صفحه 9 از 53 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 528

موضوع: کارشناسی ارشد در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد در انگلستان

سلام.....میخواستم بپرسم دانشگاه های انگلیس برای رشته های مهندسی راحتتر پذیرش یدن یا مدیریتی ؟ و یا فرقی نمیکنه .... . و اینکه میشه بهم دانشگاه هایی رو معرفی کنید که با وجود معدل 16/5 صنایع از دانشگاه آزاد تهران میشه پذیرش گرفت ازشون (برای کارشناسی ارشد )؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farimanian نمایش پست ها
    سلام.....میخواستم بپرسم دانشگاه های انگلیس برای رشته های مهندسی راحتتر پذیرش یدن یا مدیریتی ؟ و یا فرقی نمیکنه .... . و اینکه میشه بهم دانشگاه هایی رو معرفی کنید که با وجود معدل 16/5 صنایع از دانشگاه آزاد تهران میشه پذیرش گرفت ازشون (برای کارشناسی ارشد )؟
    برای هر دو مشابه هست. با معدلتون در اکثر دانشگاه ها (به جز تاپ 5-10) می تونید پذیرش بگیرید.

Junior Member

ممنون از راهنماییتون ... فقط منظورتون از (به جز تاپ 5-10) یعنی 10 تا دانشگاه برتر از نظر رتبه بندی دانشگاه ها ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farimanian نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون ... فقط منظورتون از (به جز تاپ 5-10) یعنی 10 تا دانشگاه برتر از نظر رتبه بندی دانشگاه ها ؟
    بله منظورم دانشگاه هایی مثل آکسفورد، کمبریج، امپریال، LSE و ... است که شانستون محدود خواهد بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineer

سلام دوستان
    کسی در خصوص اعتبار مدارک مستر Distance و تفاوتش با مدارک On Campus اطلاعاتی داره؟ هزینه شون که کاملا برابر هست.

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط inen نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی در خصوص اعتبار مدارک مستر Distance و تفاوتش با مدارک On Campus اطلاعاتی داره؟ هزینه شون که کاملا برابر هست.
    سلام

از نظر اعتبار من زياد مطمئن نيستم ولى قاعدتا بايد در يك سطح باشند، شما ساير هزينه هاى جانبى مثل هزينه زندگى در يك كشور خارجى را هم بايد در نظر داشته باشيد.
    اما به نظر من ارزش تحصيل به صورت حضورى بيشتر از شيوه تحصيل از راه دور است.
    اميدوارم موفق باشيد.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط leo47 نمایش پست ها
    سلام

از نظر اعتبار من زياد مطمئن نيستم ولى قاعدتا بايد در يك سطح باشند، شما ساير هزينه هاى جانبى مثل هزينه زندگى در يك كشور خارجى را هم بايد در نظر داشته باشيد.
    اما به نظر من ارزش تحصيل به صورت حضورى بيشتر از شيوه تحصيل از راه دور است.
    اميدوارم موفق باشيد.
    ممنون از پاسخ شما. البته در خصوص تحصیل دیستنس چون اصلا ویزایی صادر نمیشه و نیاز به زندگی در اون کشور نیست هزینه های زندگی یا هزینه جانبی ای وجود نداره.
    راستش من در پروسه مهاجرت به استرالیا هستم ولی هزینه تحصیل در استرالیا تقریبا 2.5 برابر UK هست. دانشگاه Aberdeen اسکاتلند کورس مستر دیستنس خوبی داره که پذیرش هم به من داده. هزینش هم برای دانشجوهای UK و غیرUK برابره. ولی چون بحثی درخصوص این دانشگاه تا حالا نشده بود خواستم ببینم نظر بچه ها در این خصوص چیه؟
    باتشکر

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

دوستان سلام يه سوال دارم از بچه هايي كه ساكن بريتانيا هستند يا مي خوان برن يا خلاصه مي دونن اونم اينكه براي ارشد رشته ادبيات انگليسي دانشگاه هايي مثل ناتينگهام،ليدز،بيرمنگام و شهرهاي خارج لندن ميشه تخفيف شهريه گرفت مثلا بين 3000 تا 6،7000 پوند؟

معدل كارشناسي همين رشته 16.5
    سابقه تدريس زبان 9 ماه
    مدرك انگليسي هم C.A.E Grade B
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    دوستان سلام يه سوال دارم از بچه هايي كه ساكن بريتانيا هستند يا مي خوان برن يا خلاصه مي دونن اونم اينكه براي ارشد رشته ادبيات انگليسي دانشگاه هايي مثل ناتينگهام،ليدز،بيرمنگام و شهرهاي خارج لندن ميشه تخفيف شهريه گرفت مثلا بين 3000 تا 6،7000 پوند؟

معدل كارشناسي همين رشته 16.5
    سابقه تدريس زبان 9 ماه
    مدرك انگليسي هم C.A.E Grade B
    باید از خوده دانشگاه ها به صورت مستقیم بپرسید. تخفیف شهریه بعید نیست، تا 6-7هزارتا شاید یکم خوشبینانه باشه ولی بین 2500 تا 5000تا ممکنه. بستگی به سیاست دانشکده داره ولی به طور کلی پیدا میشه.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

سلام
    من برای کارشناسی صنایع خوندم ... حالا برای ارشد بین دو رشته project management و supply chain management موندم که کدوم بهتره !!!! از لحاظ هم ادامه تحصیل و هم کاری .... . میشه راهنمایی کنید . و اینکه من ترجیحا میتونم لندن برم .... این دو رشته ها هست تو دانشگاه ها ؟!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)