صفحه 7 از 53 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 528

موضوع: کارشناسی ارشد در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد در انگلستان

A 2:1 UK Honours degree بچه ها کسی می دونه منظور از این چه نمره ای هست؟ تو requirement دانشگاه دیدم. first class Honours؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahfard نمایش پست ها
    A 2:1 UK Honours degree بچه ها کسی می دونه منظور از این چه نمره ای هست؟ تو requirement دانشگاه دیدم. first class Honours؟
    2.1 معمولا یعنی معدل بالای 15 (یا 16 یا 14.5 در دانشگاه های مختلف). First class honours معمولا معادل بالای 17.5 یا 18 است.

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط mahfard نمایش پست ها
    همانطور که دوستمونم گفتن معادله 2:1 تو سیستم آموزشی ما بسته به دانشگاه مد نظر فرق میکنه. مثلا دانشگاه Cambridge معادل این نمره رو تو سیستم آموزشی ما 17 تعریف کرده یا دانشگاه Queen's معادلش رو 16 قلمداد کرده. شما باید در دانشگاه مد نظرتون به بخش ریکوایرمنتاش مراجعه کنین و معادلشو ببینین. به لینک زیر مراجعه کنید.
    http://www.qub.ac.uk/home/StudyatQue...rCountry/Iran/

Junior Member

سلام .... میخواستم بپرسم که کدوم دانشگاه ها در انگلستان از نظر وزارت علوم در ایران معتبر هستن ؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farimanian نمایش پست ها
    سلام .... میخواستم بپرسم که کدوم دانشگاه ها در انگلستان از نظر وزارت علوم در ایران معتبر هستن ؟
    مرسی
    توی گوگل میگشتین پیدا میکردین
    http://grad.saorg.ir/credential-evaluation-book

Junior Member

سلام وقتتون بخیر.
    من دانشجوی ترم آخر ارشد حسابداری از دانشگاه آزاد اراک هستم معدلم بدون احتساب پایان نامه که مشغول آماده کردنش هستم 17/75 هست و البته این بدون در نظر گرفتن دروس اختیاری هست با دروس اختیاری معدل کل 18/29 میشه
    لیسانس از دانشگاه آزاد کرج با معدل 16/73
    میتونم آیلتس 6.5 بگیرم
    5سال هم سابقه کاری مرتبط دارم
    میخوام بدونم می تونم دوباره برای مستر یکی از دانشگاه های انگلستان همین رشته حسابداری اقدام کنم و برخی از درسهام رو معادل سازی کنم و در زمان کمتری مستر بگیرم؟اصلا چنین روالی دارن؟چون تامین هزینه 1 سال کامل تحصیل در دوره مستر و به همراه هزینه زندگی برام مشکله.ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط moon_vf نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر.
    من دانشجوی ترم آخر ارشد حسابداری از دانشگاه آزاد اراک هستم معدلم بدون احتساب پایان نامه که مشغول آماده کردنش هستم 17/75 هست و البته این بدون در نظر گرفتن دروس اختیاری هست با دروس اختیاری معدل کل 18/29 میشه
    لیسانس از دانشگاه آزاد کرج با معدل 16/73
    میتونم آیلتس 6.5 بگیرم
    5سال هم سابقه کاری مرتبط دارم
    میخوام بدونم می تونم دوباره برای مستر یکی از دانشگاه های انگلستان همین رشته حسابداری اقدام کنم و برخی از درسهام رو معادل سازی کنم و در زمان کمتری مستر بگیرم؟اصلا چنین روالی دارن؟چون تامین هزینه 1 سال کامل تحصیل در دوره مستر و به همراه هزینه زندگی برام مشکله.ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
    معدل لیسانستون به نسبت خوبه و میتونید از یه دانشگاه خوب پذیرش بگیرید ولی گرفتن فاند واسه دوره ارشد نه تنها تو انگلیس بلکه کلا سخت و رقابتی و نادره و در بهترین حالت بتونید partial funding بگیرید. از طرفی هم خرج تحصیل و زندگی تو انگلیس بدون داشتن فاند خیلی زیاده، اگه توانائی مالی چندانی ندارید پیشنهاد میکنم گزینه انگلیس رو حذف کنین. بیشترین تخصیص فاند واسه دوره پی اچ دیه که اونم به اپلیکنتهای غیر اروپایی(تو انگلیس) بسختی تعلق میگیره و در اکثر موارد دانشجوها باید مقداری از جیب خودشون بذارن.

Junior Member

سلام
    من لیسانس صنایع دارم از دانشگاه آزاد تهران شمال با معدل 16/5 ...چند سوال ازتون داشتم :
    1-حتما باید انتخاب رشته فوق مرتبط با رشته لیسانسمون باشه ؟ (چون مثل اینکه انگلیس فوق صنایع نداره !!!!)
    2-اگر mba انتخاب کنیم باید سابقه مدیریت به مدت یک سال داشته باشیم ؟
    3-این درسته که مدرک زبان (ielts) شرط پذیرش نیست و در صورت بودن با گرفتن مینیمم 4 نمره بصورت مشروط میتونیم پذیرش بشیم ؟
    4-من فقط میتونم لندن برم ...رشته های مهندسی و مدیریتی در اونجا رو میشه بهم معرفی کنید ؟

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید....

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط farimanian نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس صنایع دارم از دانشگاه آزاد تهران شمال با معدل 16/5 ...چند سوال ازتون داشتم :
    1-حتما باید انتخاب رشته فوق مرتبط با رشته لیسانسمون باشه ؟ (چون مثل اینکه انگلیس فوق صنایع نداره !!!!)
    2-اگر mba انتخاب کنیم باید سابقه مدیریت به مدت یک سال داشته باشیم ؟
    3-این درسته که مدرک زبان (ielts) شرط پذیرش نیست و در صورت بودن با گرفتن مینیمم 4 نمره بصورت مشروط میتونیم پذیرش بشیم ؟
    4-من فقط میتونم لندن برم ...رشته های مهندسی و مدیریتی در اونجا رو میشه بهم معرفی کنید ؟

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید....
    1- نه، شما میتونید برای هر رشته ای اپلای کنید. مسلما هرچی ارتباطش به رشته ی لیسانستون نزدیک تر باشه، شانس پذیرشتون بالاتره ( به صورت کلی نمیشه چیزی گفت، باید دانشگاه به دانشگاه چک کنید)
    2- به توضیحات داخل پرانتز سوال 1 مراجعه کنید!
    3- شرط که هست اما ممکنه با داشتن نمره ی زیر مینیمم دانشگاه (در مورد 4 باز مطمئن نیستم) پذیرش مشروط بر گذروندون دوره ی زبان خوده دانشگاه رو بگیرید.
    4- در مورد لندن تا اونجایی که من میدونم دانشگاها در این رشته یا خیلی خوبن یا خوب نیستن. نمی دونم دانشگاه متوسط داره یا نه. (البته شما امکان گرفتن پذیرش از دانشگاهای خوب رو هم دارید) در مورد سوالتون هم باید سایت دانشگاها رو چک کنید. از لینک موجود در امضای بنده استفاده بفرمایید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering

دوستان میخواستم بدونم این distance learning آموزش از راه دور و کشور خودمون آیا از نظر وزارت علوم اعتبار داره مثلا دانشگاه هریت وات اسکاتلند ارائه میده برای مستر 900 ‍‍پوند میگیره

آیا دوستان در این زمینه اطلاعاتی دارن

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)