صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: University of Denver

Junior Member

پیش فرض University of Denver

من از این دانشگاه پذیرش گرفتم و منتظر نتیجه فاند هستم که تو اپریل مشخص میشه. امیدوارم بهم بدن فاند. دنور شهر خیلی عالیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : University of Denver

تبریک دوست عزیز
    ایشالا فاندم میگیری
    لطفا بیشتر در مورد خودت و رشتت توضیح بده اگه ممکنه
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT

لطفا یک مقدار توضیح بدید چه رشته ایی پذیرش گرفتید و شرایط شما چی بود مثل معدل و باقی چیزها

Junior Member

بچه ها ممنون از همتون
    من مستر مکانیک پذیرش شدم. با یه استادی هم در تماس بودم از قبل. البته استاد گفته که RA فعلا نداره و TA می تونن بهم بدن. فقط یه مشکلی که هست شرط TA اسپیکینگ 26 هست ولی نمره من 24 بود. حالا قراره دوباره امتحان بدم اسفند. خدا کنه بیارم نمرشو! با دانشکده هم تماس گرفتم ولی گفتن این مینیمم رو نمیتونن Waive کنن.
    معدلم 15.6 تافلم 107

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT

دقیقا من هم با یک استاد از این دانشگاه در تماس بودم و ایشان همین را به من گفت (دقیقا همین) با این تفاوت که من برای دکتری اقدام کرده بودم. متاسفانه من اسپیکینگم 23 شد و همین قضیه پیش امد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2f نمایش پست ها
    دقیقا من هم با یک استاد از این دانشگاه در تماس بودم و ایشان همین را به من گفت (دقیقا همین) با این تفاوت که من برای دکتری اقدام کرده بودم. متاسفانه من اسپیکینگم 23 شد و همین قضیه پیش امد
    شما چه سالی اقدام کرده بودین؟ پذیرش هم گرفتین یا کلا منصرف شدین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT

سلام من همین امسال با یک استاد انجا که اتفاقا هموطن بود تماس گرفتم ولی خوب وقتی مینیمم را نیاوردم واسه چی پولم را بریزم دور و اپلای کنم طرف گفته بود که فقط میتونم به TA امید داشته باشم چون فعلا نمی تونه RA بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering K. N. toosi university

نقل قول نوشته اصلی توسط shanyj نمایش پست ها
    بچه ها ممنون از همتون
    من مستر مکانیک پذیرش شدم. با یه استادی هم در تماس بودم از قبل. البته استاد گفته که RA فعلا نداره و TA می تونن بهم بدن. فقط یه مشکلی که هست شرط TA اسپیکینگ 26 هست ولی نمره من 24 بود. حالا قراره دوباره امتحان بدم اسفند. خدا کنه بیارم نمرشو! با دانشکده هم تماس گرفتم ولی گفتن این مینیمم رو نمیتونن Waive کنن.
    معدلم 15.6 تافلم 107
    میشه بگید با کدوم اتاد در تماس هستید. آخه چنین حرفی یکی از استادها به من زده و من هن قرار تافل بدم اگه اسپیکینگ 26 بیارم TA میشم. و سوال دوم اینکه کی قرار است تافل بدید؟ ممنون

Junior Member

دوستان عزیز تجربه من در مورد این دانشگاه:
    همونطور که قبلا گفتم مشکل من برای TAاین بود که شرط دانشگاه اسپیکینگ 26 هست و نمره من 24 بود. استادم و رییس دانشکده هم بهم گفتن که حتی اگه 25 بودی میتونستیم یه کارایی بکنیم. من با وجود اینکه داشتم کم کم نا امید می شدم ولی بازم کاملا پیگیر بودم. تا اینکه با یکی از بچه های ایرانی این دانشگاه آشنا شدم و فهمیدم که از قضا اسپیکینگ تافل اصلا نمره 25 نداره و بعد از 24 میشه 26!! اینترستینتگ ها؟! :دی
    و اینکه ایشون هم با همون نمره 24 TA شده. من این مساله رو با استادم و رییس دانشکده مطرح کردم و اون دوست خوبم لطف کردن و حضوری با رییس دانشکده صحبت کردن و جالب این بود که رییس دانشکده هم از این موضوع اطلاعی نداشت و نمیدونست که اینکار امکان پذیره.
    خلاصه بعد از همه این قضایا و بعد از اینکه یه مدتی به ایمیل های من جواب ندادن، در تاریخ 11 جون (!!) و زمانیکه من کاملا از رفتن به این دانشگاه (حداقل برای ترم پاییز) نا امید شده بودم، رییس دانشکده باهام تماس گرفتن و گفتن که میتونن برام درخواست بدن به دانشگاه و TA بشم مشروط به اینکه یک امتحان زبان مخصوص GTA ها رو پاس کنم. و اینجوری بود که من بعد از کلی انتظار TA offer رو دریافت کردم.

Junior Member

این رو اضافه کنم که هدفم از اینکه روی تاریخ تاکید کردم این بود که دوستان ببینن که توی این مسیر چیزی که مساوی با شکسته نا امیدیه، و چیزی که بیشتر از هر چیز دیگه ادم رو به هدف نزدیک میکنه پیگیریه. من زمانی
    TA offer رو گرفتم که بقیه دوستان سفارتشون رو هم رفته بودن.
    ولی در طول این مدت شدیدا پیگیر بودم و هر راه حل ممکن رو بررسی کردم و خدا رو شکر نتیجه داد.
    پس دوستان از این به بعد اگر به چننین مساله ای برخوردن راجع به این دانشگاه، بدونن که راه حلش همین امتحان زبان هست. البته مینیمم 24 دیگه حتما لازمه.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)