صفحه 29 از 53 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 528

موضوع: کارشناسی ارشد در انگلستان

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilserver نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. گرفتن ويزا چطور؟! به سختي ويزا ميدن؟
    برای گرفتن ویزا
    امتیازی هست و باید گپ تحصیلی نداشته باشید البته یکسال فکر نکنم مشکلی باشه. البته اگر سابقه کار مرتبط داشته باشید با رشته تون میتونه فاصله تحصیلی را برطرف کنه. در کل ویزای تحصیلی گرفتنش خیلی سخت نیست با مدارک کامل برید گرفتید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Airplane Technology Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bahardibaji نمایش پست ها
    سلام دوستان من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد عمران هستم با معدل 16 و قصد خوندن مستر در یکی از دانشگاهای لندن رو دارم . به تازگی امتحان IELTS UKVI رو در استانبول شرکت کردم که بسیار سخت تر از امتحانات متداول آیلس بود و نمراتم خیلی پایینتر از آنچه که انتظار داشتم و در آن حد بودم شد. (6) شدم در صورتی که نمره حداقل زبان برای تقریبا همه دانشگاها 6.5 هست. به نظر شما من میتونم با این شرایط اپلای کنم و اختلاف 0.5 را قبول میکنن یا دوباره باید آزمون آیلس شرکت کنم؟ آیا حتما بایدIELTS UKVI باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین
    سلام

شما نیازی به دادن امتحان UKVI نداشتین. زمانی شما این آزمون رو باید بدین که قصد مهارجت به انگلیس رو دارین( یا به عنوان همسر فردی که در انگلیس هست میخواین برین). شما همین ایران خودمون هم میتونستی امتحان آیلتس آکادمی بدی.
    پارسال این شایعه اومد که آیلتس ایران اعتبار نداره. اما اشتباه بود . چون انگیس در ایران سفارت نداشت، ازمون UKVI امکان برگزاری نداشت. اما برای برای آزمون اکادمی هیچ مشکلی وجود نداشته و نداره.
    ضمن اینکه ایرسافام از چند وقت پیش این آزمون رو داره در ایران برگزار میکنه.

دانشگاه از شما مدرک UKVI نمی خواد . آیلتس آکادمیک میخواد . اما بازم برای اطمینان کامل با خود دانشگاه مکاتبه کنید.

من با معدل 15 از دانشگاه لیورپول و کاردیف برای رشته MBA پذیرش گرفتم. البته سابقه و رزومه خوبی هم داشتم. این دیگه بستگی به رشته شما داره که چه چیزی براش اهمیت داره. سابقه کاری شما یا سابقه تحقیقاتی و ریسرچ.
    اما دانشگاه های بالای رنک 100 معمولا سخت نمی گیرن.

0.5 نمره برای اورال قبول کردنش خیلی بعید میاد . اما اگه برای یکی از مهارت ها باشه ، میشه امیدوار بود که دانشگاه قبول کنه

اگه بتونید از پس هزینه های کلاس هاس زبان دانشگاه های انگلیس بر بیاین، میتونید در کلاس های pre-master زبان دانشگاه شرکت کنید. در این صورت هیچ مشکلی از طرف دانشگاه برای زبانتون نخواهد بود.

موفق باشید

سلام
    دوستان توی پروسه ی اپلای دانشگاه های انگلیس، معمولا ازتون میپرسن که منبع مالیتون چیه؟ مثلا شخصی یا فاند یا اسکلارشیپ خود دانشگاه و....
    حالا سوالی که برای من پیش اومده اینه که اگر گزینه ی اسکلارشیپ دانشگاه رو انتخاب کنیم، یعنی بگیم برای پرداخت هزینه ها، به عنوان گزینه ی اول روی فاند و اسکلارشیپ خود دانشگاه حساب باز میکنیم، آیا شانس گرفتن پذیرش رو کم میکنه؟

سلام دوستان
    من و همسرم خیلی علاقه مند ب تحصیل در خارج از کشور هستیم و در حال حاضر لیسانس داریم و اینکه هزینه ای هم نمیتونیم در این رابطه پرداخت کنیم فقط شنیدیم ک برخی از دانشگاه ها هزینه تحصیل رو ب عهده میگیرن و اینکه هیچ اطلاعاتی در این رابطه نداریم .
    اگر کسی بتونه راهنماییمون کنه ممنون میشیم .

نقل قول نوشته اصلی توسط lilimirzaee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم خیلی علاقه مند ب تحصیل در خارج از کشور هستیم و در حال حاضر لیسانس داریم و اینکه هزینه ای هم نمیتونیم در این رابطه پرداخت کنیم فقط شنیدیم ک برخی از دانشگاه ها هزینه تحصیل رو ب عهده میگیرن و اینکه هیچ اطلاعاتی در این رابطه نداریم .
    اگر کسی بتونه راهنماییمون کنه ممنون میشیم .
    سلام
    اگر انگلیس میخایید برید که فاند برای ارشد کم هست . البته دانشگاه ها فاند دارن ولی خیلی رقابتی هست و باید رزومه ی خوبی داشته باشی ولی کشور آلمان تحصیلات رایگان هست.

سلام
    دوستان توی پروسه ی اپلای دانشگاه های انگلیس، معمولا ازتون میپرسن که منبع مالیتون چیه؟ مثلا شخصی یا فاند یا اسکلارشیپ خود دانشگاه و....
    حالا سوالی که برای من پیش اومده اینه که اگر گزینه ی اسکلارشیپ دانشگاه رو انتخاب کنیم، یعنی بگیم برای پرداخت هزینه ها، به عنوان گزینه ی اول روی فاند و اسکلارشیپ خود دانشگاه حساب باز میکنیم، آیا شانس گرفتن پذیرش رو کم میکنه؟
    شما قبل از اینکه بخاید تو این اسکلار شیپ ها شرکت کنی باید پذیرش دانشگاه را گرفته باشی . فکر نکنم تاثیری رو پذیرش داشته باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

سلام
    خیر ارتباطی به پذیرش نداره شرایط اسکالرشیپ داشته باشید میدن نداشته باشید نمیدن ولی اگر بخوان پذیرش رو سلف فایننس میدن

سلام
    دوستان دانشگاه هایی که شروعشون سپتامبر هست، اگر ازشون پذیرش بگیریم، آیا میشه دیفر کنیم به ترم بعد؟ یعنی به دلیل اینکه پذیرش رو دیر گرفتیم و عملا نمیتونیم تا شروع ترم ویزا بگیریم، دیفر کنیم به ترم بهار. سوالم در مورد دانشگاه خاصی نیست، کلا اگر در این زمینه اطلاع دارید بفرمایید
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Airplane Technology Engineering

سلام
    دوستان دانشگاه هایی که شروعشون سپتامبر هست، اگر ازشون پذیرش بگیریم، آیا میشه دیفر کنیم به ترم بعد؟ یعنی به دلیل اینکه پذیرش رو دیر گرفتیم و عملا نمیتونیم تا شروع ترم ویزا بگیریم، دیفر کنیم به ترم بهار. سوالم در مورد دانشگاه خاصی نیست، کلا اگر در این زمینه اطلاع دارید بفرمایید
    ممنون
    سلام

معمولا در دانشگاه ها موقع کامل کردن اپلیکشن، این امکان رو متقاضی داره که حتی درخواستش رو برای ترم یا سال بعد بده.
    اما اگه بر فرض این امکان نبود و اگه امکان ثبت نام در سایت دانشگاه رو داشتین(باتوجه به نزدیکی شروع ترم ممکنه برای دانشجوی بین المللی این امکان نباشه)، بعد از مشخص شدن نتیجه درخواستتون این امکان وجود داره که دیفر کنید. در کل روند پذیرش و موارد مربوط به اون در انگلیس سخت نیست و حتی به نظر من با متقاضی خیلی همکاری می کنند.
    درواقع همون نقل قولی که از قدیم راجب تفاوت سیستم تحصیلی کشورهای خارجی نسبت به ایران زده میشه ، اینکه ورود به دانشگاههای خارجی مثل همون قیف برعکس که ورودش راحته ولی خروجیش سخته.

شما به راحتی نمی تونید از دانشگاه فارغ التحصیل بشی. مخصوصا در مستر که یکساله هست و بسیار فشرده.

پس خیلی نگران این موضوع نباشید که به دانشگاه چی بگید. حتی اگه شما پذیرش رو گرفتین و یه مدت ازتون خبری نشد، نزدیک ددلاین خود دانشگاه بهتون ایمیل میزنه که بدونه تکلیفتون چیه و پیشنهاد دیفر رو هم میده.
    خیلی راحت میتونید بگید میخوام برای سال بعد دیفر کنم.

دیفر زمانی پروسه ش پیچیده می شه که شما بورسی فاندی چیزی داشته باشید در غیر این صورت برای یک پذیرش تنها ، مشکلی نیست.

موفق باشید

Senior Member km7 آواتار ها

سلام
    ممنون
    دوستمون پاسخ کاملی براتون نوشتن. من فقط یک نکته اضافه کنم که چون شروع دوره های مستر اکثرا سپتامبر هست، معمولا شما امکان عقب انداختن دوره برای یک ترم رو نخواهید داشت چون با برنامه ریزی کلی دانشکده تداخل پیدا میکنه. ممکنه برخی رشته ها مستثنی باشه اما قاعده کلی به این شکله که پذیرش دوره مستر رو میتونید برای سال تحصیلی بعد به تعویق بندازید نه برای ترم بعد. ولی توصیه من اینه که این مورد رو با دانشکده حتما هماهنگ کنید. خوشبختانه همونطوری که دوستمون هم اشاره کردن، دانشکده ها با دانشجوها خیلی همکاری میکنن و سعی میکنن مناسب ترین گزینه رو به شما ارائه کنن
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)