صفحه 27 از 53 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 528

موضوع: کارشناسی ارشد در انگلستان

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Saba1374 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من مدرک کارشناسی گفتار درمانی دارم با معدل 17.5 از دانشگاه دولتی.میخواستم واسه ارشد واسه انگلیس اپلای کنم. توی رشته های روان شناسی،علوم اعصاب،زبان شناسی و خود ارشد گفتار امکان ادامه تحصیل دارم.ایا شانسی برای پذیرش همراه فاند دارم؟؟؟ دانشگاهی رو میشناسین که معرفی کنین تا بتونم با اساتیدش صحبت کنم؟؟؟
    معدل خوبی دارید اگر آیلتس 6.5 رو هم بیارید امکان گرفتن فاند وجود داره برای دانشگاه خودتون باید دونه دونه دانشگاه های انگلیس رو بررسی کنید یا حداقل بنده تو این زمینه اطلاعاتی ندارم شاید دوستان بتونن معرفی کنند موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    France Universite de Strosbourg

امکان این که برای دوره مستر بشه فاند کامل از استاد گرفت هست عایا ؟
    Si vous voulez me contacter, je suis sur INSTAGRAM | sayed_hamed_sajjadi

سلام دوستان من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد عمران هستم با معدل 16 و قصد خوندن مستر در یکی از دانشگاهای لندن رو دارم . به تازگی امتحان IELTS UKVI رو در استانبول شرکت کردم که بسیار سخت تر از امتحانات متداول آیلس بود و نمراتم خیلی پایینتر از آنچه که انتظار داشتم و در آن حد بودم شد. (6) شدم در صورتی که نمره حداقل زبان برای تقریبا همه دانشگاها 6.5 هست. به نظر شما من میتونم با این شرایط اپلای کنم و اختلاف 0.5 را قبول میکنن یا دوباره باید آزمون آیلس شرکت کنم؟ آیا حتما بایدIELTS UKVI باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hmdsjd نمایش پست ها
    امکان این که برای دوره مستر بشه فاند کامل از استاد گرفت هست عایا ؟
    خیر استاد فقط به بچه های phdحقوق میده

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bahardibaji نمایش پست ها
    سلام دوستان من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد عمران هستم با معدل 16 و قصد خوندن مستر در یکی از دانشگاهای لندن رو دارم . به تازگی امتحان IELTS UKVI رو در استانبول شرکت کردم که بسیار سخت تر از امتحانات متداول آیلس بود و نمراتم خیلی پایینتر از آنچه که انتظار داشتم و در آن حد بودم شد. (6) شدم در صورتی که نمره حداقل زبان برای تقریبا همه دانشگاها 6.5 هست. به نظر شما من میتونم با این شرایط اپلای کنم و اختلاف 0.5 را قبول میکنن یا دوباره باید آزمون آیلس شرکت کنم؟ آیا حتما بایدIELTS UKVI باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین
    بله میتونید پذیرش کاندیشنال بگیرید اونجا کورس زبان بگذرونید.برای دانشگاه فرقی نمیکنه بریتیش باشه یا نه اما واسه ویزا به مشکل بر میخورید اگر بریتیش کانسیل نباشه

Member azerrila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering at azad university of najaf abad

با سلام.
    میخواستم در مورد Postgraduate Taught full time ازتون بپرسم که با توجه به یک ساله بودن این مدرک چه ارزش و تفاوت هایی نسبت به مدارک فوق لیسانس معمول که دو ساله هستند داره،

نقل قول نوشته اصلی توسط azerrila نمایش پست ها
    با سلام.
    میخواستم در مورد Postgraduate Taught full time ازتون بپرسم که با توجه به یک ساله بودن این مدرک چه ارزش و تفاوت هایی نسبت به مدارک فوق لیسانس معمول که دو ساله هستند داره،
    سلام، Postgraduate taught master's vs by research uk (یا کلمات مشابه، فرقی نمیکنه) رو گوگل کن.

"https://www.studential.com/postgraduate/study/research-vs-taught-masters"
    "https://www.postgrad.com/advice/masters_programs/how_long_is_a_masters_degree/"

اضافه: تو لینک دوم، یه لینک خوبه دیگه هم هست، خودت پیداش کن.
    ویرایش توسط ehsan4medicine : June 30th, 2016 در ساعت 05:20 PM دلیل: +
    یاد خدا در همه حال، همه مسائل را حل میکند.
    Every single choice you have ever made in your life, has brought you to this exact moment, reading this exact sentence. Have a good day
    اللهم أدر الحق معه حيث دار. (; I went my own way

Junior Member

سلام
    من مهندسی شیمی با مغدل 15/67 برای نیوکاسل اقدام کردم و رد کردن.در حالی که بیرمنگام و لوف برو که بالاتر هستن به من افر دادن.
    من خانواده م نیوکاسل هستن و خیلی دوست دارم برم اونجا.ایا راهی هست بعد از رد کردن دوباره بررسی کنن؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dennaa__ نمایش پست ها
    سلام
    من مهندسی شیمی با مغدل 15/67 برای نیوکاسل اقدام کردم و رد کردن.در حالی که بیرمنگام و لوف برو که بالاتر هستن به من افر دادن.
    من خانواده م نیوکاسل هستن و خیلی دوست دارم برم اونجا.ایا راهی هست بعد از رد کردن دوباره بررسی کنن؟
    بعضی از دانشگاه ها (اکثرشون) قانون تجدید نظر دارن تو ریجکت نامتون این رو نوشته که میشه یا نه ؟اگر ننوشته از ادمیشن آفیس سوال کنید

سلام
    بچه ها در مورد پذيرش براي ارشد از دانشگاه هاي انگلستان:
    ١. دانشگاه هاي انگليس در كل، پذيرش به سختي ميدن يا شرايط سختي دارن؟! ميدونم سوالم كليه ولي من شنيده بودم دانشكاه هاي انگليس چون شهريه بالايي دارن و براشون پول مهمه، خيلي سخت گيري نميكنن تو پذيرش دادن. درسته؟!
    ٢. اگر پذيرش بگيريم، آيا گرفتن ويزا كار سختيه؟! با توجه به شرايط فعلي و اينكه تازه سفارت انگليس به تهران برگشته
    ٣. با تافل هم ميشه اقدام كرد يا لزوما آيلتس ميخوان؟! سفارت چطور؟ تافلو قبول داره
    با تشكر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)