صفحه 2 از 53 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 528

موضوع: کارشناسی ارشد در انگلستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS.c in mechanical Engineering (polytechnic university of turin)

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد در انگلستان

سلام . لطفا کار بلداش یه چنتا دانشگاه به من معرفی کنن. سپاس گزارم:
    کارشناسی: مکانیک (آزاد)
    معدل: 15
    IELTS: 6
    مهات ها: چنتا دوره ی نرم افزاری مربوط به رشته ی خودم: catia,ansis

Junior Member

سلام دوستان من امروز پذیرش بدون شرط از دانشگاه بیرمنگام گرفتم و نمره ایلسمو با این که نیم نمره پایین تر از چیزی بود که تو سایت نوشته بودن قبول کردن!!! به نظر شما این روال عادی یا دلیل خاصی داره؟ و دوم این که سطح این دانشگاه در مقایسه با شفیلد چطوره؟ آیا امکان تغییر رشته بعد از این که به دانشگاه رفتم هست( در صورتی که از این رشته یی که پذیرش گرفتم خوشم نیاد)؟ ممنون می شم اگر منو راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط neda88 نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز پذیرش بدون شرط از دانشگاه بیرمنگام گرفتم و نمره ایلسمو با این که نیم نمره پایین تر از چیزی بود که تو سایت نوشته بودن قبول کردن!!! به نظر شما این روال عادی یا دلیل خاصی داره؟ و دوم این که سطح این دانشگاه در مقایسه با شفیلد چطوره؟ آیا امکان تغییر رشته بعد از این که به دانشگاه رفتم هست( در صورتی که از این رشته یی که پذیرش گرفتم خوشم نیاد)؟ ممنون می شم اگر منو راهنمایی کنید.
    حدودا در یک سطح هستند و بستگی به رشته شما داره. معمولا ممکنه دانشگاه ها کمی در ایلتس تخفیف بدن. بله امکان تغییر دانشگاه هست ولی کار ساده ای نیست.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام واسه ارشد برم اروپا سطح دانشگاش خیلی مهم نیست فقط قصد برگشت ندارم میخواستم بدونم دانشگاهی هستش که بورسیه کامل کنند آیا؟
    مرسی

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط saied90 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام واسه ارشد برم اروپا سطح دانشگاش خیلی مهم نیست فقط قصد برگشت ندارم میخواستم بدونم دانشگاهی هستش که بورسیه کامل کنند آیا؟
    مرسی
    بهتره در ابتدا یک مقدار مطالب را مطالعه کنید و سپس پست ارسال کنید. بورس مخصوصا برای ارشد در انگلیس خیلی خیلی محدوده و در ارشد که اصلا میشه گفت بورس کاملی وجود نداره.
    در مورد اقامت هم شرایط انگلیس بسیار سخت تر از کشورهای دیگه هست.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

سلام بچه ها . میشه منو راهنمایی کنید . من و شوهرم می خوایم برای فوق انگلیس اپلای کنیم .من برق الکترونیک از آزاد هستم و شوهرم مهدس متالورزی از دانشگاه علمی کابردی به صورت کاردانی کارشناسی هست . ما 9 سال سابقه نفت و گاز داریم و شوهرم هم برای کنفرانس بین المللی گاز 2014 در شهر کپنهاگ دانمارک پذیرفته شده و برای سپتامبر 2014 می خواهیم بریم .سوالم اینه که برای ویزای دانشجویی برای ترم بعد از ترم سپتامبر برای انگلیس چقدر شانس داریم .فقط اینکه من و شوهرم برای ویزای دانشجویی آمریکا ریجکت شدیم ؟ آیا تاثیر می زاره یه نه؟ IELTS 6.5 هم داریم . ممنون میشم راهنماییم کنید ؟؟؟؟ آیا نفت و گاز برای انگلیس تو ویزا تاثیر داره .با توجه به فاصله تحصیل تا کارمون مشکلی در ویزا میشه ؟؟؟؟

من از دانشگاه بیرمنگام سیتی و ساوتهمپتون پذیرش مشروط برای فوق لیسانس گرفتم. ولی در کمال تعجب امروز بهم ایمل زدن که نمره تافل رو قبول نمیکنند. بچه ها کسی اینجا هست که مثل من به همچین مشکلی خورده باشه؟ انگار دانشگاه های انگلستان دیگه تافل رو تایید نمیکنند.

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط juliensorel نمایش پست ها
    من از دانشگاه بیرمنگام سیتی و ساوتهمپتون پذیرش مشروط برای فوق لیسانس گرفتم. ولی در کمال تعجب امروز بهم ایمل زدن که نمره تافل رو قبول نمیکنند. بچه ها کسی اینجا هست که مثل من به همچین مشکلی خورده باشه؟ انگار دانشگاه های انگلستان دیگه تافل رو تایید نمیکنند.
    سلام
    من الان سايت Southampton را نگاه كردم، متاسفانه سفارت از همين ماه ديگه تافل را قبول نميكنه و بايد امتحان selt كه مورد تأييد بريتانيا مى باشد شركت كنيد.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member

سلام دوستان

بنده تا اواخر امسال کارشناسی الکترونیکم را می گیرم و قصد دارم یک لیساس هم در رشته مدیریت بگیرم می خواستم بپرسم آیا می شه با همان لیسانس الکترونیک برای مدیریت اپلای کرد یا باید ریز نمرات دیپلم را بفرستم
    آخه می دونید مشکل چیه من دیپلمم هنرستانیه بعد با این خارجیا که بحث این ریز نمرات را باز می کنیم گیج می شن بعد هم می گن قبول نداریم اگه دوستان اطلاعاتی دارن ممنون می شم راهنماییم کنن

Junior Member

دوستان
    من برای ارشد می‌خواستم انگلیس اقدام کنم..یه دفعه به Salford university ایمیل زدم یه سری سوال پرسیدم درباره بورسشون گفتن حدود ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ امکان داره بورس بدن شهریه رو (یعنی‌ تو رشته من شهریه دانشگاه می‌شه ۹۰۰۰ تا با دادن تخفیف) بعد من کلا بی‌خیال شده بودم با در نظر گرفتن مخارج زندگی‌ که دوباره بهم میل زدن گفتن که امکان کار هست موقع درس خوندن..عین جملاتشو مینویسم براتون..

Our Careers and Employability service will help you to find employment both while you’re studying here and when you graduate. While you’re here they can help to find you some part-time work, which will give you the opportunity to meet new people and enjoy life in Salford and Manchester. We have a great reputation for employability and many of our graduates return to their own countries to either take up higher positions within their current companies or they find new roles either in the UK or at home.

حالا می‌خواستم بپرسم از دوستانی که اونجا هستند (این دانشگاه تو شهر منچستر هست) می‌شه واقعا به این مؤسسات داخل دانشگاه که میگن کار پیدا می‌کنن امیدوار بود؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)