صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 99

موضوع: سریعترین ویزای مهاجرتی کانادا چیه؟

پیش فرض سریعترین ویزای مهاجرتی کانادا چیه؟

سلام. کسی می دونه اگه من الان با تمام مدارک و کاملا آماده برم سفارت کانادا در ایران برای مهاجرت (از هر نوعی به جز ویزای دانشجویی) چقدر وقت می گیره؟ یعنی چقدر زمان لازم داره و چقدر معطل می کنن تا مثلا منو قبول کنن به عنوان یه مهاجر؟
    سریعترین روش و یا سریعترین ویزایی که برای یه مهاجر میدن چیه و چقدر طول میکشه تا بدن(به غیر از ویزای دانشجویی)؟

ممنون میشم اگه کسی جواب بده.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : سریعترین ویزای مهاجرتی کانادا چیه؟ لطفا راهنمایی کنید!

شما از طریق سفارت کانادا در ایران نمی‌تونید برای مهاجرت اقدام کنید و تا اونجا که من اطلاع دارم باید از طریق سفارت کانادا در سوریه اقدام کنید و حدود ۵ الی ۶ سال هم طول می‌کشه.

(اطلاعات من قدیمی بود. این طور که یکی از دوستان در پایین گفته، جدیدا از سفارت کانادا در تهران هم می‌شه برای مهاجرت اقدام کرد.)

من یک سوال دارم .یک نفر که آمریکا دکترا داره تموم می کنه f1می خواد برای residency کانادا اقدام کنه این پروسه چقدر طول می کشه؟ ممنون میشم فوری جواب بدید؟؟؟
    The truth of my life:I`m only looking for you

سلام
    میتونید از طریق سفارت کانادا در تهران اقدام کنید.از سپتامبر 2006 لازم نیست هیچ مدرک چه برای کار چه برای زبان بدید.فقط اگر حداقل امتیازو دارید یک روز پنجشنبه برید سفارت با فرمهایی که پر کردید و مبلغ 550 دلار کانادابعد از 1 ماه بهتئن یک شماره پرونده میدن و باید 5 تا 6 سال صبر کنید.البته برای فدرال .برای کبک این پروسه5/2طول میکشه ولی باید فرانسه شما خوب باشه
    http://www.cic.gc.ca/English/informa...killed-fed.asp
    شروع پروسه در دمشق :14December2006
    انسفر فايل به ورشو :
    درخواست آپديت از طرف ورشو :
    تحويل مدارك آپديت به ورشو:

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط emamian
    من یک سوال دارم .یک نفر که آمریکا دکترا داره تموم می کنه f1می خواد برای residency کانادا اقدام کنه این پروسه چقدر طول می کشه؟ ممنون میشم فوری جواب بدید؟؟؟
    از آمریکا معمولا یک تا دو سال طول می‌کشه.

سلام
    اگه كسي بخواد براي مهاجرت به كانادا از طريق تخصص كاري اقدام كنه .
    براي اينكه اثبات كنه چند سال در فلان شركت كار كرده آيا حتما بايد سابقه كاريش با بيمه باشه يا بدون بيمه هم ميشه؟؟
    ممنون

فرصت را از دست مده و در كار سستي مكن كه ميوه آن ذلت است .

نقل قول نوشته اصلی توسط missshadi79
    سلام
    میتونید از طریق سفارت کانادا در تهران اقدام کنید.از سپتامبر 2006 لازم نیست هیچ مدرک چه برای کار چه برای زبان بدید.فقط اگر حداقل امتیازو دارید یک روز پنجشنبه برید سفارت با فرمهایی که پر کردید و مبلغ 550 دلار کانادابعد از 1 ماه بهتئن یک شماره پرونده میدن و باید 5 تا 6 سال صبر کنید.البته برای فدرال .برای کبک این پروسه5/2طول میکشه ولی باید فرانسه شما خوب باشه
    http://www.cic.gc.ca/English/informa...killed-fed.asp
    1) آیا می شه این کار رو به موازات پذیرش از دانشگاه های کانادا و گرفتن ویزای دانشجویی انجام داد؟
    2) آیا بالا بودن امتیاز روند رو سریع تر می کنه یا زیاد ربطی نداره؟
    3) اون طور که من تحقیق کردم با وکیل گرفتن کمتر از 2 سال طول می کشه (که هزینه زیادی داره) این به این معنا نیست که کسایی که روال عادی رو طی می کنند عملا سر کارند؟!!
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Yalda62
    1) آیا می شه این کار رو به موازات پذیرش از دانشگاه های کانادا و گرفتن ویزای دانشجویی انجام داد؟
    2) آیا بالا بودن امتیاز روند رو سریع تر می کنه یا زیاد ربطی نداره؟
    3) اون طور که من تحقیق کردم با وکیل گرفتن کمتر از 2 سال طول می کشه (که هزینه زیادی داره) این به این معنا نیست که کسایی که روال عادی رو طی می کنند عملا سر کارند؟!!
    ۱. تا اونجا که من می‌دونم اقدام برای مهاجرت شانس گرفتن ویزا رو کم می‌کنه ولی از بین نمی‌بره.
    ۲. ظاهرا ربطی نداره و پرونده‌ها به ترتیب بررسی می‌شه. هر چند که بعد از بررسی شدن پرونده اگر امتیاز خوبی داشته باشید کارتون معمولا سریع‌تر پیش می‌ره چون از اونایی که امتیاز پایینی دارند معمولا می‌خواهند که یک سری مدارک دیگه هم بفرستند که خودش یک مقدار کار رو عقب می‌اندازه. اما در نهایت فرقش در حد چند ماهه.
    ۳. تا اونجا که من می‌دونم وکلا هیچ کار خاصی غیر از پر کردن فرم‌ها نمی‌کنند و در زمان تاثیری ندارند.

1-همونطوری که بابک گفت شانس گرفتن ویزای دانشجویی کم میکنه البته از بین نمی بره چون شما در ای گرفتن ویزای دانشجویی باید ثابت کنید بر میگردید ایران ولی برای مهاجرت شما میرید که انجا بمونید.
    2-هیچ تاثیری نداره
    3-وکیل هیچ تاثیری در مدت زمان نداره
    شروع پروسه در دمشق :14December2006
    انسفر فايل به ورشو :
    درخواست آپديت از طرف ورشو :
    تحويل مدارك آپديت به ورشو:

من رزومه خودمو براي يه وكيل فرستادم
    به من گفت ميتونم براتjob offer بگيرم تا 11 ماه ديگه مياي و هيچ چيز هم براي سفارت نميخواي ازجمله مدرك زبان فقط بايد مدرك سوءپيشينه و سلامتيت درست باشه و وقتي هم كه اومدي مستقيم ميري سر كار 8).اينو كه شنيدم بال در آوردم ولي بقيه رو بشنو گفتم خب حالا چند ميگيري ؟ گفت 20000 تاي ناقابل!! اينو كه شنيدم از اون بالا محكم خوردم زمين!!! >
    چون من اينقدر پول ندارم
    تلاش، قهرمان سازه

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)