صفحه 40 از 53 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 528

موضوع: کارشناسی ارشد در انگلستان

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد در انگلستان

سلام برای شفیلد نباید مشکلی داشته باشید. آیلتس شما خیلی قوی برای رشته های بیزنس و مدیریت نیست ولی با توجه به دیگر شرایط حتما پذ یرش میتوانید بگیرید که شاید کاندیشنال =مشروط باشد.

ApplyAbroad Superstar

سلام قطع و یقین میگویم ۱۰۰% هیچ مشکلی در انگلستان نخواهید داشت. یعنی از تهران راحت تر خواهید بود! در بعضی شهرها مثل بردفورد و بیرمنگام دیدن مسلمانها با حجاب امری روزمره و راحت است و در شهرهای جنوب که به تنوع فرهنگی احترام میگذارند هم مشکلی نخواهید داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboube_r نمایش پست ها
    باسلام
    کسی میدونه برخورد دانشگاه با دانشجوهای باحجاب در انگلستان چطوره؟
    اصلا میذارن کسی حجاب داشته باشه؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز ممنون میشم اگه جواب بدین
    من با این رزومه امکان پذیرش از دانشگاه منچستر واسه ارشد برق رو دارم
    دیپلم ریاضی فیزیک معدل کل 13.50
    مهندسی برق پیوسته برق قدرت معدل14.99
    ایلس اکادمیک 6.5
    3 سال سابقه کار به همراه بیمه
    سن 29

ApplyAbroad Superstar

سلام در انگلستان شرط سن اصلا وجود ندارد. حتی اساتید به یک شکلی هم با کسانی که سن بیشتری دارند همراهی بیشتری میکنند. عمدتا از باب احترام . احترامبه کوشش فردی که سن بالاتری دارد و دارد در کنار مسایل کار و احتمالا خانواده و غیره تلاش درسی میکند.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahare22 نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    بنده از نظر زبان مشکلی ندارم و درحال گرفتن مدرک آیلتس هستم. متولد 59 و دیپلم نظام قدیم تجربی را دارم. یک دوره مربی گری مهد کودک گذراندم.(حدود معادل با فوق دیپلم) و حدود 10 سال سابقه ی کار در مهد کودک رو دارم. می خواستم بدونم امکان تحصیل در مقطع لیسانس برای بنده وجود دارد؟
    با توجه به سابقه و توانایی که در زمینه کودک دارم. دوست دارم رشته مرتبط با آموزش کودک و مربی گری و... را ادامه دهم. آیا برای ورود به دانشگاه در انگلستان شرایط سنی خاصی وجود دارد؟ امکان اخذ ویزا برای من وجود دارد.

Junior Member

با سلام برادر من برأي يكي إز دانشگاه هاي انگلستان اپلاي كرده رشته أصلي تحصيليشون فوق ليسانس اقتصاد كشاورزي بوده ولي با توجه به علاقهشون ومدارك كامپيوتر وشبكه كه گرفتن رشته فوق ليسانس كامپيوتر و رشته ي اقتصاد و فايننس رو انتخاب كردن و علاوه بر اون برأي دوره بيست هفته ايي زبان هم اقدام كردن چون بايد زبانشوون به ٦ برسه. الان إز دانشگاه إيميل دادن كه ميخان باهاش صحبت كنن قبل اينكه CAS و صادر كنن مگه پروسس ويزا تغيير كرده؟؟

ميشه لطفا راهنمايي بفرماييد چه دليلي داره برأي اين كار چون واقعا من نگران هستم. ممنونم Thank you for your application to study MSc Computing
    Before the University can proceed with your application we need to gather some additional information around your reasons for study and why you have chosen this university .
    The reason for this is because should the University issue a CAS to enable you to apply for a Tier 4 (General) visa to study at the University, the Home Office is likely to ask you to attend an interview.
    The University will only issue a CAS to you as an applicant if you are likely to satisfy the Home Office on your reasons for study and therefore be granted a visa.
    Would it be possible for me to speak to you through Skype on Tuesday 06 February 2018 at 11.00am (UK time)? If this is acceptable to you please could you confirm by e mail and forward to me your Skype ID.
    Thank you in advance and I look forward to speaking to you.
    Home Office and Incidents Officer

ApplyAbroad Superstar

سلام نباید نگران باشید پذیرش همیشه همراه با بالا و پایینی است. میتواند - و این فقط یک احتمال از کلی احتمال است - که فقط میخواهندتوانایی زبان ایشان را بسنجند. دانشگاههایی که متقاضی زیاد دارند مایل نیستند پذیرشی بدهند که ممکن است متقاضی آن توسط سفارت رد شود و صندلی آنها خالی بماند. برای همین احتیاط دوباره میکنند که آیا ایشان با ۲۰ هفته میتوانند به نمره ۶ برسند؟ و الا رشته ایشان به نظرم خیلی رشته حساس امنیتی نباید باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط tulip00 نمایش پست ها
    با سلام برادر من برأي يكي إز دانشگاه هاي انگلستان اپلاي كرده رشته أصلي تحصيليشون فوق ليسانس اقتصاد كشاورزي بوده ولي با توجه به علاقهشون ومدارك كامپيوتر وشبكه كه گرفتن رشته فوق ليسانس كامپيوتر و رشته ي اقتصاد و فايننس رو انتخاب كردن و علاوه بر اون برأي دوره بيست هفته ايي زبان هم اقدام كردن چون بايد زبانشوون به ٦ برسه. الان إز دانشگاه إيميل دادن كه ميخان باهاش صحبت كنن قبل اينكه CAS و صادر كنن مگه پروسس ويزا تغيير كرده؟؟

ميشه لطفا راهنمايي بفرماييد چه دليلي داره برأي اين كار چون واقعا من نگران هستم. ممنونم Thank you for your application to study MSc Computing
    Before the University can proceed with your application we need to gather some additional information around your reasons for study and why you have chosen this university .
    The reason for this is because should the University issue a CAS to enable you to apply for a Tier 4 (General) visa to study at the University, the Home Office is likely to ask you to attend an interview.
    The University will only issue a CAS to you as an applicant if you are likely to satisfy the Home Office on your reasons for study and therefore be granted a visa.
    Would it be possible for me to speak to you through Skype on Tuesday 06 February 2018 at 11.00am (UK time)? If this is acceptable to you please could you confirm by e mail and forward to me your Skype ID.
    Thank you in advance and I look forward to speaking to you.
    Home Office and Incidents Officer

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام نباید نگران باشید پذیرش همیشه همراه با بالا و پایینی است. میتواند - و این فقط یک احتمال از کلی احتمال است - که فقط میخواهندتوانایی زبان ایشان را بسنجند. دانشگاههایی که متقاضی زیاد دارند مایل نیستند پذیرشی بدهند که ممکن است متقاضی آن توسط سفارت رد شود و صندلی آنها خالی بماند. برای همین احتیاط دوباره میکنند که آیا ایشان با ۲۰ هفته میتوانند به نمره ۶ برسند؟ و الا رشته ایشان به نظرم خیلی رشته حساس امنیتی نباید باشد.
    مرسي إز راهنمايي شما. من خودم هم دوره ٥ هفته ايي زبان رو در همين دانشگاهي كه برادرم متقاضي است گذروندم ولي أصلن دانشگاه قبل صدور CAS هيچ صحبتي با من نداشت آن زمان. اصن دانشگاه اجازه داره كه قبل صدور CAS مصاحبه كنه چون به نظر من اين قضيه اصن عادي نيست ؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوباره دانشگاه حتمامیتواند مصاحبه کند. درخواست کس از دانشگاه به این معناست که دانشگاه اسپانسر - نه لزوما به لحاظ مالی- شماست یعنی بررسیهای کامل کرده و در حدود معقول به این نتیجه رسیده این فرد که دانشگاه دارد برایش تقاضای کس نامبر میکند فردی مناسب و واقعا دانشجو است که میخواهد درس بخواند. در واقع دانشگاه در برابر UKBA مسوولیت دارد. به عنوان مثال دانشگاه مرتب از استادها میخواهد حضور و غیاب دانشجو را گرازش کنند که ایا دانشجو مرتب سرکلاس خاضر میشود یا فقط با ویزا ی دانشجویی داخل کشور شده ولی دارد کار دیگری میکند.
    در هر صورت تا مصاحبه نشده همه اینها حدس و گمان است بنابراین به ایشان بفرمایید ارام باشند و امید که مشکل حل میشود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط tulip00 نمایش پست ها
    مرسي إز راهنمايي شما. من خودم هم دوره ٥ هفته ايي زبان رو در همين دانشگاهي كه برادرم متقاضي است گذروندم ولي أصلن دانشگاه قبل صدور CAS هيچ صحبتي با من نداشت آن زمان. اصن دانشگاه اجازه داره كه قبل صدور CAS مصاحبه كنه چون به نظر من اين قضيه اصن عادي نيست ؟

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره در این مورد منو راهنمایی بکنه.
    من میخوام در یک مستر متفاوت از رشته لیسانسم ادامه تحصیل بدم. در سایت چند دانشگاه که مد نظرم است به صراحت ذکر کرده که از تمامی رشته ها و با هر بک گراندی میتونید مستر این رشته شرکت کنید. با این اوصاف پذیرشم از دانشگاه قطعی هست ولی نمیدونم آیا برای ویزا ممکنه با مشکل روبرو بشم و یا وقتی پذیرش بگیرم ویزام اوکیه دیگه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام من فکر نمیکنم اگر رشته شما جزو رشته های کانونشنال باشد که مشمول بررسی رشته های حساس نیستند به مشکل جدی برخورد کنید. به خصوص اگر تغییر رشته را بتوانید با شغل و آینده شغلی مر تبط کنید و توضیح دهید نباید اصلا مشکلی باشد. در خصوص رشته های مدیریت و علی الخصوص MBA که واقعا اینطور است و پیشینه ها در این گروه خیلی متفاوت هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)