صفحه 3 از 53 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 528

موضوع: کارشناسی ارشد در انگلستان

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط somi1983 نمایش پست ها
    دوستان
    من برای ارشد می‌خواستم انگلیس اقدام کنم..یه دفعه به Salford university ایمیل زدم یه سری سوال پرسیدم درباره بورسشون گفتن حدود ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ امکان داره بورس بدن شهریه رو (یعنی‌ تو رشته من شهریه دانشگاه می‌شه ۹۰۰۰ تا با دادن تخفیف) بعد من کلا بی‌خیال شده بودم با در نظر گرفتن مخارج زندگی‌ که دوباره بهم میل زدن گفتن که امکان کار هست موقع درس خوندن..عین جملاتشو مینویسم براتون..

Our Careers and Employability service will help you to find employment both while you’re studying here and when you graduate. While you’re here they can help to find you some part-time work, which will give you the opportunity to meet new people and enjoy life in Salford and Manchester. We have a great reputation for employability and many of our graduates return to their own countries to either take up higher positions within their current companies or they find new roles either in the UK or at home.

حالا می‌خواستم بپرسم از دوستانی که اونجا هستند (این دانشگاه تو شهر منچستر هست) می‌شه واقعا به این مؤسسات داخل دانشگاه که میگن کار پیدا می‌کنن امیدوار بود؟

سلام
    خدمتتون بايد عرض كنم كه بحث تخفيف و بورس كاملا از هم مجزاست و گرفتن بورس براى مقطع ارشد اگر غير ممكن نباشد، كاريست بسيار دشوار و احتياج به سطح علمى بسيار بالا ، مقالات متعدد داخلى و خارجى و امثالهم دارد.
    نكته مهم ديگر اينكه ، پذيرش دانشجو در اكثر كشورهاى غربى كه شهريه دريافت مى كنند، يك صنعت كسب درآمد براى آن كشور محسوب مى شود و لذا دانشگاه ها اكثرا متاسفانه از هر ترفندى براى جذب دانشجو استفاده مى كنند.
    در مورد سؤال شما بايد بگويم كه در داخل دانشگاه ها معمولا واحد كاريابى وجود دارد و اين واحد ها وابسته به خود دانشگاه هستند و مؤسسه محسوب نمى گردند، جداى از اين مساله، در صورتى كه شما نتوانيد مبالغ مربوط به شهريه و هزينه زندگى خودتون را در قالب حساب بانكى و ساير مدارك مالى براى گرفتن ويزا به سفارت ارايه كنيد، مسلما ويزاى شما ريجكت خواهد شد.
    همينطور در نظر داشته باشيد كه اين قبيل متن ها نوعى تبليغات محسوب ميشود و در عمل به اين سادگى نخواهد بود .
    به هر حال اميدوارم پيروز باشيد
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_k نمایش پست ها
    سلام دوستان

بنده تا اواخر امسال کارشناسی الکترونیکم را می گیرم و قصد دارم یک لیساس هم در رشته مدیریت بگیرم می خواستم بپرسم آیا می شه با همان لیسانس الکترونیک برای مدیریت اپلای کرد یا باید ریز نمرات دیپلم را بفرستم
    آخه می دونید مشکل چیه من دیپلمم هنرستانیه بعد با این خارجیا که بحث این ریز نمرات را باز می کنیم گیج می شن بعد هم می گن قبول نداریم اگه دوستان اطلاعاتی دارن ممنون می شم راهنماییم کنن
    برای پذیرش دوباره در مقطع لیسانس باید ریزنمرات دوره هنرستانتونو ارائه بدید و فکر نمی کنم جایی با نمره های لیسانس اون هم الکترونیک، برای مدیریت به شما پذیرش بدن. در مورد چیزی هم نگران نباشید، مسئولان پذیرش کمابیش با سستم ایران آشنا هستن. قبل اینکه اپلای کنید با دانشگاه تماس بگیرید و شرایط رو توضیح بدید و اونا خودشون راهنمایی های لازم رو می کنن.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leo47 نمایش پست ها
    سلام
    خدمتتون بايد عرض كنم كه بحث تخفيف و بورس كاملا از هم مجزاست و گرفتن بورس براى مقطع ارشد اگر غير ممكن نباشد، كاريست بسيار دشوار و احتياج به سطح علمى بسيار بالا ، مقالات متعدد داخلى و خارجى و امثالهم دارد.
    نكته مهم ديگر اينكه ، پذيرش دانشجو در اكثر كشورهاى غربى كه شهريه دريافت مى كنند، يك صنعت كسب درآمد براى آن كشور محسوب مى شود و لذا دانشگاه ها اكثرا متاسفانه از هر ترفندى براى جذب دانشجو استفاده مى كنند.
    در مورد سؤال شما بايد بگويم كه در داخل دانشگاه ها معمولا واحد كاريابى وجود دارد و اين واحد ها وابسته به خود دانشگاه هستند و مؤسسه محسوب نمى گردند، جداى از اين مساله، در صورتى كه شما نتوانيد مبالغ مربوط به شهريه و هزينه زندگى خودتون را در قالب حساب بانكى و ساير مدارك مالى براى گرفتن ويزا به سفارت ارايه كنيد، مسلما ويزاى شما ريجكت خواهد شد.
    همينطور در نظر داشته باشيد كه اين قبيل متن ها نوعى تبليغات محسوب ميشود و در عمل به اين سادگى نخواهد بود .
    به هر حال اميدوارم پيروز باشيد
    بله درست می گید. توی ناتینگهام که employability service عملا کار خاصی نمی کنه فقط یه کم مشورت می دن برای CV و مصاحبه ، و بعد دیگه به عهده خودته که از طریق سایتهایی مثل unitemps کار نیمه وقت بگیری اونم نیمه وقت موقت! یعنی مثلا برای 2 هفته یه دانشجو می خوان. بعد دوباره برای 1 روز نمایشگاه یکیو می خوان. و ...غیره. یعنی شما هی باید در حال اپلای کردن باشی و رقابت هم حساااابی بالاست. چون اکثر دانشجوها می خوان از این طریق رزومه شون رو پر بار کنن.
    اما خب محال هم نیست. ولی زحمت داره و بهتره ترم اول این کار رو نکنید تا خوب جا بیفتید وگرنه ممکنه به درستون لطمه بزنه.
    از نظر مالی ، اگه کاری پیدا کنید، میتونه کمک باشه، اما روش حساب نکنید.

Junior Member

سلام
    امیدوارم سوالامو تو تاپیک درستی مطرح کرده باشم خیلی گشتم
    من برای کارشناسی ارشد دانشگاه ادینبرا قبول شدم
    اما الان که واسم نامه انکاندیشنالو فرستادن اینو زدن
    منم گیج شدم
    میشه کمک کنید؟
    منظورشون چیه ؟ من گواهی پایان دوره تحصیلی و حتی دانشناممو براشون فرستادم !

We have now received confirmation that you have met the academic conditions of your offer and I am delighted to inform you that the University is offering you admission to MSc Computer Science - 1 Year (PTMSCCMPSI1F) under the Terms and Conditions below.
    Please provide your final, official diploma certificate plus an official translation into English.

ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط loyalluna نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم سوالامو تو تاپیک درستی مطرح کرده باشم خیلی گشتم
    من برای کارشناسی ارشد دانشگاه ادینبرا قبول شدم
    اما الان که واسم نامه انکاندیشنالو فرستادن اینو زدن
    منم گیج شدم
    میشه کمک کنید؟
    منظورشون چیه ؟ من گواهی پایان دوره تحصیلی و حتی دانشناممو براشون فرستادم !

We have now received confirmation that you have met the academic conditions of your offer and I am delighted to inform you that the University is offering you admission to MSc Computer Science - 1 Year (PTMSCCMPSI1F) under the Terms and Conditions below.
    Please provide your final, official diploma certificate plus an official translation into English.

ممنون
    سلام
    از اين اتفاقات زياد پيش مياد و اصلا جاى نگرانى نيست.
    شما بايد ديپلم، پيش دانشگاهى و ليسانس تأييد شدتون را به همراه ترجمه هاشون براى دانشگاه دوباره ارسال كنيد.
    من عمدا هر سه مدرك را گفتم كه دوباره مشكلى پيش نياد.
    حتما در ايميل ارسالى هم كاملا واضح توضيح بديد كه داريد چه مداركى مى فرستيد و اسم فايلها را هم اسامى مداركتان قرار دهيد.
    پيروز باشيد.

Junior Member

مرسی از جوابتون
    اخه من واسه پیش دانشگاهی فقط ریز نمرات دارم . گواهی ام داره ؟
    بعد اینا مهر وزرات علوم میخواد؟
    اگه مشکل داره چرا اصلا بهم unconditional offer داده ؟
    چون من پرسیدم گفتن دیگه مشکلی نداری.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

مرسی از جوابتون
    همون ریزنمرات کافیه ولی میتونید به مدرسه تون برید و گواهی رو هم بگیرید. (شاید از آموزش و پرورش هم بشه)در کل فکر نمی کنم نیاز به چنین کاری باشه. همین که یه ترجمه ی رسمی ازش رو ارائه بدین کافیه.
    مشکل خاصی نداره. وقتی unconditional دادن دیگه کار تمومه تقریبا. شما خودت هم ترجمه کنی ریزنمراتت رو و بهشون بدی هم شاید قبول کنن ولی بهتره که تایید شده باشه تا خیالتون راحت باشه
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

رشته و دانشگاه

مرسی از جوابتون
    سلام
    خواهش ميكنم. براى گرفتن گواهى پيش دانشگاهى با مدرسه تماس بگيريد.
    اگر بخواهيد ترجمه رسمى با مهر دادگسترى و وزارت أمور خارجه ارايه دهيد، بايد اصل مدارك شما كه تأييد شده باشد را در دست داشته باشيد.
    براى تأييد كردن ديپلم و گواهى پيش دانشگاهى ميبايست به آموزش و پرورش منطقه تحصيلى خودتان برويد.
    در مورد شما كانديشن دانشگاه به راحتى قابل برطرف شدن است و ميشه گفت كه مشكلى وجود ندارد.

سلام به نظر شما من با شرایط زیر از چه دانشگاه هایی می تونم حتما بورسیه بشم :
    1. کارشناسی مهندسی مواد و متالورژی معدل 17.85 نفر دوم دانشکده دانشگاه کرج
    2. 3 مقاله ISI در زمینه های بیو مواد و مواد پیشرفته
    3. مقام دوم مسابقات عملیات حرارتی کشور
    4. تافل : 112
    5. GRE : VRB :155 antl : 3.5 qut : 165
    با این شرایط به نظرتون شانسی برای بورس تو مستر انگلستان وجود دارد کدوم دانشگاه ها با این رزومه بهتره
    با سپاس فراوان
    و زمین چه دیریست دیوانه خانه ای بوده است ...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها
    سلام به نظر شما من با شرایط زیر از چه دانشگاه هایی می تونم حتما بورسیه بشم :
    1. کارشناسی مهندسی مواد و متالورژی معدل 17.85 نفر دوم دانشکده دانشگاه کرج
    2. 3 مقاله ISI در زمینه های بیو مواد و مواد پیشرفته
    3. مقام دوم مسابقات عملیات حرارتی کشور
    4. تافل : 112
    5. GRE : VRB :155 antl : 3.5 qut : 165
    با این شرایط به نظرتون شانسی برای بورس تو مستر انگلستان وجود دارد کدوم دانشگاه ها با این رزومه بهتره
    با سپاس فراوان
    سلام
    رزومه خوبی دارید ولی نمیشه گفت که شانس بورس دارید.
    انگلستان در بورس دادن خصوصا در مقطع ارشد بسیار سختگیرانه عمل میکند.
    اگر بخواهید برای بایو اقدام کنید دانشگاههای زیادی هستند که با شرایط شما به راحتی به شما پذیرش میدهند اما بحث بورس کمی متفاوت است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)