صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 99

موضوع: سریعترین ویزای مهاجرتی کانادا چیه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سریعترین ویزای مهاجرتی کانادا چیه؟

سلام
    می خوام برا مهاجرت اقدام کنم با این شرایط
    40سالمه همسر و 2 فرزند زیر 12 دارم. کارشناسی بورس دارم 18سال سابقه کار بانک زبانم خوبه . همسرم وب دیزاین خونده . میتونم تا 800000تا هزینه و سرمایه گذاری کنم
    از چه راهی اقدام کنم زودتر به نتیجه میرسم؟

Junior Member

���������������� �€������������J�� ����������/\/\������������@���� ��������N ������������, [۱۸.۰۱.۱۶ ۱۰:۵۲]
    سلام
    در خصوص مهاجرت به كانادا به شهر گولف سوال داشتم
    من پژمان متولد ١٣٦١ مهندس مكانيك طراح تاسيسات ساختماني هستم از دانشگاه ازاد سمنان سال ٩٠ مدركمو گرفتم و خانمم آنوشا كريمي متولد ١٣٦٣ مهندس برق و مهندس طراح تاسيسات برقي ساختموني هستن، مدرك ارايشگري فني حرفه ايي هم دارن، من از سال ٨٤ بيمه دارم و خانمم از ٨٦ و خواهرشون در شهر گولف ساكن هستن به همراه خانوادشون كه فعلا PR دارن، و منتظرن تا ٢ سالشون تموم شه، خواهرشون دكتري شيمي دارن و تو شهر گولف مدركشونو گرفتن، يكي از دوستانشون گفتن ميتونن Job offer بمن بدن، دوستشون يه كارگاه تراشكاري دارن و سالهاست تو شهر گولف زندگي ميكنن
    مدرك زبان نداريم ولي خانمم يبار امتحان دادن كه ٦ شده بودن كه تاريخش گذشته ،منم در حد مكالمه معمولي
    ميخواستم بدونم با توجه به شرايطي كه داريم از چه طريقي ميشه اقدام كرد؟ بازه زماني؟ نيازها و شرايطي كه فكر ميكنين بايد بدونيم رو برامون توضيح بدين
    تشكر
    ویرایش توسط sepehr_5566 : October 25th, 2016 در ساعت 10:07 AM دلیل: نوشتن شماره تلفن بر خلاف مقررات قروم است

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman_ee نمایش پست ها
    ���������������� �€������������J�� ����������/\/\������������@���� ��������N ������������, [۱۸.۰۱.۱۶ ۱۰:۵۲]
    سلام
    در خصوص مهاجرت به كانادا به شهر گولف سوال داشتم
    من پژمان متولد ١٣٦١ مهندس مكانيك طراح تاسيسات ساختماني هستم از دانشگاه ازاد سمنان سال ٩٠ مدركمو گرفتم و خانمم آنوشا كريمي متولد ١٣٦٣ مهندس برق و مهندس طراح تاسيسات برقي ساختموني هستن، مدرك ارايشگري فني حرفه ايي هم دارن، من از سال ٨٤ بيمه دارم و خانمم از ٨٦ و خواهرشون در شهر گولف ساكن هستن به همراه خانوادشون كه فعلا PR دارن، و منتظرن تا ٢ سالشون تموم شه، خواهرشون دكتري شيمي دارن و تو شهر گولف مدركشونو گرفتن، يكي از دوستانشون گفتن ميتونن Job offer بمن بدن، دوستشون يه كارگاه تراشكاري دارن و سالهاست تو شهر گولف زندگي ميكنن
    مدرك زبان نداريم ولي خانمم يبار امتحان دادن كه ٦ شده بودن كه تاريخش گذشته ،منم در حد مكالمه معمولي
    ميخواستم بدونم با توجه به شرايطي كه داريم از چه طريقي ميشه اقدام كرد؟ بازه زماني؟ نيازها و شرايطي كه فكر ميكنين بايد بدونيم رو برامون توضيح بدين
    تشكر
    شما آیلتس با نمره بالا بگیرید خیلی راحتتر می تونید برید...
    از طریق اسپانسرشیپی هم می تونید اپلای کنید که این روش رو اونی که اونطرف هست بهتر از ماها می دونه چطور می تونه اقدام کنه.

موفق باشید
    ویرایش توسط sepehr_5566 : October 25th, 2016 در ساعت 10:07 AM دلیل: اصلاح نقل قول
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    شما آیلتس با نمره بالا بگیرید خیلی راحتتر می تونید برید...
    از طریق اسپانسرشیپی هم می تونید اپلای کنید که این روش رو اونی که اونطرف هست بهتر از ماها می دونه چطور می تونه اقدام کنه.

موفق باشید
    ممنون از جوابتون .
    از طریق اسپانسر شیپی بخواییم اقدام کنیم طرفمون PR داره باید مقیم شه بعد میتونه اقدام کنه یا نه ؟ و زمانشو حدودی میدونین ؟ که چقدر طول میکشه ؟

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

ممنون از جوابتون .
    از طریق اسپانسر شیپی بخواییم اقدام کنیم طرفمون PR داره باید مقیم شه بعد میتونه اقدام کنه یا نه ؟ و زمانشو حدودی میدونین ؟ که چقدر طول میکشه ؟
    حقیقتا من از کسی شنیدم که می تونن اقدام کنن تنها در صورتی که مادرو پدر خانومتون فوت کرده باشند و هیچ کس رو ایران نداشته باشند. بازم من اطلاعاتم کمه. بذارید مابقی دوستان بیان و نظر بدن
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

ApplyAbroad Guru

ممنون از جوابتون .
    خواهر همسرتون نمیتونه همسرتون رو اسپانسر کنه. اسپانسرشیپ خواهر و برادر فقط در شرایط خیلی خاص ممکن هست که شامل شرایط شما نمیشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

سلام در حال حاضر راه مهاجرت به عنوان یک نیروی متخصص به چه صورت ؟
    چه مدارکی نیاز هست ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    سلام در حال حاضر راه مهاجرت به عنوان یک نیروی متخصص به چه صورت ؟
    چه مدارکی نیاز هست ؟
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ess-Entry-2015

Junior Member

سلام من 41سال سن دارم و کارشناس بانک با 21سال سابقه هستم ولی مدرک کارشناسیم مورد تایید وزارت علوم نیست. جدیداً با یه شرکت اعزام دانشجو صحبت کردم که میگه با 27000دلار از طریق ثبت نام در یه کالج (همراه با دوره زبان) میتونه پذیرش بگیره برام. البته این هزینه برای یکساله بعدش دوباره باید پول بدم. این شرکت میگه بعد از یکسال میتونی کار پیدا کنی و مخارجتو از اونجا تامین کنی. ممنون میشم اگه در این مورد اطلاعاتی دارین و یا راه بهتری بلدین منو راهنمایی بفرمایید. تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saber21 نمایش پست ها
    سلام من 41سال سن دارم و کارشناس بانک با 21سال سابقه هستم ولی مدرک کارشناسیم مورد تایید وزارت علوم نیست. جدیداً با یه شرکت اعزام دانشجو صحبت کردم که میگه با 27000دلار از طریق ثبت نام در یه کالج (همراه با دوره زبان) میتونه پذیرش بگیره برام. البته این هزینه برای یکساله بعدش دوباره باید پول بدم. این شرکت میگه بعد از یکسال میتونی کار پیدا کنی و مخارجتو از اونجا تامین کنی. ممنون میشم اگه در این مورد اطلاعاتی دارین و یا راه بهتری بلدین منو راهنمایی بفرمایید. تشکر
    پذیرش گرفتن از کالج در کانادا کاری نداره و احتیاجی به پرداخت پول به شرکتهای اعزام دانشجو نیست. ولی گرفتن ویزا با پذیرش کالج دشوارست و روی همین فروم چند نفری از دوستان گزارش داده اند که با پذیرش کالج تقاضای ویزاشون رد شده است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)