صفحه 19 از 53 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 528

موضوع: کارشناسی ارشد در انگلستان

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط sahraaa نمایش پست ها
    واقعا سفارت دیگه آیلتس سنترهای ایرانو قبول نداره ؟؟؟؟؟ خوب باید کجا بریم پس چیکار کنیم؟؟
    زیاد نگران نباشید
    نه قبول میکنن ولی این موضوع به عهده خود دانشگاه گذاشته شده و اونا باید قبول کنن
    برای دوره های مستر و دکتری تا اینجا کار قبول میکنن
    باز هم باید دانشگاه تایید کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    زیاد نگران نباشید
    نه قبول میکنن ولی این موضوع به عهده خود دانشگاه گذاشته شده و اونا باید قبول کنن
    برای دوره های مستر و دکتری تا اینجا کار قبول میکنن
    باز هم باید دانشگاه تایید کنه
    ممنون از شما . ولی من به یکی از سنترها زنگ زدم گفتند سفارت بریتانیا دیگه قبول نداره آیلتس که شما از ماها میگیرید.
    بیش ازسحرتاریک است ..اماتاکنون نشده که آفتاب طلوع نکند..به سحراعتماد کن!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sahraaa نمایش پست ها
    ممنون از شما . ولی من به یکی از سنترها زنگ زدم گفتند سفارت بریتانیا دیگه قبول نداره آیلتس که شما از ماها میگیرید.
    برای دوره های دانشگاهی که در دانشگاه گذرونده بشه این مساله به دانشگاه بستگی داره.

Junior Member

سلام دوستان. ببخشید میخواستم یه راهنمایی ازتون بگیرم. من از دانشگاه میشیگان Dearborn در مقطع فوق لیسانس کامپیوتر بدون فاند پذیرش دارم. از دانشگاه Edinburgh Napier اسکاتلند هم پذیرش دارم. از بابت هزینه دانشگاه میتونم پرداخت کنم. به نظرتون برا کدوم یکی اقدام کنم بهتره؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

سلام به دوستان
    شرایط تحصیلی من به این صورت هستش:
    لیسانس نرم افزار کامپیوتر با معدل 16.44 از دانشگاه غیرانتفاعی
    نمره زبان: دارم خودم رو برای آیلتس آماده می کنم و به احتمال زیاد بالای نمره 7
    می خوام برای ارشد در رشته کامپیوتر در دانشگاه بیرمنگام اقدام کنم. به نظر دوستان این دانشگاه دانشگاه خوبی هستش؟
    دوستان چه دانشگاه های دیگه ای با توچه به این شرایط من مد نظر دارن؟
    بیرمنگام رو به این خاطر انتخاب کردم که برادر من شهروند اونجاست.
    درباره فاند هم که اصلا حرفی نباید بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با تشکر

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط hadimohammadi نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    شرایط تحصیلی من به این صورت هستش:
    لیسانس نرم افزار کامپیوتر با معدل 16.44 از دانشگاه غیرانتفاعی
    نمره زبان: دارم خودم رو برای آیلتس آماده می کنم و به احتمال زیاد بالای نمره 7
    می خوام برای ارشد در رشته کامپیوتر در دانشگاه بیرمنگام اقدام کنم. به نظر دوستان این دانشگاه دانشگاه خوبی هستش؟
    دوستان چه دانشگاه های دیگه ای با توچه به این شرایط من مد نظر دارن؟
    بیرمنگام رو به این خاطر انتخاب کردم که برادر من شهروند اونجاست.
    درباره فاند هم که اصلا حرفی نباید بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با تشکر
    سلام.
    معدل خوبه، آیلتس هم اگه به 7 برسه مناسبه.
    بیرمینگهام هم در رشته ی کامپیوتر دانشگاه خوب و مناسبیه. از لیست thecompleteuniversityguide استفاده کنید تا با بقیه ی دانشگاها هم آشنا بشید.
    در مورد فاند هم بیاین صحبت نکنیم
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Aided Mechanical Engineering-RWTH Aachen

دوستان عزیز سلام و خسته نباشید
    یه سوالی هست که ذهن منو درگیر کرده.امیدوارم بنده رو راهنمایی کنید با تجربتون.
    من الان 3 تا پذیرش master by taught از پورتسموث و بورنموث و کاونتری دارم.اما موندم برم انگلستان یا نه ؟ سوالم اینه که با توجه به معدل پایین لیسانسم که 14 هست اگه اونجا بتونم یه معدل خیلی خوب بیارم و gre بالا بیارم شانس پذیرش فول فاند دکترا برای من چطوره ؟ ایا به دانشجوهای خودشون راحت تر فاند میدن ؟ برای کشورای دیگه اعتبار این مدرک چطوره ؟ یکی از دوستان که اونجا تحصیل میکنه بهم گفت که مستر 1 ساله زیاد تحقیقاتی نیست و این برای کشورایی مثل استرالیا و کانادا که فاند رو به رزومه های تحقبقاتی میدن خوب نیست. اگر راهنماییم کنید ممنون میشم .

نقل قول نوشته اصلی توسط aminoofcriss نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام و خسته نباشید
    یه سوالی هست که ذهن منو درگیر کرده.امیدوارم بنده رو راهنمایی کنید با تجربتون.
    من الان 3 تا پذیرش master by taught از پورتسموث و بورنموث و کاونتری دارم.اما موندم برم انگلستان یا نه ؟ سوالم اینه که با توجه به معدل پایین لیسانسم که 14 هست اگه اونجا بتونم یه معدل خیلی خوب بیارم و gre بالا بیارم شانس پذیرش فول فاند دکترا برای من چطوره ؟ ایا به دانشجوهای خودشون راحت تر فاند میدن ؟ برای کشورای دیگه اعتبار این مدرک چطوره ؟ یکی از دوستان که اونجا تحصیل میکنه بهم گفت که مستر 1 ساله زیاد تحقیقاتی نیست و این برای کشورایی مثل استرالیا و کانادا که فاند رو به رزومه های تحقبقاتی میدن خوب نیست. اگر راهنماییم کنید ممنون میشم .
    سلام, من خودم دانشجوی منچسترم. بعد چند ماه اومدم یه سری بزنمو سریع برو ولی لازم دیدم پاسخ شمارو بدم چون خودمم قبل اومدن دقیقا همین سوالارو داشتم. پساخو بصورت دسته بندی میگم
    1- رو بورس اینجا واسه دکترا اصلا حساب نکنید, با یکی از اساتید اینجا داشتم صحبت میکردم گفت ما اگه فاند داشته باشیم اول میدیم به دانشجو انگلیسی, اگه نبود اروپایی. به اینترنشنال کسی اینجا زیاد توجه نمیکنه و تو هم که از ایرانی (یعنی دیگه تو برو اصلا حرف نزن). اینجا کسی رو داشتیم که با معدل 82 نتونست بورس بگیره

2- در رابطه با مساله ریسرچ باید بگم که اینجا شما فقط یه تز 3 ماهه داری به عنوان کار تحقیقاتی و در کل به خاطر فشردگی درسا کاری نمیتونی انجام بدی. من خودم با هزار مصیبت یه مقاله نوشتم الان دوماهه هرچی به استادم میگم اینو پروف کن که سابمیتش کنم هی میگه باشه و راهشو میگیره میره (بعضی وقتا واقعا دلم میخواد بگیرم خفش کنم). اینجا زیاد واسه ریسرچ به ادم بها نمیدن چون نظرشون اینه که شما باید تمرکزتو بزاری فقط رو درست و در اخر رو تزت کار کنی.

3- مدرک دانشگاه معتبره و اگه شما معدل خوب بیاری و جی ار ای خوب احتمالش زیاده فاند بگیری از امریکا. واسه استرالیا سخته شرایط چون همونجور که گفتین ریسرچ خیلی مهمه
    4- این نظر شخصیه منه: اگر من با اطلاعاتی که الان پیدا کردم دوباره میتونستم انتخاب کنم قطعا نمیومدم انگلیس. چون شما اینجا جدای هزینه سنگینی که میکنی فشار زیادی بابت درسا بهت میاد بخاطر طول دوره. شما میتونی با نصف و حتی بعضا یک سوم این هزینه بری ایتالیا, فنلاند و ... . هم هزینه کمتر دادین هم 2 سال هستش میتونید ریسرچ هم انجام بدید تا کارتون واسه دکترا راحتتر بشه. اینجا شخصا برای من چیز جدیدی نداشت و خیلی از مطالبش همون چیزایی بود که تو لیسانس خونده بودم! این انگلیسیا هم از اون دسته ادمان که میگن تا پول داری رفیقتم عاشق بند جیبتم. الان ما داریم یواش یواش به اخر دوره نزدیک میشیم و هر روز ذهنمون مشغول تر میشه واسه برنامه بعد از فوق. تمام بچه های ایرانی که من اینجا میشناسم الان فکرشون اینه که بعد اینجا کجا برن
    این تجربه بنده بود امیدوارم مفید بوده باشه. امتحان دارم وگرنه بیشتر توضیح میدادم.

موفق باشید

Member Farinaz62s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc. International business -Nottingham Trent university

سلام . اگر کسی تو انگلیس MSc International Business یا MSc Marketing خونده یا داره میخونه بیزحمت یه پیغام به من بده. مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical engineering

سلام دوستان عزیز،
    من لیسانس مهندسی پزشکی از دانشگاه آزاد با معدل (18) دازم.
    نمره زبان هم آیلتس 6.5 دارم (S:7 W:6.5 R:6 L:6)
    کدوم دانشگاه رو در انگلیس در مقطع ارشد مهندسی پزشکی پیشنهاد می کنید؟
    ممنون می شم راهنماییم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)