صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 99

موضوع: سریعترین ویزای مهاجرتی کانادا چیه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سریعترین ویزای مهاجرتی کانادا چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saber21 نمایش پست ها
    سلام من 41سال سن دارم و کارشناس بانک با 21سال سابقه هستم ولی مدرک کارشناسیم مورد تایید وزارت علوم نیست. جدیداً با یه شرکت اعزام دانشجو صحبت کردم که میگه با 27000دلار از طریق ثبت نام در یه کالج (همراه با دوره زبان) میتونه پذیرش بگیره برام. البته این هزینه برای یکساله بعدش دوباره باید پول بدم. این شرکت میگه بعد از یکسال میتونی کار پیدا کنی و مخارجتو از اونجا تامین کنی. ممنون میشم اگه در این مورد اطلاعاتی دارین و یا راه بهتری بلدین منو راهنمایی بفرمایید. تشکر
    سلام دوست عزیز
    علاوه بر مواردی که جناب قلوب گفتند مشکل سن هم هست معمولا اگر فاصله بین تحصیل باشه و سن هم بالاتر از سی ویزا به سختی می دن . کالجی که من میرفتم اکترا دانشجوهای بین المللی سن زیر 25 داشتن .

Junior Member

سلام دوستان
    نامزد من الان با ویزا دانشجویی و اجازه کار در تورنتو هستند و کار دارند و با قرارداد یک ساله شرکتشون میخواد برای پی ار اقدام کنند. چون ما هنوز عقد رسمی نکردیم سوالات من این است که :
    1- آیا به نظرتون ایشون قبل از گرفتن پی ار بیایند ایران ازدواج کنیم تا با اسم من به عنوان همسرشون با هم اقدام برای گرفتن پی ار بکنیم؟
    2- آیا بگذاریم ایشون پی آر بگیرند و بعد ازدواج کنیم و ایشون برای من اقدام کنند؟
    3- آیا می شود ایشون پرونده پی ارشون رو به جریان بندازند و بعد آپدیت کنند که ازدواج کردند ؟
    لطفا به ما راهنمایی کنید تا بتونیم تصمیم درستی بگیریم که زودتر در کنار هم باشیم
    ممنونم از وقت و مشاورتون

Junior Member

تو موردهایی که الان من می بینم، ویزاهای همسر سریعترین ویزا ها شدن

Question پاسخ : سریعترین ویزای مهاجرتی کانادا چیه؟

سلام دوستان
    در حال حاضر دانشجوی ارشد عمران دانشگاه ازاد هستم. 24 ساله با ایلتس 6.5 سربازی نرفتم و مشکل مالی هم ندارم.به نظرتون بهترین و سریع ترین راه برای اخذ اقامت کانادا چیه؟ خودم فکر میکنم بهتره برای ارشد دوباره برم و بعد اکسپرس اقدام کنم.راه درستی هست؟

ممنون میشم کمکم کنید

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

سلام. بله اکسپرس انتری بهترین روش هست. روش دیگری برای مهاجرت سریعتر وجود نداره مگر اینکه بصورت دانشجویی تشریف بیارید و بعد از اتمام تحصیلتون پذیرش کار بگیرید و بهمین موجب اقامت کانادا رو کسب کنید.
    یا اینکه از روش سرمایه گذاری استانی اقدام کنید که البته نیاز به داشتن سرمایه خیلی زیاد هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Farshid114 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در حال حاضر دانشجوی ارشد عمران دانشگاه ازاد هستم. 24 ساله با ایلتس 6.5 سربازی نرفتم و مشکل مالی هم ندارم.به نظرتون بهترین و سریع ترین راه برای اخذ اقامت کانادا چیه؟ خودم فکر میکنم بهتره برای ارشد دوباره برم و بعد اکسپرس اقدام کنم.راه درستی هست؟

ممنون میشم کمکم کنید
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

استارت آپ ویزا بین ۶ الی ۱۲ ماه زمان می بره . از ۱ تا ۵ نفر هم در قالب یک تیم میتونند اقدام کنند .

Junior Member Dolphin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA in Marketing, Agriculture ENG

دوستان گرامی؛
    من لیسانس مهندسی کشاورزی و MBA مارکتینگ دارم. حدود 10 سال سابقه کار در چند شرکت مختلف با سمت مدیر فروش و بازاریابی دارم درضمن مربی رسمی فدراسیون شنا هستم. همسرم هم لیسانس جغرافیا و دارای مدرک مربیگری بدنسازی از فدراسیون هست. خودم 36 و همسرم 29 ساله است. در اسرع قصد مهاجرت داریم!بنظرتون دانشجویی اقدام کنیم یا اسکیل ورکر؟ استانی یا فدرال؟
    ممنون میشم نظرات کارشناسی شما و یا تجربیات شما عزیزان رو جویا بشم. پیشاپیش سپاسگزارم
    Knock the "T" off CAN't

Junior Member

دوستان من الان از طریق این صفحه امتیازم رو محاسبه کردم و ۶۸ شد: https://www.canada.ca/en/immigration...d-workers.html

اگه بخوام اقدام کنم حداقل چقدر زمان میبره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط fedoracore نمایش پست ها
    دوستان من الان از طریق این صفحه امتیازم رو محاسبه کردم و ۶۸ شد: https://www.canada.ca/en/immigration...d-workers.html

اگه بخوام اقدام کنم حداقل چقدر زمان میبره؟
    من 75 و در صورت تحصیلات کانادایی 90 میشم.6 ماه فک بکنم زمان میبره

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

دوستان ایا اینترشیپ جزء کارحساب میشه تو کانادا؟که بشه باهاش امتیاز گرفت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)