صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: تاثیر پدر نظامی در گرفتن ویزا امریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاثیر پدر نظامی در گرفتن ویزا امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط rasool نمایش پست ها
    بنظرتون من چکار کنم بالاخره؟ بگم بابام بازنشسته نظامی بوده یا نه؟
    من واقعا سر این مسئله استرس دارم
    من پدرم افسر پلیس بود و در سفارت هم پرسیدن شغل پدرت چیه، منم راستشو گفتم و پرسید درجه اش چیه؟ منم گفتم، پرسید در تهران هست یا کشوری؟! گفتم تهران. 40 روزه هم کلیر شدم

Junior Member

پدرتون پلیس بوده، ولی پدر من ... هستش!!!
    ولی خوب من حدس میزنم اطلاعات جامع از درجه دارای ما نداشته باشن!!!

Junior Member

لطفا اگه رفتید سفارت نتیجه رو اینجا اعلام کنید. منم مشکل مشابه دارم! البته شخصا ترجیح میدم به شغل حال حاضر پدرم اشاره کنم و بگم باغدار هستن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebimet نمایش پست ها
    لطفا اگه رفتید سفارت نتیجه رو اینجا اعلام کنید. منم مشکل مشابه دارم! البته شخصا ترجیح میدم به شغل حال حاضر پدرم اشاره کنم و بگم باغدار هستن.
    حتما. البته تا جایی که من تجربیات بچه ها رئ در سفارت عشق آباد خوندم، همچین سوالی رونپرسیده بودند!!!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ebimet نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم راه حلی که خودتون فرمودید خیلی ایمن تر هست. به ندرت از دوستان از شغل پدر سوال شده و من مورد کمی دیدم ولی اگر هم بپرسند شما دروغ نگفتید چون جایی در فرم DS شغل 5 سال پیش پدر شما رو نخواستند.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان. من پارسال باکو مصاحبه داشتم. پدرم ۲۰ سال پیش بازنشسته شدن از ارتش و به خاطر سابقه جبهه مه داشت من سربازی معاف شده بودم. آفیسر ازم سوال کرد که چرا معاف شدی؟ منم گفتم چون پدرم استخدام ارتش بود و جنگ رفته بود قانونی وجود داره که به عنوان تسهیلات برای خانوادش می تونیم ما معاف شیم (یا یه چیزی تو این مایه ها گفتم). الانم دارم میرم ترم ۳ تو دانشگاهی در اوهایو.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadba نمایش پست ها
    سلام دوستان. من پارسال باکو مصاحبه داشتم. پدرم ۲۰ سال پیش بازنشسته شدن از ارتش و به خاطر سابقه جبهه مه داشت من سربازی معاف شده بودم. آفیسر ازم سوال کرد که چرا معاف شدی؟ منم گفتم چون پدرم استخدام ارتش بود و جنگ رفته بود قانونی وجود داره که به عنوان تسهیلات برای خانوادش می تونیم ما معاف شیم (یا یه چیزی تو این مایه ها گفتم). الانم دارم میرم ترم ۳ تو دانشگاهی در اوهایو.
    سلام دوستان،

من هم با همین تبصره سابقه جبهه معاف شدم. ولی من پدرم در س.. بودن و بازنشسته هستن. من نمیدونم در جواب این سوال که چرا معاف شدم چی باید بگم؟؟؟
    من کارتم جدیده و روش نوشته "موارد خاص" نمیدونم میتونم از این قضیه استفاده کنم و مثلا بگم که به خاطر "کفالت" یا چیز مشابهی معاف شدم؟ چون تو کارت قبلی کد معافی رو نوشته بود ولی تو این فقط نوشته "موارد خاص".

ممنون میشم راهنمایی کنین.

Junior Member

سلام. من 22 می عشق آباد مصاحبه داشتم. از شغل پدرم سوال نپرسید. حتی من یه کسری گنده هم بابت جبهه بابام گرفته بودم. ولی اصلا تاریخ سربازی رو چک نکردش. خیلی فرمالیته بود.

راهنمای فوری!!!سلام دوستان منم 12 june دبی مصاحبه دارم. فعلا هم از فاند خبری نیست. یه BS هم از پدرم در حد همون مخارج اعلام شده دانشگاه گرفتم . من بابام بازنشسته ارتش هست 7 سال پیش. الان تو فرم DS160 بزنم شغل آزاد موردی داره؟ بعدش بنظرتون تو سفارت پرسید چه شغلی بگم چی که مشکل ساز نشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_r_1364 نمایش پست ها
    راهنمای فوری!!!سلام دوستان منم 12 june دبی مصاحبه دارم. فعلا هم از فاند خبری نیست. یه BS هم از پدرم در حد همون مخارج اعلام شده دانشگاه گرفتم . من بابام بازنشسته ارتش هست 7 سال پیش. الان تو فرم DS160 بزنم شغل آزاد موردی داره؟ بعدش بنظرتون تو سفارت پرسید چه شغلی بگم چی که مشکل ساز نشه؟
    بنظرم نمیخواد بگین. اصلا اهمیتی نداره. علاوه بر ایم پدرتون ارتش بودن. اگه هم بگین هیچ مشکلی پیش نمیاد. خیالتون راحت.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)