صفحه 37 از 53 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 528

موضوع: کارشناسی ارشد در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد در انگلستان

سلام دوستان

من از دانشگاه ناتینگهام افر کاندیشنال برای مستر (مستر مجدد) گرفتم در واقع به شرطی که تو دانشگاه کورس زبان بگذرونم.
    حالا سوال من اینه اگه من تا جولای امتحان ایلتس بدم و نمره لازم بگیرم باز هم نیاز هست تو کورس زبان دانشگاه شرکت کنم؟
    و اینکه من از الان برای بورسیه باید اقدام کنم؟
    آیا بورس به من تعلق میگیره؟ چون بدون بورس امکان نداره بتونم برم.

متشکرم

Member
    رشته و دانشگاه
    Airplane Technology Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط raz12345 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از دانشگاه ناتینگهام افر کاندیشنال برای مستر (مستر مجدد) گرفتم در واقع به شرطی که تو دانشگاه کورس زبان بگذرونم.
    حالا سوال من اینه اگه من تا جولای امتحان ایلتس بدم و نمره لازم بگیرم باز هم نیاز هست تو کورس زبان دانشگاه شرکت کنم؟
    و اینکه من از الان برای بورسیه باید اقدام کنم؟
    آیا بورس به من تعلق میگیره؟ چون بدون بورس امکان نداره بتونم برم.

متشکرم
    سلام.
    شما اگه نمره مورد نظر زبان رو بگیری ، نیازی به گذروندن کورس زبان نداری.
    اگه برنامه بورسی در دانشگاه هست و ددلاینش نگذشته ، معمولا میشه برای اون اپلای کرد. شما الان آفر کانریشنال داری که معمولا میشه با همین آفر اپلای کرد. ولی ممکنه دانشگاهی ازت آفر قطعی بخواد
    همه شرایط لازم رو توی سایت دانشگاه میگن . مخصوصا دانشگاه های انگلیس و باز بخصوص دانشگاه ای ممتاز.
    اینکه به شما بورس تعلق مییگیره یا نه، اینجا جوابش رو پیدا نمی کنی.
    سایت دانشگاه معمولا حداقل موارد مورد نیاز برای بورس رو میگه، طبیعتا هرچی شما شرایطتت بهتر باشه، توی رقابت قوی تر خواهی بود.
    نمره زبان خوب هم یکی از عوامل تاثیرگذار میتونه باشه. ولی بازم عرض می کنم ، این بستگی به برنامه بورس داره که مبتنی بر چه مواردی هست.
    سایت دانشگاه رو چک کن

موفق باشی

Junior Member behnam.k آواتار ها

سلام دوستان
    من از دانشگاه امپریال مقطع کارشناسی ارشد MRes پذیرش دارم برای اکتبر 2017
    استاد بهم گفته که هزینه ی دانشگاهو خودت باید بدی ولی برای هزینه زندگی بهت کمک میکنم بتونی خرجیتو در بیاری
    تو سایت سفارت خوندم با ویزای Tier4 میتونیم کار کنیم بدون محدودیت
    از اونجا که هزینه دانشگاه خیلی زیاده £29,700
    میخواستم بدونم با کار پاره وقت تو لندن
    چقدرشو میتونم در بیارم
    و آیا بنظرتون امکانش هست اگه اونجا خودمو نشون دادم
    بهم پول بیشتری بده دانشگا؟
    مثلا هزینه دانشگاهو مجانی کنن؟
    ممنون میشم پاسخ بدین
    به جان زنده دلان سعدیا ملک وجود********** نیارزد به آنکه دلی را ز خود بیازاری
    توکل به خدا

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam.k نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه امپریال مقطع کارشناسی ارشد MRes پذیرش دارم برای اکتبر 2017
    استاد بهم گفته که هزینه ی دانشگاهو خودت باید بدی ولی برای هزینه زندگی بهت کمک میکنم بتونی خرجیتو در بیاری
    تو سایت سفارت خوندم با ویزای Tier4 میتونیم کار کنیم بدون محدودیت
    از اونجا که هزینه دانشگاه خیلی زیاده £29,700
    میخواستم بدونم با کار پاره وقت تو لندن
    چقدرشو میتونم در بیارم
    و آیا بنظرتون امکانش هست اگه اونجا خودمو نشون دادم
    بهم پول بیشتری بده دانشگا؟
    مثلا هزینه دانشگاهو مجانی کنن؟
    ممنون میشم پاسخ بدین
    سلام
    اول اینکه شما به عنوان دانشجو کار تمام وقت که نمی تونی انجام بدی. همون 20 ساعت کار در هفته هست.تازه با این اوضاع احوال برگزیت که شرایط سخت تر هم شده. شما برفرض هم کاری پیدا کنی که 10 پوند در ساعت بهت حقوق بدن، ماهی 500 تا 600 پوند حقوقت میشه. اصن حتی فرض کنیم 800 تا 900 پوند حقوقت باشه، بالای 80 درصد حقوقت برای هزینه هات میره، اگه خیلی مدیریت کنی هزینه هات رو . اونم توی لندن به اون گرونی.
    گذشته از این، مستر انگلیس یک ساله هست و درسها خیلی فشرده و سنگین. خیلی خیلی کارت سخت میشه برای هم درس خوندن هم کار کردن.
    مهم تر از همه، موقع سفارت شما باید تمکن مالیت رو برای هزینه شهریه و زندگیت رو به سفارت اثبات کنی. یعنی 29700+ حداقل 8000 پوند. تقریبا 30 هزار پوند. اگه قراره دانشگاه کمک هزینه ای بده، باید توی آفرت بیاد .

ضمن اینکه از استادت مشخصات کامل و دقیق برای کمک هزینه بگیر. معمولا دانشگاه ها یه 2000 تا 2500 پوندی تخفیف شهریه میدن به همه توی انگلیس. حتی 5000 تا هم توی برنامه های اسکالرشیپشون هست. اما اینکه هزینه شهریت مجانی بشه، اگه نگم محاله، خیلی خیلی سخته. شما اگه شرایط خیلی عالی تحصیلی و رزومه ای داری، قبل اومدنت باید ارائه بدی تا بتونی کمک هزینه بگیری،اما اگه میخوای به این امید بیای که با نشون دادن خودت شهریت رو صفرکنی، به نظر من اشتباه فکر می کنی. حتی فرض کنیم برنامه ریزیت درست باشه، شما باید ترم اولت رو که بخونی تا خودت رو نشون بدی، یعنی حداقل نصف شهریه + هزینه زندگی 4-5 ماهت رو باید بدی و خرج کنی. در مجموع در خوشبینانه ترین حالت 20 هزار پوند هزینت میشه.
    از پسش بر می میای؟
    نظر من اینه که شما نسبت به هزینه ای که میخوای بکنی بیشتر فکر کن. حتی فرض کنیم 100 میلیون پول هم داری یا جور کردی. ببین یه مستر یه ساله برات ارزشش رو داره حداقل 100 میلیون خرج کنی؟ اونم در کمتر از 5-6 ماه
    اگه از نظر مالی برات مهم نیست که هیچ، اما اگه پولش رو باید به هزار زحمت ردیف کنی، کارت سختی، استرس و دردسر های فوق العاده زیادی داره .

موفق باشی

Junior Member

درود....
    دوستان کسی راچب دانشگاه دربی انگلستان اطلاعات داره ؟
    من برای ژانویه اونجا پذیرش دارم و برای لیور پول جان موریز سال بعد جولای
    دربی رشته ام international hospitality management
    لیور پول tourism management

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bournemouth University - Hospitality and tourism management

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidatash نمایش پست ها
    درود....
    دوستان کسی راچب دانشگاه دربی انگلستان اطلاعات داره ؟
    من برای ژانویه اونجا پذیرش دارم و برای لیور پول جان موریز سال بعد جولای
    دربی رشته ام international hospitality management
    لیور پول tourism management
    سلام دوست عزیز
    من رشته تحصیلی خودم international hospitality and tourism management هستش. این دو تا رشته که شما گفتید با هم فرق داره بهتره راجعبه رشته انتخابی تون هم تصمیم بگیرید. از نظر من hospitality درسهای عملی بیشتری داره و یه جورایی جذاب تره. هر دو دانشگاه که گفتین دانشگاه های خوبی هستن در زمینه گردشگری.
    اگه اطلاعات تخصیصی دیگه ای خواستید خوشحال میشم کمک کنم چون خودم هم در حال تحصیل در این رشته در انگلیس هستم

Junior Member

سلام دوستان.من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم.ولی میخوام تغییر رشته بدم به بیزینس تو انگلیس.میخوام سلف فاند برم بعد اسکالرشیپ هم بود بگیرم.
    سوالم این بود که من برای ارشد اقدام کنم بهتره یا لیسانس مجدد?(برای بازار کار بعد و گرفتن اقامت) اینم بگم که معدلم 18.72 هست و تافل 100 دارم.
    و یه سوال عمومی.آیا کسی خبر داره الان تو انگلیس کدوم زیر شاخه های بیزینس بیشتر رو بورس هست?

Junior Member

سلام
    من پذیرش دانشگاه و دوره زبان از دانشگاه ردینگ انگلیس دارم
    اما ویزای من رد شده است به این دلیل که آیلتس قابل قبول نیست ؛ که دانشگاه این حرف سفارت رد کرده است و گفته برای ما قابل قبول است اشتباه از شماست
    من الان گیج شدم دوباره اقدام کنم ؟
    میشه با اینکه پذیرش دارم اما سفارت رد کنه ؟
    اگه اطلاعاتی دارین راهنمایی کنید ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط donyavi نمایش پست ها
    سلام
    من پذیرش دانشگاه و دوره زبان از دانشگاه ردینگ انگلیس دارم
    اما ویزای من رد شده است به این دلیل که آیلتس قابل قبول نیست ؛ که دانشگاه این حرف سفارت رد کرده است و گفته برای ما قابل قبول است اشتباه از شماست
    من الان گیج شدم دوباره اقدام کنم ؟
    میشه با اینکه پذیرش دارم اما سفارت رد کنه ؟
    اگه اطلاعاتی دارین راهنمایی کنید ممنون
    سلام.
    شما چه نوع آیلتسی امتحان دادی و نمرت چند شده و مهم تر اینکه چه تاریخی بوده ؟ اگه از تاریخ آیلتست 2 سال گذشته باشه طبیعتا قبول نمی کنن
    اما در ادامه صحبتت، منظورت از اینکه دانشگاه گفته "اشتباه از شماست" یعنی چی؟
    اگه ا زنظر نمره و تاریخ امتحان آیلتس مشکلی نداشتی و دانشگاه هم قبول کرده، از دانشگاه بخواه با سفارت مکاتبه کنه.
    ضمن اینکه این خیلی کلی هست که میگین سفارت گفته آیلتس قابل قبلول نیست. معمولا دلیلش رو هم میگن که برای چی قبلول نکردن. نمرت پایین بوده، اعتبار نداشته و ........ .
    موفق یاشی

سلام دوستان
    من می خوام در رشته ای مرتبط با انرژی های نو در انگلستان تحصیل کنم معدلم پایینه ولی اگه مقاله isi داشته باشم چقدر شانس برای فاند دارم؟
    کدوم دانشگاه در انگلستان رو پیشنهاد می کنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)