صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 99

موضوع: سریعترین ویزای مهاجرتی کانادا چیه؟

ApplyAbroad Editor

پیش فرض پاسخ : سریعترین ویزای مهاجرتی کانادا چیه؟ لطفا راهنمایی کنید!

استاد گفته که دانشجو (ویزای دانشجویی) نمیخواد و مهاجر(LANDED IMMIGRANT) میخواد. بهتون هم گفته برای مهاجرت اقدام کنید که اگر شرایطش رو داشته باشید، در خوشبینانه ترین حالت 1 سال و نیم طول میکشه. استاد شما رو فرستاده دنبال نخود سیاه. به نظر من یه دانشگاه دیگه اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط rozita نمایش پست ها
    من مبلغ 120 هزار دلار را در جایی شنیدم . شما اطلاع دارید که تفاوت این روش با 400 هزار دلار سرمایه گذاری چیه ؟
    دوتاش یکی است، اون 120 تا سود اون 400 تا است در 5 سال

Junior Member

سلام
    منjan 2007 شخصا واز طریق skillworkerاقدام کردم بتازگی متوجه شدم که اگه 2008 دوباره پرونده باز میکردم 18 ماهه رفته بودم.شغل من جز شغلهای معرفی جدید هم هست.بنظر شما اگه دوباره اقدام کنم زودتر از پرونده اولم به نتیجه میرسم؟حدودا چقدر؟

سلام به دوستان:
    در مورد فرزندان بالای 18 سال این شرایط به منظور قرار گرفتن در پرونده خانواده الزامی هست ، میشه دوستان لطف کنن که متن رو کامل توضیح بدن که یعنی چه؟
    مثلا
    1- Post Secondary (اگه نباشه نمی شه)
    2- academic, professional, or vocational training courses ?
    (mcse) امثلا دوره های مجتمع فنی(ام سی اس ای) ایا قابل قبول هست
    3- مقدار زمانی که میتونه از بعد از 22 سالگی بین تحصیل گپ وجودداشته باشه چقدر هست

در متن سایت امده که

3. Who qualifies as a "Dependent Child"?
    For Family Sponsorship purposes, a dependent child means a child who is:
    Under 22 and unmarried on the date the application for sponsorship is submitted (and still unmarried on the date the child lands in Canada); or
    Of any age or marital status and is a continuously enrolled full-time student, who is financially dependent on his or her parents since before the age of 22 (or since becoming a spouse or common-law partner, if this happened before 22); or
    Is financially dependent on a parent since before the age of 22 because of a disability.
    In order to be considered a full-time student, the child must be enrolled on a continuous basis in a post secondary institution that is accredited by the relevant government authorities; must be attending this institution; and must have been actively taking academic, professional, or vocational training courses there on a full-time basis and without interruption at least since his/her 22nd birthday, or since the date on which he/she married or became a de facto spouse.

سلام
    دوستان من یه سوال مهم داشتم
    برادر من میخواد برای ویزای کار اقدام کنه. شرایطش اینه:
    لیسانس عمران از دانشگاه سراسری تبریز 2 3 ترمی مشروطی داره 5.5 سال تموم کرده
    انگلیسی داره میخونه
    ما هیچ فامیلی تو کانادا نداریم (خودم میخوام برای پی اچ دی برم)
    2 سال سابقه کار تو شرکت گرید 1 تو تهران داره
    میشه بگید که چه قدر احتمال گرفتن ویزا براش هست؟حتما باید یه وکیل بگیره واسه کارهاش؟ اگه نه از کجا باید شروع کنه؟میشه شما یه وکیل خوب معرفی کنین؟
    درس خوندنش خوب نیس اما خوب تو کارهای اجرایی خوب کار میکنه شرکتشون خیلی ازش راضیه. به نظرتون میتونه تو یه جای سردسیر مثل مانیتوبا یا البرتا کار پیدا کنه؟
    نوع بهتری از ویزا گرفتن براش سراغ دارید؟
    ممنون از همتون

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamer نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یه سوال مهم داشتم
    برادر من میخواد برای ویزای کار اقدام کنه. شرایطش اینه:
    لیسانس عمران از دانشگاه سراسری تبریز 2 3 ترمی مشروطی داره 5.5 سال تموم کرده
    انگلیسی داره میخونه
    ما هیچ فامیلی تو کانادا نداریم (خودم میخوام برای پی اچ دی برم)
    2 سال سابقه کار تو شرکت گرید 1 تو تهران داره
    میشه بگید که چه قدر احتمال گرفتن ویزا براش هست؟حتما باید یه وکیل بگیره واسه کارهاش؟ اگه نه از کجا باید شروع کنه؟میشه شما یه وکیل خوب معرفی کنین؟
    درس خوندنش خوب نیس اما خوب تو کارهای اجرایی خوب کار میکنه شرکتشون خیلی ازش راضیه. به نظرتون میتونه تو یه جای سردسیر مثل مانیتوبا یا البرتا کار پیدا کنه؟
    نوع بهتری از ویزا گرفتن براش سراغ دارید؟
    ممنون از همتون
    سلام
    دوست عزیز شما مشخصات برادرتون رو با توجه به اطلاعات امتیاز آور برای مهاجرت از ویکی بگید تا دوستان بتونن کمک کنن.
    اطلاعات شما ناقص هست ولی فکر میکنم از طریق کبک اقدام کنن بهتر باشه.
    رشته من هم عمران هست و برای کبک 6 امتیازی. با اطلاعاتی که دادید برادرتون برای کبک باید بیشتر فرانسه بخونه تا انگلیسی.
    در ضمن از این تاپیک سوالتون رو دنبال کنید :
    موفق باشید

کسانی که در کانادا فامیل نزدیک دارن اگه برای مهاجرت نیروهای متخصص اقدام کنن زودتر به نتیجه میرسن یا مهاجرت خویشاوندی؟
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس كامپيوتر (دانشگاه آزاد تهران جنوب)

اگر رشته تحصيليتون جزو ليست مشاغل هست. حتماً اين كار رو بكنيد يعني يك پرونده جديد باز كنيد. من هم سال 2007 اقدام كردم و توي ليست مشاغل قبلي هم رشتم بود ولي اشتباه كردم اون موقع پرونده جديد باز نكردم. اينجوري حداقل بايد 3 سال ديگه صبر كنيد ( كه البته من شنيدم ممكنه بيشتر هم بشه)ولي اگه پرونده جديد باز كنيد 18 ماهه كارتون درست ميشه.

Junior Member

با سلام
    همسر من phdبرق گرایش کنترل با سابقه 12 سال هیئت علمی دانشگاه داره بهترین نوع و سریع ترین روش مهاجرت به کانادا ی فدرال برای ما چه نوعی است؟
    باسپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    کسانی که در کانادا فامیل نزدیک دارن اگه برای مهاجرت نیروهای متخصص اقدام کنن زودتر به نتیجه میرسن یا مهاجرت خویشاوندی؟
    مهاجرت نیروهای متخصص
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)