صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25

موضوع: سطح تحصیل در دانشگاه های آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سطح تحصیل در دانشگاه های آلمان

دارای مدرک فوق دیپلوم کامپیوتر همستم و خدمت هم رفتم برای اینکه بخوام اپلای کنم برای ادامه تحصیل در المان مقطع لیسانس چه کاری باید انجام بدم ایا امکان پذیر هستش لیسانس و فوق لیسانس بصورت پیوسته بخونم در المان

Junior Member

سلام دوستان
    من ميخوام براي ترم زمستان 2018/19 مقطع ليسانس رشته IT اقدام كنم . ممنون ميشم اگه از دوستان تجربه اي در مورد تحصيل در اين مقطع دارند منو راهنمايي كنن .

Junior Member

دوستان سلام.
    من ابتدای راهم.دانشجوی کارشناسی علم و صنعتم،ترم 3 هم که تموم شد.
    میخوام برای دانشگاه فنی مونیخ اپلای کنم،رشته کامپیوتر،منتهی انگار اونایی که دانشجو هستن،باید یک سال تحصیلی رو با موفقیت تو دانشگاشون گذرونده باشن...که خب من چنین شرایطی ندارمترم اول دوتا درس افتادم،ترم دو رو حذف ترم کردم،ترم 3 هم احتمال زیاد درس افتاده خواهم داشت.
    الان سوالم اینه که برای کالج اقدام کنم یا مستقیما برای دانشگاه اپلای کنم؟
    سپاس از راهنماییتون.
    درضمن،زبان هم بلد نیستم،ولی وقت سفارت گرفتم از الان برای ویزای دانشجویی(چون شنیدم صف سفارت طولانی شده).

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط n_maths نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من ابتدای راهم.دانشجوی کارشناسی علم و صنعتم،ترم 3 هم که تموم شد.
    میخوام برای دانشگاه فنی مونیخ اپلای کنم،رشته کامپیوتر،منتهی انگار اونایی که دانشجو هستن،باید یک سال تحصیلی رو با موفقیت تو دانشگاشون گذرونده باشن...که خب من چنین شرایطی ندارمترم اول دوتا درس افتادم،ترم دو رو حذف ترم کردم،ترم 3 هم احتمال زیاد درس افتاده خواهم داشت.
    الان سوالم اینه که برای کالج اقدام کنم یا مستقیما برای دانشگاه اپلای کنم؟
    سپاس از راهنماییتون.
    درضمن،زبان هم بلد نیستم،ولی وقت سفارت گرفتم از الان برای ویزای دانشجویی(چون شنیدم صف سفارت طولانی شده).
    درود
    شما اگه تو دانشگاه علم و صنعت نتونستید یک سال رو با موفقیت بگذرونید چرا میخواهید برای دانشگاه مونیخ اپلای کنید ؟ شانسی ندارید اصلا
    اگه براتون این زمانی که میگذره مهم نیست برای کالج اپلای کنید که اونم فکر نمیکنم براش ویزا بدن
    در ضمن برای کالج شما نیاز به زبان آلمانی B2 دارید
    راه امن براتون اینه که درستون رو تمام کنید و مدرک آلمانی بگیرید و بعد یک دانشگاهی که شانس پذیرش دارید دوباره برای لیسانس یا ارشد اپلای کنید. تو این حداقل 2 سالی که تا وقت سفارت مونده شما میتونید 4 ترم دیگه درس بخونید و کنارش زبان آلمانی بخونید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Fnsn نمایش پست ها
    درود
    شما اگه تو دانشگاه علم و صنعت نتونستید یک سال رو با موفقیت بگذرونید چرا میخواهید برای دانشگاه مونیخ اپلای کنید ؟ شانسی ندارید اصلا
    اگه براتون این زمانی که میگذره مهم نیست برای کالج اپلای کنید که اونم فکر نمیکنم براش ویزا بدن
    در ضمن برای کالج شما نیاز به زبان آلمانی B2 دارید
    راه امن براتون اینه که درستون رو تمام کنید و مدرک آلمانی بگیرید و بعد یک دانشگاهی که شانس پذیرش دارید دوباره برای لیسانس یا ارشد اپلای کنید. تو این حداقل 2 سالی که تا وقت سفارت مونده شما میتونید 4 ترم دیگه درس بخونید و کنارش زبان آلمانی بخونید.
    موفق باشید
    چرا فکر نمیکنید برای کالج ویزا بدن؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)