صفحه 13 از 53 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 528

موضوع: کارشناسی ارشد در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد در انگلستان

دوستان ، این مینیمم نمره ای که توی سایت دانشگاه ها نوشته شده ،ک مثلا برای ایمپریال کالج 16 هست ، برای کمبریج 17 و ... تا چ اندازه می شه روش حساب کرد ؟ مثلا معدل من اگر 16.7 باشه ، میشه گفت ایمپریال کالج ب احتمال بالا پذیرش میده ؟

سوال دوم اینکه اگر من دو تا مقاله ی خوب داشته باشم می تونم تا حدودی روی فاند حساب کنم ؟

پیشاپیش ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Ars123 نمایش پست ها
    دوستان ، این مینیمم نمره ای که توی سایت دانشگاه ها نوشته شده ،ک مثلا برای ایمپریال کالج 16 هست ، برای کمبریج 17 و ... تا چ اندازه می شه روش حساب کرد ؟ مثلا معدل من اگر 16.7 باشه ، میشه گفت ایمپریال کالج ب احتمال بالا پذیرش میده ؟

سوال دوم اینکه اگر من دو تا مقاله ی خوب داشته باشم می تونم تا حدودی روی فاند حساب کنم ؟

پیشاپیش ممنون
    بله بدون فاند اگه از بقیه نظرها اوکی باشید احتمالا پذیرش میده. فاندها بیشتر مرتبط با پروژه ها هستند. باید ببینید استادی که شما رو قبول می کنه آیا فاند داره یا نه. مقاله اضافه کردن اونقدرها در فاند موثر نیست.

سلام خسته نباشید

میخواستم بدونم با شرایط زیر چقدر شانس برای کارشناسی ارشد دارم؟ اصلا این رشته در این کشور هست یا نه؟

1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل:دانشگاه دولتی فنی مشهد + تاسیسات حرارتی ، برودتی و تهویه مطبوع ساختمان(طراحی و اجرای سیستم سرمایش و گرمایش ساختمان ها و سرد خانه ها) + 15

2- نمره زبان
    ندارم ولی حدود 2 سال زبان انگلیسی خواندم ولی امتحان ندادم، 1 ترم زبان آلمانی ولی امتحان پایانی ندادم.

3- تعداد مقالات داخلی و خارجی:
    ندارم ولی ثبت اختراع در پروژه پایان نامه کارشناسی راجهع به مدیریت انرژی وشاید مقاله هم بشه کرد مقالش معلوم نیست

4- سابقه کار مرتبط:
    5سال

5- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه:
    تبدیل انرژی (داخل ایران دارد) (اگر مرتبط تر با تاسیسات باشد بهتر)

6- نیم‌سال مورد نظر:
    کارشناسی تابستان 2015 تموم میشه (کی اقدام کنم ؟)

7- موارد دیگر :
    رتبه کنکورم 38 بوده و حدود 300 ساعت دوره نظام مهندسی دیدم و دوره های مدیریت انرژی تحت نظر ژاپن را گذرانده ام. از شرکت های کارفرما 3عدد حسن انجام کار

8-تالیف و یا ترجمه کتاب :1 در حال تالیف در زمینه رشته مربوط خودم

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط NavidMortazavi نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید

میخواستم بدونم با شرایط زیر چقدر شانس برای کارشناسی ارشد دارم؟ اصلا این رشته در این کشور هست یا نه؟

1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل:دانشگاه دولتی فنی مشهد + تاسیسات حرارتی ، برودتی و تهویه مطبوع ساختمان(طراحی و اجرای سیستم سرمایش و گرمایش ساختمان ها و سرد خانه ها) + 15

2- نمره زبان
    ندارم ولی حدود 2 سال زبان انگلیسی خواندم ولی امتحان ندادم، 1 ترم زبان آلمانی ولی امتحان پایانی ندادم.

3- تعداد مقالات داخلی و خارجی:
    ندارم ولی ثبت اختراع در پروژه پایان نامه کارشناسی راجهع به مدیریت انرژی وشاید مقاله هم بشه کرد مقالش معلوم نیست

4- سابقه کار مرتبط:
    5سال

5- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه:
    تبدیل انرژی (داخل ایران دارد) (اگر مرتبط تر با تاسیسات باشد بهتر)

6- نیم‌سال مورد نظر:
    کارشناسی تابستان 2015 تموم میشه (کی اقدام کنم ؟)

7- موارد دیگر :
    رتبه کنکورم 38 بوده و حدود 300 ساعت دوره نظام مهندسی دیدم و دوره های مدیریت انرژی تحت نظر ژاپن را گذرانده ام. از شرکت های کارفرما 3عدد حسن انجام کار

8-تالیف و یا ترجمه کتاب :1 در حال تالیف در زمینه رشته مربوط خودم
    سلام

در مورد رشته که باید یه مقدار وقت بگذارید و از طریق لیست دانشگاهها و جستجو در رشته ها، رشته مورد نظرتون رو پیدا کنید.
    شما باید برای ترم سپتامبر اقدام کنید. از الان دانشگاهها را بررسی کنید و در مورد شهریه و مدارک مالی تحقیق کنید و مدارک را آماده کنید.
    شرایط خوبی دارید.
    غیر از انگلستان کشور های دیگه رو هم مد نظر داشته باشید.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member

سلام بچه ها

من لیسانس ادبیات انگلیسی دارم.

میخوام برم انگلیس. به نظر شما من چه رشته هایی میتونم ارشد بخونم به جز زبان انگیسی ؟ درس های این فازی رو دوس ندارم دلم میخواد یکم اکتیو باشه رشتم و هیجان داشته باشه.

خودم به "سینما" یا "ورزش" و "رقص" علاقه ی زیادی دارم و میتونمم موفق بشم. ولی 23 سالمه. مجبورم از اول درس بخونم درسته ؟ حس می کنم دیره واسه شروع لیسانس

درضمن زبانم هم عالیه و واسه زندگی کردن دارم میرم. و اگه قراره از اول شروع کنم دلم می خواد یه چیزی بخونم که بازار کارش هم توی انگلیس خوب باشه.

مرسی پیشاپیش

سلام
    من دانشچوی ترم آخر علوم کامپیوتر هستم از یک دانشگاه دولتی. میخواستم بدونم چقدر شانس دارم برای پذیرش؟و کدوم دانشگاه ها توصیه میشه؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط am_kayhani نمایش پست ها
    سلام
    من دانشچوی ترم آخر علوم کامپیوتر هستم از یک دانشگاه دولتی. میخواستم بدونم چقدر شانس دارم برای پذیرش؟و کدوم دانشگاه ها توصیه میشه؟
    بهتره یک مقدار همین تاپیک های مرتبط رو مطالعه داشته باشید تا کلیت کار دستتون بیاد. در ضمن برای دریافت راهنمایی مناسب باید اطلاعات مناسب هم ارائه بدید. شما فقط گفتید "دانشجوی ترم آخر"، "علوم کامپیوتر"، "دانشگاه دولتی". به نظرتون با این اطلاعات تا چه حد میشه راهنمایی کرد؟
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

مهندسی مکانیک دانشگاه سراسری معدل 17 کارشناسی
    S:20... R:25 ...W:25... L:25
    TOEFL IBT 95
    GRE 315 Q:170...V:145
    میخواستم بدونم واسه پذیرش با فاند کامل از انگلستان برای مستر چقدر شانس دارم؟؟؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinnnn نمایش پست ها
    TOEFL IBT 95
    تقریبا هیچ شانسی ندارید! برای انگلیس GRE نیاز نیست و خیلی از دانشگاها هم تافل رو دیگه قبول نمی کنن. در ضمن همینطور که چندین و چند بار گفته شده هیچ فاندی برای مستر وجود نداره مگه یه سری اسکالرشیپ های جزیی.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinnnn نمایش پست ها
    TOEFL IBT 95
    آمریکا اپلای کنید شانستون خیلی بهتر خواهد بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)