صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 57

موضوع: تحصیل به زبان انگلیسی در ایتالیا در مقطع لیسانس ممکن شد!

Moderator

پیش فرض پاسخ : تحصیل به زبان انگلیسی در ایتالیا در مقطع لیسانس م

نقل قول نوشته اصلی توسط yami نمایش پست ها
    دوستان ادامه تحصیل برای کسی که کاردانی داره چطور هست؟ حالا چه در رشته مرتبط با کاردانی اش یا رشته غیر مرتبط
    درود
    کاردانی شما پیش دانشگاهی محسوب میشه یا باید دو سال دیگه بخونید و کارشناسی رو هم بگیرید که اون موقع کاردانی با دو سال کارشناسی کامل میشه و میتوانید برای ارشد اقدام کنید وگرنه باید برای کارشناسی اقدام کنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Financial Management - Razi University

می شه تو ایتالیا لیسانس مجدد گرفت در (دوره های انگلیسی زبان ) و در رشته ای متفاوت ؟ شرط سنی وجود نداره؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط daneshju173 نمایش پست ها
    می شه تو ایتالیا لیسانس مجدد گرفت در (دوره های انگلیسی زبان ) و در رشته ای متفاوت ؟ شرط سنی وجود نداره؟
    درود
    بله میتوانید و مشکلی هم نداره. ولی باید حرفی از لیسانس قبلی زده نشه.
    نخیر مشکل سنی وجود نداره.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل به زبان انگلیسی در ایتالیا در مقطع لیسانس ممکن شد!

سلام
    کسی درباره تحصیل رایگان به زبان انگلیسی در ایتالیا اطلاعاتی داره؟
    تا جایی که من میدونم، برای سه رشته "مدیریت جهانگردی"، "هتلداری" و "MBA" هستش ولی اطلاعات بیشتری ندارم..

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboobet نمایش پست ها
    سلام
    کسی درباره تحصیل رایگان به زبان انگلیسی در ایتالیا اطلاعاتی داره؟
    تا جایی که من میدونم، برای سه رشته "مدیریت جهانگردی"، "هتلداری" و "MBA" هستش ولی اطلاعات بیشتری ندارم..
    درود
    تو ایتالیا تمام رشته و دانشگاه ها پولی هست و من به شخصه همچین موردی را که میگید رو ندیدم.

سلام.
    خواهرم میخاد امسال آی مت رو شرکت کنه.چندتا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدین.
    ۱-برای پیش ثپتنام ازمون غیر از ایلتس ۶ مدرک دیگه ای قبول دارن؟مثلا تافل
    ۲-در صورت قبولی تو یکی از دانشگاهها آیا امکانش هست سفارت ویزا نده؟چون مدرک ایتالیایی نداره و تحصیل به زبان انگلیسیه
    ۳-این گردش حساب سه ماهه که سفارت میخاد باید چه مقدار باشه؟یعنی مبلغ پولی که تو حساب هست چقدر باید باشه؟

Junior Member

پیش فرض اقدام برای کارشناسی (لیسانس سه ساله) برنامه نویسی در پلی تکنیک تورین

سلام دوستان

من 29 سالم هست. سال 88 پیش دانشگاهی گرفتم و ورودی 89 دانشگاه ازاد سمنان بودم ولی بدون گرفتن مدرک انصراف دادم تا سربازیم رو بخرم.

حالا که سربازی رو خریدم، میخوام برای لیسانس برم ایتالیا درس بخونم و بعد از تحقیق کردن در این زمینه دیدم تورین برای کامپیوتر ساینس کاملا به زبان انگلیسی تدریس میشه دوره، هزینه تحصیل و... رو خودم از جیب میتونم بدم. ایلتس 8.5 هم داشتم ولی باطل شده الان و دوباره باید ازمون بدم.

حالا سوال من این هست که با توجه به اینکه برای لیسانس میخوام اقدام کنم، سن من مساله ساز نیست برای دانشگاه؟ محدودیت سنی ندارن؟

و اینکه من معدل دیپلمم خیلی پایین هست (12.30) با این وجود اصلا شانسی هم دارم بهم پذیرش بدن؟ یا یه راست رد میکنن؟

من در زمینه اپلای کردن واسه دانشگاه های خارجی تجربه قبلی ای ندارم.. ممنون میشم اگه لینک مفیدی دارین که اطلاعات بروز شده ای در مورد اپلای کردن به پلی تکنیک تورین داره، با من به اشتراک بزارید. مرسی.

Junior Member

دوستان من برای زبان مشکلی ندارم ایلتس با نمره 8.5 داشتم قبلا که البته باطل شده و میتونم دوباره بگیرم. ولی من نگرانیم از بابت ازمونی هست که خود دانشگاه میگیره و تست های ریاضی فیزیک و مثلثات داره..
    کسی میدونه چجوری میشه از زیر دادن این ازمون فرار کرد؟ من همونقدر که زبانم خوبه ریاضیم ضعیفه )
    حالا شنیدم میگن مدرک SAT داشته باشی یا GRE دیگه از دادن اون ازمون ورودی معاف میشی.. راسته؟
    اگه راسته منی که مشکل زبان ندارم و فقط میخوام اون بخش ریاضی فیزیک رو رد کنم، کدوم یکی از این تست ها رو بهتره بدم؟ ممنون میشم یکم راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام من در آزمون ورودی یک آکادمی غیر دولتی شرکت کردم و قبول شدم, واسه گرفتن ویزا تحصیلی چجوری باید اقدام کنم؟؟؟ آیا سفارت فقط به دانشگاهای خصوصی ویزا میده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Progman نمایش پست ها
    سلام من در آزمون ورودی یک آکادمی غیر دولتی شرکت کردم و قبول شدم, واسه گرفتن ویزا تحصیلی چجوری باید اقدام کنم؟؟؟ آیا سفارت فقط به دانشگاهای خصوصی ویزا میده؟
    سلام، اگه دانشگاه معتبر باشه فرقی نمی کنه خصوصی و دولتی بودنش! سفارت نه فقط ایتالیا همه ی کشورها براشون فرقی نمیکنه که دانشگاهی که شما قبول شدید خصوصیه یا دولتی. مثلا هاروارد هم خصوصیه!
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)