صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: مشكل در ارسال نمرات iBT با VISA كارت

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض مشكل در ارسال نمرات iBT با VISA كارت

سلام،

من وقتي مي خوام نمره iBT رو با VISA كارت پرداخت كنم بعد از انتخاب دانشگاه ها يك صفحه مي ياد تحت عنوان "Cardmember Service" كه مي گه بايد activate كني. اگه كسي چنين مشكلي داشته راهنمايي كنه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : مشكل در ارسال نمرات iBT با VISA كارت

بچه ها اگه كسي در اين مورد اطلاعاتي داره لطفاً راهنمايي كنه

من با Visa همه‌ي نمرات TOEFL و GRE رو ريپورت کردم و مشکلي نداشتم! بجمب، داره دير مي‌شه‌ها! حدود يه ماه طول مي‌کشه که نمراتت برسه به دانشگاه‌ها! بجمب!
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

Junior Member

TOEFL iBT نمرش دو هفته ای می رسه. نگران نباشید.I'm sure

Junior Member

I wanted my score to be sent to philadelphia and was sent an email that the result would be there within four working days. Sorry of the mistake. .

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

اين جوابو براي راهنمايي بقيه مي دم من مشكلم حل شد. جديداً اگه بخواهيد با استفاده از Visa Card نمره iBT رو بفرستيد بايد براي كارتتون حتماً password قرار بديد اين گزينه در گذشته توي نوامبر و دسامبر دلبخواهي بود ولي جديداً اجباري شده و همه بايد براي كارتشون password قرار بدن كه البته توي سايتهاي ديگه مثل دانشگاه ها لزومي به استفاده از password نيست و با همين شماره كارت مي تونيد مبلغو واريز كنيد.

adelfar
    Guest

من از Visa كارتي كه مال دوستم تو كاناداست ميخوام نمرات تافل را بفرستم اما وقتي اطلاعات كارت را در قسمت Verification ويزا كارت وارد ميكنم پيغام مياد كه:اطلاعات وارد شده با اطلاعاتي كه ما داريم match نيست. من اين كارو 20 بار تكرار كردم و نام روي كارت و تاريخ تولد و كد سكوريتي را عين چيزي كه داده ميزنم. كسي ميدونه چرا؟ ضمنا با اين كارت قبلا apply كردم مشكلي نداشته!!

Junior Member

من یک مشکل مشابه داشتم
    برای من می گفت این کارت برای اشتفاده اینترنتی بسته شده!!
    می خواهین activate کنین و 4 رقم آخر ssn رو می خواست که اونو هم می زدی نمی شد...ولی اگه میزدی نمی خوای activate کنی درست می شد
    امیدوارم مفید باشه.
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط adelfar
    من از Visa كارتي كه مال دوستم تو كاناداست ميخوام نمرات تافل را بفرستم اما وقتي اطلاعات كارت را در قسمت Verification ويزا كارت وارد ميكنم پيغام مياد كه:اطلاعات وارد شده با اطلاعاتي كه ما داريم match نيست. من اين كارو 20 بار تكرار كردم و نام روي كارت و تاريخ تولد و كد سكوريتي را عين چيزي كه داده ميزنم. كسي ميدونه چرا؟ ضمنا با اين كارت قبلا apply كردم مشكلي نداشته!!
    من توي سايت يه دانشگاه همچين مشكلي بر خوردم كه مي گفت مشخصات داده شده با مال صاحب كارت يكي نيست (اسم و آدرس خودمو مي نوشتم). با نوشتن اسم و آدرس اصلي صاحب كارت مشكلم حل شد. شما هم اگه اسم خودتو مي نويسي اين كارو بكن شايد درست شه.

Junior Member

بچه ها من واقعا عجله دارم! من از ویزا کارت عمه ام توی آمیریکا هم تافل رو و هم GRE رو ثبت نام کردم هر دو بار موقع پرداخت می رفت توی فاز Proceeding data و دیگه بیرون نمیومد. من از عمه ام خواستم خودش از اونجا پرداخت کنه که بدون مشکل این مسئله حل شد! حالا من عجله دارم چون دد لاینم داره میگذره و میخوام برای یه دانشگاه دیگه هم بفرستم باز همون مشکل رودارم. این بار ولی مشکل اینه که عمه ام ایرانه و نمیتونه ازاونجا برام کاری بکنه! کسی مشکل منو داره؟ ممکنه که من فقط دارم اطلاعات مثل آدرس دقیق Billling رو اشتباه واردمی کنم؟ اطلاعات کارتم میدونم که کاملا درسته آخه هیچ خطایی نمی ده فقط میگه دارم پول رو منتقل می کنم و هیچ اتفاقی نمیفته. من ADSL خیلی خوبی دارم و مشکل سرعت نیست اصلا. اگه بتونین کمکم کنین متشکر می شم. به نظر شما مشکل با استفاده از VPN حل میشه؟
    یه سوال دیگه هم اینکه من تبت نام آنلاینم رو کردم (دد لاین آخر دسامبره) و مدارکم رو هم پست کردم که احتملا به دستشون می رسه به موقع. کپی کارنامه هام تافل و GRE هم توشه. حالااگه این نمره ها رو ETS یه کم دیرتر از دد لاین بفرسته به نظر شما مشکلی نیست؟ خود مسئول دانشگاه گفت که احتمالانیست!!! ولی یه جور خیلی نا مطمئنی گفت!! کسی تجربه داره؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)