر منو مهروموم شده برام پست میکنه یا نه؟
    با دانشگاهتون تماس بگیرید و وضعیتتون رو توضیح بدید. تا بتونن بهتون کمک میکنن. روال یکسانی وجود نداره برای همین خود دانشگاهتون بهتر میتونه شما رو راهنمایی کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - دانشگاه صنعت نفت

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

سلام
    من در مورد زندگی تو انگلیس هیچ اطلاعاتی ندارم، میخواستم بدونم آیا میشه برای شرایط من برای تحصیل واسه مستر توو رشته های مهندسی شیمی یا مواد به گرفتن فاند امیدوار بود؟ و اینکه چه دانشگاه هایی توصیه میشه و اینکه مخارج زندگی و دانشگاه حدودا چقد میشه
    شرایط:
    لیسانس مهندسی شیمی گرایش آتش از دانشگاه صنعت نفت با معدل 15.84
    نمره ی زبان : آیلتس میتونم 6.5 به بالا بگیرم
    22ماه سابقه ی کار در شرکت نفت فلات قاره(امریه)- حدود یک سال هم کار پاره وقت در زمینه طراحی مهندسی

مهمه که حتما بتونم کمک هزینه ای بگیرم که مخارجم رو پوشش بده

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elimo13739182 نمایش پست ها
    بله دانشگاه نامه رو در صورت درخواست براتون پست هم می کنه ولی اینکه اینجا از شما اصل نامه رو خواستن یه مقدار کم لطفی خود کارکنان اون ارگان هست. بهشون بگید که باید با همین نامه هم کار شما را انجام بدن و دلیلی نداره که حتما اصل نامه باشه. اگه پیگیری کنید کارتون رو انجام میدن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : The University of Sheffield

سلام دوستان
    من می خوام برای رشته های Business management یا Finance یا economics در انگلستان برای Master اقدام کنم با این شرایطی که دارم:
    >کارشناسی مهندسی شیمی دانشگاه آزاد تهران معدل 13
    >IELTS 6.5 Academic
    >یه C.V خیلی خوب و عالی با سابقه کار 5 سال در زمینه مدیریت مالی و اداری
    >2 توصیه نامه اساتید استاد تمام
    می خوام ببینم شانس اگه تو شفیلد ندارم تو کدوم دانشگاه می تونم پذیرش بگیرم
    . بسیار بسیار سپاس گذارم اگه کمکم کنید.

صفحه 1 از 53 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)