صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: GMAT Road to success - A personal experience

Junior Member shervin1568 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Sharif U of T

پیش فرض GMAT Road to success - A personal experience

درود
    چند روزی میشه که تصمیم گرفتم به طور جدی برای جی مت شروع کنم. به همین دلیل این تاپیک رو ایجاد کردم و قصد دارم هر هفته از روند مطالعه و حرکت خودم براتون بنویسم. امیدوارم برای خواننده ها مفید باشه. سعی می کنم چند روز یکبار OP(همین پست) رو آپدیت کنم.

پیش زمینه:
    کارشناسی مهندسی عمران - دانشگاه آزاد اسلامی واحد استهبان (یکی از شهرهای استان فارس) معدل: 14.56 (2.99/4.0) و (3.1/4.0 برای دو سال آخر)
    کارشناسی ارشد مهندس عمران - سازه - دانشگاه صنعتی شریف - معدل: 16.35 (3.4/4.0)
    سابقه کار تمام وقت: 16 ماه
    سابقه کار نیمه وقت: 30 ماه (همزمان با دوران کارشناسی ارشد)
    امتحان زبان: TOEFL iBT= 110 R=27,L=29,S=26,W=28 تاریخ امتحان آپریل 2013
    هدف بلند مدت: اپلای برای MBA برای پاییز 2015 دانشگاه های آمریکا
    هدف کوتاه مدت: کسب نمره +700
    پیش بینی تاریخ امتحان: اواخر خرداد 93 یا اوایل تیر ماه 93

منابع مطالعاتی برای شروع:
    *کتابهای جی مت انتشارات منهتن
    *کتاب OG 13
    *بعدا اضافه میشه

گام اول: هدف آشنایی کامل با فرآیند امتحان جی مت به وسیله کتاب الکترونیکی Gmat roadmap انتشارات manhattan
    شروع: 92/12/05
    پایان: -

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : GMAT Road to success - A personal experience

دوستان خوشحال میشم تجربیاتتون رو جهت تنظیم و آپدیت برنامم در همین تاپیک مطرح کنید. با تشکر

پی. اس. این پست رو برای رزرو نگه می دارم تا در آینده اگه OP پر شد از این استفاده کنم.

رشته و دانشگاه

همچنین این یکی رو.

[رزرو]

سلام دوست عزیز.
    چه جالب.منم میخوام واسه پاییز 2015 رشته mba اپلای کنم...خیلی خوب شد شمارو پیدا کردم.آخه تو این سایت کمن کسایی که میخوان واسه mba اپلای کنن.البته من شرایطم با شما خیلی فرق داره.
    شما خیلی از من جلوتری

رشته و دانشگاه

شما هم شرایطت رو بگو شاید تونستیم باهم برنامه ریزی کنیم

من دانشجوی ترم آخر (لیسانس) مهندسی نفت دانشگاه تهرانم...معدلم 14.5 هس.از اواخر ترم 4 بود که فهمیدم که نمیتونم با نفت کنار بیام تصمیم گرفتم MBA بدم.امسالم ارشد MBA دادم و منتظرم نتیجشم که اردیبهشت بیاد.البته اگه شریف با تهران رو نیارم، 100 % اپلای میکنم چون آدمی نیستم وقتمو 1 سال دیگه واسه ارشد خوندن بذارم...
    سابقه کاری ندارم ولی یه مدت تو آموزشگاه های کنکور مشاوره میدادم.
    سطح زبانم خوبه و میخوام تا آخر تابستون تافل بدم. (یه سری از کتاباشم تازه شروع کردم)... GMAT رو هم تو فکرم هس ولی نمیدونم وقت میکنم یا نه (
    حالا دیدی شما خیلی خیلی جلوتری ... واقعا به کمکت نیاز دارم. چه تو خوندن چه تو کارای دیگه اپلای...آخه خیلی وارد نیستم.

رشته و دانشگاه

ببین اگه زبانت خوبه میتونی از جی مت شروع کنی چون هم اعتبارش پنج سالست و هم چون تو کنکور ارشد سوالای ریاضی جی مت رو زدی واسه جی مت اصلی برات راحت تره.
    در نهایتم اینکه با وقتی که رو خوندن متن ها میزاری از پس ریدینگ تافل خیلی راحت بر میای. اینم بگم چون معدل شما هم مثل من پایینه باید نمره جی مت خیلی خوبی بیاری تا یکمی اونو کاور کنه
    .
    A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy? -Albert Einstein

حرفت درسته.ولی در نهایت من باید تافل رو حتما بگیرم. چون این واجبتره فک کنم واسه اپلای... من بیشتر listening ام ضعیفه...
    2 تا سوال: 1_ GMAT بین المللی خیلی فرق داره با GMAT ارشد دیگه؟ 2_ایرانم که برگذار نمیشه ، پس کجا نزدیکترین جاست واسه آزمون و چند بار در طول 1 سال برگذار میشه؟هزینه آزمون چطور؟

رشته و دانشگاه

بله خیلی فرق داره ولی بیشتر کانسپت های ریاضی یکسانه که خب البته به خاطر ماهیت ریاضیه. 2. درسته تو ایران برگزار نمیشه. امارات متحده عربی و ترکیه نزدیکترین یا حداقل راه دست ترین کشورا هستن. به تعداد زیاد ولی بین دو آزمون شما باید حداقل 31 روز فاصله باشه
    A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy? -Albert Einstein

مرسی... پس بنظرت با gmat شروع کنم؟؟ آخه من مشکل سربازی هم دارم و باید واسه خروج وسیقه بذارم...کاش میشد مثلا هم زمان با وقتی که از سفارت گرفتم ( یعنی اگه خدا بخواد و پذیرش بگیرم مثلا از کشوری که تو ابران سفارت نداره) ، برم آزمون رو هم بدم.در واقع از دانشگاه بخوام که نمره gmat رو بعد بفرستم براشون...میشه بنظر شما؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)