صفحه 53 از 53 نخستنخست ... 34344454647484950515253
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 528 , از مجموع 528

موضوع: کارشناسی ارشد در انگلستان

Junior Member RoOozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU -BSc Civil eng

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد در انگلستان

سلام و عرض ادب
    بنده از دو دانشگاه کینگستون و وست مینستر تونستم در مقطع ارشد در رشته مدیریت ساخت و پروژه پذیرش بگیرم
    بنده 36 سال سن دارم و مقطع لیسانس در رشته عمران را در دانشگاه آزاد قزوین با معدل 15.5 در سال 90 به اتمام رساندم و بعد از آن در این رشته مشغول به فعالیت بودم
    دانشگاه وست مینیستر 14000 پوند هست و کینگستون 15400 پوند و با توجه به هزینه های زندگی در لندن که در حدود 12000 پوند تخمین زدم، رقمی در حدود 1 میلیارد هزینه زندگی در یکسال تخمین زدم
    تا جایی که مطلع هستم 2 سال بعد از فارغ التحصیلی اجازه کار در انگلیس دارم . حال سوال بنده این هست که آیا به نظر شما انگلیس آپشن خوبی برای مهاجرت هست ؟

Junior Member

سلام دوستام، من مدرک کارشناسی با معدل ۱۲.۵ از دانشگاه صنعتی شیراز دارم که پنج ساله گرفتم. میخواستم بدونم امکانش هست این مدرک معادلسازی بشه به لیسانس یا فوق لیسانس انگلستان، یا هیچکدوم چون معدلم پایینه

Junior Member RoOozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU -BSc Civil eng

نقل قول نوشته اصلی توسط hanijiveh نمایش پست ها
    سلام دوستام، من مدرک کارشناسی با معدل ۱۲.۵ از دانشگاه صنعتی شیراز دارم که پنج ساله گرفتم. میخواستم بدونم امکانش هست این مدرک معادلسازی بشه به لیسانس یا فوق لیسانس انگلستان، یا هیچکدوم چون معدلم پایینه
    سلام
    زیاد متوجه سوالتون نشدم . معادلسازی رو برای امر گرفتن پذیرش دانشگاه مدنظرتونه یا امر دیگری
    اگر میخواید برای ارشد پذیرش بگیریدد باید اینو بگم هر دانشگاهی شرایط خاص خودش و داره . سیستم معدل انگلیسی بصورت 2:1 و 2:2 اکثرا در پیش نیاز های ثبت نام دانشگاه ها ذکر می شود که معادل اون ها رو هم در هر کشوری ذکر میکنن

For entry to a Master's degree that requires a UK 2:2 degree, you will typically need to have:

• a Bachelor's degree (Licence or Karshenasi) with a minimum grade of 14.0

For entry to a Master's degree that requires a UK 2:1 degree, you will typically need to have:

• a Bachelor's Degree (Licence or Karshenasi) with a minimum grade of 15.5

الان چون معدل شما 12 هست باید باهاشون مکاتبه کنید شاید تجربه کاری و مدرک زبان بتونه بهتون کمک کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    animation

سلام. وقتتون بخیر
    هدفم از ادامه تحصیل مهاجرته ولی چون همسر و بچه دارم انگلستان رو انتخاب کردم برای مستر مجدد خوندن. که هم زمانش یک ساله و کوتاهه و هم همسر اجازه کار کامل داره و هم نزدیکتر از کاناداست برای رفت و امد ب ایران. میخوام بدونم انتخابم درسته؟
    اگه درسم تمومید و همسرم مشغول ب کار بود میتونیم بمونیم؟ یا باید برگردیم؟ ممنون میشم راهنماییم بفرمایید. من لیسانس و ارشد هردو هنر خوندم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

بخش اول سوال شما را فکر نمیکنم کسی بتواند جواب بدهد چون واقعا انتخاب بین همه کشور و تنوع آنها کار کسی جز خود شما و خانواده شما نیست.

در مورد < اگه درسم تمومید و همسرم مشغول ب کار بود میتونیم بمونیم؟ >

شما تا دو سال بعد از فارغ التحصیلی میتوانید ویزا را تمدید کنید با قوانین جدید و اگر دکتری باشد که تا سه سال. در این مدت هر موقع که شغل شما یا همسرتان پیدا کردید و موفق شدید ویزای skilled worker بگیرید دیگر تا مدت ویزا هر اندازه که باشد اقامت شما میسر است.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط brisk نمایش پست ها
    سلام. وقتتون بخیر
    هدفم از ادامه تحصیل مهاجرته ولی چون همسر و بچه دارم انگلستان رو انتخاب کردم برای مستر مجدد خوندن. که هم زمانش یک ساله و کوتاهه و هم همسر اجازه کار کامل داره و هم نزدیکتر از کاناداست برای رفت و امد ب ایران. میخوام بدونم انتخابم درسته؟
    اگه درسم تمومید و همسرم مشغول ب کار بود میتونیم بمونیم؟ یا باید برگردیم؟ ممنون میشم راهنماییم بفرمایید. من لیسانس و ارشد هردو هنر خوندم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام
    من برای مستر مهندسی مکانیک در انگلیس می خوام اقدام کنم اما پرسجوهایی که داشتم ظاهرا بعد از پایان ارشد یکساله در انگلیس پیدا کردن کار و تبدیل به ویزای کاری خیلی دشوار هست.(ظاهرا شرکت ها به سختی اسپانسر میشن) میشه یکی از دوستان که تجربه داره راهنمایی کنه؟
    من خودم تخصصم طراحی کد با سالیدورکس هست داخل ایران سابقه کاری خوبی دارم
    لطفا این راهنمایی هم بکنید که بعد از خواندن مستر چند سال اجازه اقامت و پیداکردن کار هست؟
    به نظر من اگر بعد از تحصیل باید برگردی ایران و نتونی ویزای کار بگیری ارزش این همه هزینه نداره

ApplyAbroad Superstar

درود دوست ارجمند

پرسش نخست را انجمن دز همین پیام پیشین پاسخ داده بود . این دو مسیر را هم که از پایگاههای رسمی هستند ببینید.

- https://www.gov.uk/graduate-visa

-https://study-uk.britishcouncil.org/after-your-studies/graduate-route

برای کار هم کسی نمیتواند پاسخ درستی بدهد... با خود انگلستان بسنجیم دورنما نه بی اندازه خوب و نه بی اندازه بد است با ایران نگاه کنیم ولی بستر بهتر است. دوستان مهندسی اشنا با نرم افزارهای کاربردی جاافتاده از دانشگاههای خوب اسم و رسم دار از میانگین جایگاه بهتری دارند.

HTH

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط REM نمایش پست ها
    سلام
    من برای مستر مهندسی مکانیک در انگلیس می خوام اقدام کنم اما پرسجوهایی که داشتم ظاهرا بعد از پایان ارشد یکساله در انگلیس پیدا کردن کار و تبدیل به ویزای کاری خیلی دشوار هست.(ظاهرا شرکت ها به سختی اسپانسر میشن) میشه یکی از دوستان که تجربه داره راهنمایی کنه؟
    من خودم تخصصم طراحی کد با سالیدورکس هست داخل ایران سابقه کاری خوبی دارم
    لطفا این راهنمایی هم بکنید که بعد از خواندن مستر چند سال اجازه اقامت و پیداکردن کار هست؟
    به نظر من اگر بعد از تحصیل باید برگردی ایران و نتونی ویزای کار بگیری ارزش این همه هزینه نداره

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز.
    من سال 94 مدرک کارشناسیم رو از دانشگاه دولتی با معدل 14.5 گرفتم. سال 1400 هم مدرک ارشدم رو توی رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد گرفتم.
    الان می خوام برای پذیرش ارشد مجدد انگلستان اقدام کنم. به نظرتون اعلام کنم که ارشد دارم یا کلا با همون مدرک کارشناسی اقدام کنم؟
    چون معدل ارشدم خیلی بالاست پایان نامه خوبی هم دارم. ولی ممکنه که ارشد دوم برای گرفتن ویزا ایجاد مشکل کنه چون سابقه کار ندارم و گپ تحصیلیم طولانی میشه.
    این رو هم اضافه کنم که مدتی با ویزای تحصیلی انگلستان بودم ولی به دلایل شخصی مجبور شدم برگردم.
    ممنون از شما عزیزان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)