صفحه 41 از 53 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 528

موضوع: کارشناسی ارشد در انگلستان

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد در انگلستان

اینجا را برای رشته ای که مد نظر دارید ببینید که آیا مشمول میشود(Academic Technology Approval Scheme (ATAS)

) یا نه

https://www.gov.uk/guidance/academic...pproval-scheme

نقل قول نوشته اصلی توسط nima-esf نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره در این مورد منو راهنمایی بکنه.
    من میخوام در یک مستر متفاوت از رشته لیسانسم ادامه تحصیل بدم. در سایت چند دانشگاه که مد نظرم است به صراحت ذکر کرده که از تمامی رشته ها و با هر بک گراندی میتونید مستر این رشته شرکت کنید. با این اوصاف پذیرشم از دانشگاه قطعی هست ولی نمیدونم آیا برای ویزا ممکنه با مشکل روبرو بشم و یا وقتی پذیرش بگیرم ویزام اوکیه دیگه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    اینجا را برای رشته ای که مد نظر دارید ببینید که آیا مشمول میشود(Academic Technology Approval Scheme (ATAS)

) یا نه

https://www.gov.uk/guidance/academic...pproval-scheme

نه شامل حال من نمیشه...آخه رشته معمولی هست. من لیسانسم کشاورزی هست که میخوام در مستر طراحی وب ادامه بدم.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز ممنون میشم اگه جواب بدین
    من با این رزومه امکان پذیرش از دانشگاه منچستر واسه ارشد برق رو دارم
    دیپلم ریاضی فیزیک معدل کل 13.50
    مهندسی برق پیوسته برق قدرت معدل14.99
    ایلس اکادمیک 6.5
    3 سال سابقه کار به همراه بیمه
    سن 30

ApplyAbroad Superstar

سلام من بعید میدانم با مشکل روبرو شوید به خصوص اگر این دو را به لحاظ شغلی مربوط کنید. مثلا اینکه در زمینه آموزش از راه دور کشاورزی میخواهید کار کنید یا شاید فروش محصولات کشاورزی. با اینحال چون در حوزه من نیست پیشنهاد میکنم نظر دوستان دیگر را هم بگیرید. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima-esf نمایش پست ها
    نه شامل حال من نمیشه...آخه رشته معمولی هست. من لیسانسم کشاورزی هست که میخوام در مستر طراحی وب ادامه بدم.

Junior Member

احتمالا این سوال قبلا پرسیده شده ولی تو صفحات قبل که گشتم نبود

من داشتم کشور های مختلف اروپایی و آمریکایی رو برای مستر بررسی می کردم و متوجه شدم که مستر در تمامی دانشگاه های انگلیس یکساله هست. (رشته ام مهندسیه) البته بعضی دوره های دو ساله هم وجود داشتند که 2 ساله بودند ولی به صورت joint با دانشگاه های دیگه اروپایی بودن

بعد از کمی سرچ بیشتر متوجه شدم که بعضی از نهادها فوق یکساله رو قبول ندارن و حتی در فروم های خارجی هم اومده بود که ممکنه نتونید در خیلی از دانشگاه های جاهای دیگه ی دنیا برای phd اقدام کنید!

سوال من اینه که با توجه به این که مستر در دانشگاه های تاپ انگلیس مثل ucl و آکسفورد هم 1 سالست و این دانشگاه ها جزو top 20 جهان هستند، آیا ارزش مدرکشون کمتر از فوق دو ساله ی کشور های دیگه ی اروپایی هست؟

آیا تعداد واحد هایی که تو یک سال می گذرونند برابر تعداد واحد های مستر 2 ساله بقیه اروپاست؟

و این موضوع که برای phd خوندن مشکل ایجاد می کنه تا چه حد درسته؟ (مثلا آیا مستر یه سال ucl میتونه واسه phd یه دانشگاه تاپ تو یه کشور دیگه مثلا epfl سوییس یا kth سوئد اقدام کنه؟)

با تشکر

ApplyAbroad Superstar

سلام پاسخ دادن به سوال شما کمی مشکل است چون کلمه ارزش واقعا ابعاد مختلفی دارد. اگر منظور از ارزش را فقط برای شروع تحصیل برای دکتری ببینیم میتواند اثر داشته باشد به این شکل که در انگلستان شما عموما در سه سال کارشناسی میخوانید وبعد یک مستر ۱ ساله در ۱۷ سالگی هم وارد دانشگاه میشوید به این دلیل که از ۵ سالگی کلاس اول مدرسه را شروع کرده اید. اگر خیلی خوب باشیدحتی میشود مستر هم نخواند و از کارشناسی وارددکتری شد. یعنی در ۲۱ سالگی میشود دکتری شروع کرد (یک دکتری سه ساله) در حالیکه در آمریکا شما قاعدتا ۲۴ ساله هستید برای شروع دکتری. یعنی سه سال یا دست کم ۲ سال بیشتر درس خوانده اید و قاعدتا - با تمام اسحفاظات بحث - باسوادتر هستید و قاعدتا آماده تر. دانشجوهای بریتیش خودشان به این مساله اذعان دارند که ورود به سیستم آمریکایی آموزش برای آنها مشکل است چون کمتر درس خوانده اند. با اینحال اگر فقط مستر یکساله را در نظر بگیریم و اینکه مثلادر یو سی ال (عزیز دل منهم بوده اید!) این تاثیر خیلی منفی بزرگی برای شروع دکتری در کشورهای دیگر اروپانباید داشته باشد .
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla1997 نمایش پست ها
    احتمالا این سوال قبلا پرسیده شده ولی تو صفحات قبل که گشتم نبود

من داشتم کشور های مختلف اروپایی و آمریکایی رو برای مستر بررسی می کردم و متوجه شدم که مستر در تمامی دانشگاه های انگلیس یکساله هست. (رشته ام مهندسیه) البته بعضی دوره های دو ساله هم وجود داشتند که 2 ساله بودند ولی به صورت joint با دانشگاه های دیگه اروپایی بودن

بعد از کمی سرچ بیشتر متوجه شدم که بعضی از نهادها فوق یکساله رو قبول ندارن و حتی در فروم های خارجی هم اومده بود که ممکنه نتونید در خیلی از دانشگاه های جاهای دیگه ی دنیا برای phd اقدام کنید!

سوال من اینه که با توجه به این که مستر در دانشگاه های تاپ انگلیس مثل ucl و آکسفورد هم 1 سالست و این دانشگاه ها جزو top 20 جهان هستند، آیا ارزش مدرکشون کمتر از فوق دو ساله ی کشور های دیگه ی اروپایی هست؟

آیا تعداد واحد هایی که تو یک سال می گذرونند برابر تعداد واحد های مستر 2 ساله بقیه اروپاست؟

و این موضوع که برای phd خوندن مشکل ایجاد می کنه تا چه حد درسته؟ (مثلا آیا مستر یه سال ucl میتونه واسه phd یه دانشگاه تاپ تو یه کشور دیگه مثلا epfl سوییس یا kth سوئد اقدام کنه؟)

با تشکر

Junior Member bhrzl آواتار ها

سلام خسته نباشید دوستان
    دوستان من میخوام واسه دانشگاه های انگلستان اپلای کنم، اما چون میخوام بمونم بعدش خیلی واسم مهمه که بتونم کار کنم و اقامت بگیرم. با هرکی این مدت صحبت کردم گفتن که انگلیس کار پیدا کردن سخته و معمولن به ایرانی ها کار نمیدن.. من خیلی گیج شدم.. میشه اگر کسی در این رابطه اطلاعات داره راهنمایی کنه؟ ممنون میشم

Junior Member

سلام
    من لیسانس مهندسی شیمی و ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه شیراز دارم و مدرک زبان ایلتس 6.5 دارم و یک مقاله ISI و دو تا کنفرانس و دو تا اختراع و 3 تا طرح پژوهشی و 6 سال سابقه کار مرتبط دارم معدل لیسانسم 13.50 و ارشدم 14.30 هست میخام برای ارشد مجدد مهندسی نفت انگلیس افدام کنم میخاستم بدونم با خوندن ارشد نفت توی دانشگاه انگلیس میتونم برای دکترا کانادا اقدام کنم؟

Junior Member

من و همسرم قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد داریم ،امکان گرفتن دانشگاه و شهر یکسانی برای پذیرش با شرایط فوق هست؟
    رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی کامپیوتر –فردوسی مشهد – 14.8

نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    هنوز امتحان ندادم اما آیلتس بین 6.5 تا 7 قابل پیش بینی هست.

رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    کامپیوتر برای ارشد

سابقه ی کار به مدت 3 سال مرتبط

شرایط همسرم

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی نقشه کشی صنعتی –جهاد دانشگاهی مشهد– 16.5

سابقه ی کار به مدت 6 سال مرتبط و گذراندن چند دوره بین المللی در دانشگاه شریف

با این شرایط امید پزیرش در دانشگاه های متوسط اونجا هست؟اگر نیست بهتره روی کدوم کشور ها تمرکز کنیم؟
    چه قدر احتمال این هست که اپلای بگیریم و بشه توی رشته خودمون کار کنیم؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام این اطلاعات خیلی کلی هستند. با اینحال با ایلتس ۷ و احراز دیگر شرایط ... شما در انگلستان میتوانید پذیرش بگیرید. فاند بی اندازه برای ارشدمشکل است. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hanion نمایش پست ها
    من و همسرم قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد داریم ،امکان گرفتن دانشگاه و شهر یکسانی برای پذیرش با شرایط فوق هست؟
    رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی کامپیوتر –فردوسی مشهد – 14.8

رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    کامپیوتر برای ارشد

سابقه ی کار به مدت 3 سال مرتبط

شرایط همسرم

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی نقشه کشی صنعتی –جهاد دانشگاهی مشهد– 16.5

سابقه ی کار به مدت 6 سال مرتبط و گذراندن چند دوره بین المللی در دانشگاه شریف

با این شرایط امید پزیرش در دانشگاه های متوسط اونجا هست؟اگر نیست بهتره روی کدوم کشور ها تمرکز کنیم؟
    چه قدر احتمال این هست که اپلای بگیریم و بشه توی رشته خودمون کار کنیم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)