صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4567891011121314
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 140

موضوع: مسائل مربوط به سربازی نخبگان در مدارک و روز مصاحبه (فقط سربازی نخبگان)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سربازی نخبگان در مدارک و روز مصاحبه (فقط سربازی نخبگان)

سلام. روز خوش
    من سربازیم رو بنیاد نخبگان بودم و پروژه.م رو به مالک اشتر تحویل دادم. میخواستم تو فرمds-160 بنویسم که national elites foundation بودم و روز مصاحبه اگر پرسیدن که کجا بودی، بگم ARMED FORCES (نیروهای مسلح) بودم و پروژه من مرور ادبیاتی بر اثرات ناشی از سیاستهای مختلف مصرف انرژی در کشور مثل هدفمندسازی یارانه ها، گازسوز کردن خودروها، کاهش واردات بنزین و ... بر روی محیط زیست بوده که در منزل روی پروژه.م کار میکرذم و فقط گزارشاتم رو به ELITE STAFF OF ARMED FORCES ستاد نیاد نخبگان نیروهای مسلح ارسال میکردم. البته یه مقاله کنفرانسی باهاشون داده بودم که هم توی سیویلیکا و هم توی ایرانداک نمایه شده بود! (هر دو تاشو نامه نگاری کردم و از رو سایتشون برداشتم البته هنوز تو کش گوگل مونده و اون فردی که مالک اشتر مسئول پروژه.م بود تو سیویلیکا معلومه که پژوهشگر مالک اشتره) الان به نظرتون جوابهام قانع کننده هستن؟ جایی داره که بتونن ازم آتو بگیرن و بفهمن که مالک اشتر بودم؟
    ممنونم از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سربازی نخبگان در مدارک و روز مصاحبه (فقط سربازی نخبگان)

نقل قول نوشته اصلی توسط Futurist نمایش پست ها
    سلام. روز خوش
    من سربازیم رو بنیاد نخبگان بودم و پروژه.م رو به مالک اشتر تحویل دادم. میخواستم تو فرمds-160 بنویسم که national elites foundation بودم و روز مصاحبه اگر پرسیدن که کجا بودی، بگم ARMED FORCES (نیروهای مسلح) بودم و پروژه من مرور ادبیاتی بر اثرات ناشی از سیاستهای مختلف مصرف انرژی در کشور مثل هدفمندسازی یارانه ها، گازسوز کردن خودروها، کاهش واردات بنزین و ... بر روی محیط زیست بوده که در منزل روی پروژه.م کار میکرذم و فقط گزارشاتم رو به ELITE STAFF OF ARMED FORCES ستاد نیاد نخبگان نیروهای مسلح ارسال میکردم. البته یه مقاله کنفرانسی باهاشون داده بودم که هم توی سیویلیکا و هم توی ایرانداک نمایه شده بود! (هر دو تاشو نامه نگاری کردم و از رو سایتشون برداشتم البته هنوز تو کش گوگل مونده و اون فردی که مالک اشتر مسئول پروژه.م بود تو سیویلیکا معلومه که پژوهشگر مالک اشتره) الان به نظرتون جوابهام قانع کننده هستن؟ جایی داره که بتونن ازم آتو بگیرن و بفهمن که مالک اشتر بودم؟
    ممنونم از راهنماییتون
    سلام دوست عزیز،
    من خودم سربازی رو بنیاد نخبگان بودم و 23 جون وقت سفارت دارم. خودم تجربه ای ندارم اما این چیزی که میگم رو از چند تا از دوستام که سربازیشون بنیاد نخبگان بوده و رفته بودن مصاحبه سفارت نقل می کنم.
    اونا تو فرم DS-160 به فینگلیش نوشتن Bonyad-e- Nokhbegan که من فک نکنم با نوشتن National Elites Foundation فرقی داشته باشه. بعد از نوشتن این اسم در فرم، در روز مصاحبه آفیسر در مورد آموزشی پرسیده بود که ارتش بودن یا س. ضمن اینکه یکی از دوستام کشاورزی بوده و آفیسر در مورد پروژه ای که انجام داده چیزی نپرسیده اما یکی دیگه که رشته برق داشته آفیسر گفته که در مورد پروژه ت که تو سربازی انجامش دادی توضیح بده.
    به نظر من روز مصاحبه شما هم در جواب سوال سربازی کجا بودین بگین بنیاد نخبگان. اونا خودشون در جریانن. مخصوصا اینکه در فرم DS-160 هم همین رو قید می کنید. بعدش اگه صحبت آموزشی شد و اینکه چه پروژه ای انجام دادین در موردش توضیح بدین. به نظرم من حرفی از مالک اشتر نیارین. بگین پروژه واسه نیروهای مسلح انجام دادین (تا جایی که من می دونم دانشگاه مالک اشتر زیر نظر ستاد مشترک نیروهای مسلح هستش).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mmm666 نمایش پست ها
    سلام

چطور میشه بدون مراجعه مستقیم به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح، از اینکه مدارک ما رو برای صدور کارت فرستادن نظام وظیفه مطمئن بشیم؟
    سلام،
    بعد از اینکه پرونده شما به نظام وظیفه برای صدور کارت ارسال بشه بعد از اون در حدود 2 یا 3 روز در سیستم پلیس +10 ثبت میشه که کارت شما صادر شده است. بعد از اون هم 2 یا 3 روز طول میشکه تا یک بارکد پستی برای پیگیری ارسال کارت پایان خدمتتون صادر بشه. اگه هنوز در سامانه پلیس +10 چیزی براتون ثبت نشده یعنی پرونده تون از بنیاد به نظام وظیفه نرفته. مسئول انجام کارای نخبگان در نظام وظیقه یک آقایی به نام روحی هستش. ایشون مسئول انجام کارای مشمولان غایب هم هست. وقتی برین مرکز نظام وظیفه میدان سپاه ایشون در باجه 15 قرار دارند. شاید از این طریق بتونید تلفنی از ایشون گیر بیارید و از ایشون بپرسین آیا مدارکتون رسیده به دستش یا نه.
    بهترین کار برای اینکه صدور کارت پایان خدمتتون تسریع بشه اینه که خودتون یا یکی از دوستانتون حضوری برین پیش سرهنگ حاتمی و به ایشون توضیح بدین که نیاز ضروری به کارت دارین. ایشون درک می کنن. من همین کار رو کردم و کارتم خیلی زود صادر شد. ضمن اینکه می تونید تلفنی به سرهنگ بگین که این راه خیلی بعیده و سخته اما امتحان کنید. ایشالا که میشه.

Junior Member

سلام

من یک سال بعد از فارغ التحصیلی رفتم سربازی نیروی انتظامی. بعد از چند ماه تسویه حساب کردم و رفتم بنیاد نخبگان و پروژه جایگزین خدمت گرفتم. 1.5 سال از فارغ التحصیلیم گذشته بود که پروژم رو شروع کردم (تاریخ شروع خدمتم روی کارت پایان خدمتم هم همینه). حالا برای باکو وقت سفارت دارم و میترسم آفیسر باکو آشنایی چندانی با مورد سربازی نخبگان نداشته باشه (برخلاف بقیه سفارت ها).
    به نظر شما فقط به سربازیم توی نیروی انتظامی اشاره کنم؟ با توجه به تاریخ کارتم که شروع خدمتم از 1.5 سال بعد از فارغ التحصیلی خورده، آفیسر نمیگه چرا 6 ماه دیر رفتی خدمت؟! میدونن که معافیت تحصیلی ما 1 ساله؟!

سلام دوستان
    من کسر خدمت بنیاد نخبگان ن ی ر و ه ای م س ل ح بودم و از خدمتم کسر شد در روز مصاحبه وقتی افیسر ازم پرسید national ellite foundation بودی منم گفتم آره ایا این همون جز ن ی ر و ه ای م س ل ح هم میشه؟
    من دروغ گفتم آیا؟ الان آفیسر ایمیل زده که یه سری ریسرچی که تو رزومه زده بودم قبل از بنیاد ملی نخبگان بوده یا بعدش ؟ چی باید الان جوابشو بدم و اصلا هدف ازین سوالش چیه؟

لطفا بنده را سریعا راهنمایی کنین چون باید جواب ایمیلو زود بدم

با تشکر

سلام دوستان کسی از نخبگان هست که تو فرم Ds-160 نوشته نخبگان و کلیر شده باشد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Futurist نمایش پست ها
    سلام. روز خوش
    ممنونم از راهنماییتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سربازی نخبگان در مدارک و روز مصاحب

سلام
    یک سوال هست که چندین بار این جا مطرح شده و کسی جوابی براش نگذاشته:
    از کسایی که کسر خدمت دارند و به واسطه ی اون در کارت پایان خدمت، زمان خدمت کمتر از 21 ماه هست، در مورد این موضوع سوال میشه؟ اصلا اونا میدونند که باید 21 ماه باشه و حالا کمتره؟ و اگر پرسیدند جواب منطقی چیه؟ اونا که به هر حال دسترسی ندارند ببینند موضوعات و پروژه ها چی بودند؟

Junior Member

سلام دوستان، من یک سوال راجع به سربازی. همسر من سربازی بنیاد نخبگان بودن و یک دوره آموزشی. اما اسم افسر گروهشون رو یادش نمیاد. خیلی هم سرچ کردیم اما پیدا نکردیم اسم رو. میخواستم ببینم کسی اینجا مورد مشابه داشته؟ میشه بگید اگر موردتون مشابه بوده چه اسمی رو اعلام کردید برای کامندینگ افیسر؟ ایا میشه سرهنگ هروی مسئول بنیاد نخبگان رو اعلام کرد؟

ممنون میشم کمک کنید.

سلام دوستان من سرباز نخبه بودم (پروژه جایگزین خدمت بودم) داخل بیمارستان بقیه الله یا دانشگاه بقیه الله و فقط 2 ماه آموزشی رو رفتم ارتش 01 تهران الان داخل فرم باید محل خدمت شماره واحد و فرمانده رو چی بنویسم؟

سلام دوستان من سرباز نخبه بودم (پروژه جایگزین خدمت بودم) داخل بیمارستان بقیه الله یا دانشگاه بقیه الله و فقط 2 ماه آموزشی رو رفتم ارتش 01 تهران الان داخل فرم مهاجرت به کانادا باید محل خدمت شماره واحد و فرمانده رو چی بنویسم؟

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4567891011121314

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)