صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 99

موضوع: سریعترین ویزای مهاجرتی کانادا چیه؟

shekofteh
    Guest

پیش فرض پاسخ : سریعترین ویزای مهاجرتی کانادا چیه؟ لطفا راهنمایی کنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط atash
    من رزومه خودمو براي يه وكيل فرستادم
    به من گفت ميتونم براتjob offer بگيرم تا 11 ماه ديگه مياي و هيچ چيز هم براي سفارت نميخواي ازجمله مدرك زبان فقط بايد مدرك سوءپيشينه و سلامتيت درست باشه و وقتي هم كه اومدي مستقيم ميري سر كار 8).اينو كه شنيدم بال در آوردم ولي بقيه رو بشنو گفتم خب حالا چند ميگيري ؟ گفت 20000 تاي ناقابل!! اينو كه شنيدم از اون بالا محكم خوردم زمين!!! >
    چون من اينقدر پول ندارم
    Is there anybody who introduce me such lawyer please? I need to apply for job offer but i don't know anyone.

سلام دوست عزيز:
    گرفتن جاب آفر براى نيروهاى خارجى به غير از يكى دو زمينه كارى تقريبا غير ممكن هست. به همين دليل وكلاى معروف اينكار رو انجام نميدن.بقييه هم ممكنه از شما پولى بگيرند و كارتون رو انجام ندن!!
    به هر حال توصييه من اين هست كه رو اين آپشن خيلى حساب باز نكنيد.
    موفق باشيد

در مورد سریع ترین ویزایی که پرسیده بودند، سرمایه گذاری هست.
    که شما باید مبلغ حدودی 400 میلیون تومان تا جایی که یادمه برای چند سال بدون سود در اختیار دولت کانادا قرار بدید.
    البته با هماهنی با یک سری موسسات ، میتونید مبلغ کمتری پرداخت کنید و دیگه اون رو پس نگیرید. این موسسات مثل بانک عمل میکنند. در واقع از شما این پول رو میگیرند و این 400 تومان رو برای شما به امانت میگذارند.
    در ضمن باید سابقه کاری خوبی هم داشته باشید که نشون بده شما میتونین سرمایه گذار خوبی باشید.
    اقوام درجه اول ( فرزندان و همسر) رو هم میتونین با خودتون همراه کنید. به شرط اینکه فرزندانتون زیر 18 باشند و یا اینکه مثلا دانشجو باشند ولی تحت حمایت مالی شما.
    این نوع مهاجرت نیازی به مدرک زبان هم نداره .

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    در مورد سریع ترین ویزایی که پرسیده بودند، سرمایه گذاری هست.
    که شما باید مبلغ حدودی 400 میلیون تومان تا جایی که یادمه برای چند سال بدون سود در اختیار دولت کانادا قرار بدید.
    البته با هماهنی با یک سری موسسات ، میتونید مبلغ کمتری پرداخت کنید و دیگه اون رو پس نگیرید. این موسسات مثل بانک عمل میکنند. در واقع از شما این پول رو میگیرند و این 400 تومان رو برای شما به امانت میگذارند.
    در ضمن باید سابقه کاری خوبی هم داشته باشید که نشون بده شما میتونین سرمایه گذار خوبی باشید.
    اقوام درجه اول ( فرزندان و همسر) رو هم میتونین با خودتون همراه کنید. به شرط اینکه فرزندانتون زیر 18 باشند و یا اینکه مثلا دانشجو باشند ولی تحت حمایت مالی شما.
    این نوع مهاجرت نیازی به مدرک زبان هم نداره .
    میشه در مورد سابقه کاری، سن و سرمایه‌گذار خوب بودن بیشتر توضیح بدید؟

فکر میکنم یه مقدار بد توضیح دادم.
    شما باید 800 هزار دلار کانادا ، دارایی داشته باشید. اعم از ملک و املاک. و باید 400 هزار تاشو طبق شرایطی که گفتم به دولت کانادا به مدت 5 سال بدید.
    سابقه هم باید BUSINESS شخصی یا سابقه مدیریت 2 تا 3 ساله داشته باشید.
    البته سرمایه گذاری بسته به استان مورد نظرتون داره. و ممکنه یک مقدار جزیی تفاوت وجود داشته باشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    فکر میکنم یه مقدار بد توضیح دادم.
    شما باید 800 هزار دلار کانادا ، دارایی داشته باشید. اعم از ملک و املاک. و باید 400 هزار تاشو طبق شرایطی که گفتم به دولت کانادا به مدت 5 سال بدید.
    سابقه هم باید BUSINESS شخصی یا سابقه مدیریت 2 تا 3 ساله داشته باشید.
    البته سرمایه گذاری بسته به استان مورد نظرتون داره. و ممکنه یک مقدار جزیی تفاوت وجود داشته باشه .
    من شنیدم آدم با ۵۰۰ میلیون می‌تونه سه‌ماه گرین کارد موقت و ۱ ساله دائمشو بگیره. حالا چه کاریه بره کانادا؟‌

راستی این سابقه‌ی مدیریت یا کسب و کار شخصی به چه دردی می‌خوره؟ مگر قرار نیست آدم پول رو بده دست خود دولت؟ خوب اونا باهاش کار می‌کنن دیگه؟

Junior Member

شما میتونین 400 میلیون رو بدین به اونها و بعد پس بگیرید و یا خودتون یک سرمایه گذاری با پول کمتر انجام بدید. مقدار 400 میلیون و سرمایه گذاری در استانهای مختلف فرق می کنه. شوهر خواهر من برای وینیپگ در منیتوبا لیست املاک خودش رو نشون داد و اعلام کرد که با 150000 تا اونجا یک بیزنس راه اندازی می کنه سابقه کار و Business Proposal رو هم واسه همین میخوان و امروز بهشون جواب مثبت دادن فکر کنم کمتر از 6 ماه طول کشید. البته یک سفر هم رفت اونجا واسه مصاحبه که نمیدونم الزامی بود یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط soha
    شما میتونین 400 میلیون رو بدین به اونها و بعد پس بگیرید و یا خودتون یک سرمایه گذاری با پول کمتر انجام بدید. مقدار 400 میلیون و سرمایه گذاری در استانهای مختلف فرق می کنه. شوهر خواهر من برای وینیپگ در منیتوبا لیست املاک خودش رو نشون داد و اعلام کرد که با 150000 تا اونجا یک بیزنس راه اندازی می کنه سابقه کار و Business Proposal رو هم واسه همین میخوان و امروز بهشون جواب مثبت دادن فکر کنم کمتر از 6 ماه طول کشید. البته یک سفر هم رفت اونجا واسه مصاحبه که نمیدونم الزامی بود یا نه
    پس با این حساب افراد بازنشسته ولی ثروتمند جز دادن همون ۴۰۰ میلیون راهی ندارند؟‌واسه این دسته افراد معمولا چقدر طول می‌کشه؟‌

(آیا فرومی دیگری برای ایرانیان در اینترنت وجود داره که به این مسائل بپردازه؟)‌

Junior Member

یا باید پول موردنظر اون استان رو بهش بدن تا یک مدت پیش اونها بمونه یا یک بیزنس راه اندازی کنن که تعدادی افراد را بتونن استخدام کرده و حقوق بدن و البته هزینه زندگی خودشون را تا دو سال ثابت کنن که میتونن تامین کنن، از نظر زمان رسیدگی فکر نکنم بیشتر از حالت راه اندازی بیزنس طول بکشه. زمان بررسی هم در استانهای مختلف متفاوته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli
    سلام
    اگه كسي بخواد براي مهاجرت به كانادا از طريق تخصص كاري اقدام كنه .
    براي اينكه اثبات كنه چند سال در فلان شركت كار كرده آيا حتما بايد سابقه كاريش با بيمه باشه يا بدون بيمه هم ميشه؟؟
    ممنون

شما هر مدرکی که برای سابقه‌ی کار میدی به سفارت باید ترجمه‌ی رسمی بشه و در نتیجه باید مورد تایید وزارت امور خارجه و

دادگستری قرار بگیره. دادگستری هم در 80 درصد موارد سابقه‌ی کاری رو بدون بیم قبول نمیکنه! دادگستری در کل وظیفه دارد که

بفهمه که این جایی که شما کار میکنی واقعی هست یا اصلا وجود خارجی ندارد. اما خیلی قانونمند نیست یعنی نمیتونی مطمئن باشی که تایید میشه

Everything is possible,especially happiness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)