صفحه 2 از 14 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 140

موضوع: مسائل مربوط به سربازی نخبگان در مدارک و روز مصاحبه (فقط سربازی نخبگان)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سربازی نخبگان در پروسه ی ویزا

دوستان، اگه هنوز پروژه بنیاد رو دفاع نکرده باشیم، میتونیم از کشور برای مصاحبه سفارت آمریکا خارج بشیم؟ نامه خروج رو میدن یا بیاد مثل بقیه وثیقه بذاریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrangh66 نمایش پست ها
    عزیز اگر که شما پروژت رو دفاع کنی و نامه ی اتمام پروژت رو ببری بنیاد باید دو تا نامه بگیری: 1) نامه ای به نظام وظیفه برای اجازه ی خروج از کشور؛ فقط وقتی رفتید بنیاد قبلش باید در مورد مکان و مدت زمان خروج تصمیم رفته باشید. این نامه رو می برید نظام وظیفه و اونجا بهتون میگه که فردا برو پلیس +10 و تقاضای پاسپورت بده. 2) از بنیاد می تونید یک نامه ی دیگه برای هر ارگانی که خواستید بگیرید، که تو اون نامه می نویسند کارت ایشون در حال صدور هستش و شما این نامه رو می تونید ببرید سفارت و بگید که روال اداری به این صورت هستش که خطاب به سفارت نامه نمیدند. مثلا این نامه می تونه برای نظام مهندسی یا دانشگاهتون برای آزاد کردن مدرک یاشه یا هر جایی که با کارتون می خوره.
    اگز هنوز کاپروژتون رو دفاع نکردید دقیقا نمیدونم روالش چیه ولی فکر کنم شبیه به بالا باشه فقط به جای نامه اتمام پزوژه یه نامه موافقت خروج از محل پروژتون می گیرید.
    موفق باشید
    سلام آقا مهران، یه سوال داستم ازتون:

صرف انجام پروژه و گرفتن نامه اختتام پروژه، کافیه که این دو تا نامه رو بدن یا باید آموزشی رو هم رفته باشیم؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط modal66 نمایش پست ها
    سلام آقا مهران، یه سوال داستم ازتون:

صرف انجام پروژه و گرفتن نامه اختتام پروژه، کافیه که این دو تا نامه رو بدن یا باید آموزشی رو هم رفته باشیم؟

ممنون
    سلام
    توی نامه دوم زده که سربازی رو از تاریخ X تا Y تموم کردید. فکر نمیکنم به شما اون نامه رو بدند و روال کار شما احتمالا متفاوته. شما احتمالا نامه اول که بهتون میدند ببرید نظام وظیفه برای گرفتن مجوز یکبار خروج کپی بگیرید. اون نامه رو توی بنیاد میزاره توی پاکت نامه. برای من درش رو نچسبوبند و گفت خودت بچسبوند اگه نه قبول نمی کنند. شما هم حواست باشه در اون نامه رو نبنده بتونی کپی بگیری

Junior Member

سلام بر همه دوستان عزیز
    آقا من یه سوال حیاتی داشتم
    من قبلا دوره آموزشی رو توی نیروی انتظامی بودم. بعد وسطای آموزشی عضو بنیاد شدم و بنابراین بعد از آموزشی ترخیص شدم. الان در حال انجام پروژه هستم. یک ماه دیگه هم وقت سفارت دارم. توی فرم DS هم درباره میلیتاری سرویس نوشتم پلیس و مدتش رو 2 ماه ذکر کردم. چند تا سوال داشتم:
    1- اولا درباره پروژه بنیاد چه کار باید کنم؟ آیا موقتا به من اجازه میدهند برای سفارت از کشور خارج بشم و بعد بیام پروژه رو تموم کنم یا اینکه میگن باید پروژه رو انصراف بدی و معافیت تحصیلی بگیری؟ من به هیچ عنوان دوست ندارم بدون تموم کردن سربازی برای ادامه تحصیل برم. و ترجیح میدم حتما سربازیم تموم شه بعد برم.
    2- به آفیسر بگم سربازی رو کجا بودم؟ بگم عضو بنیاد هستم و پروژه گرفتم و آموزشی رو پلیس بودم یا اینکه اصلا حرفی از بنیاد نزنم و بگم پلیس بودم و الان هم معافیت تحصیلی دارم و نامه خروج از کشور رو نشون بدم؟
    3- حساسیت سفارت بر روی بنیاد نخبگان بیشتره یا نیروی انتظامی؟ کلا از نظر اونا نیروی انتظامی حساس هست یا اینکه از نظرشون اوکیه؟
    از دوستانی که درباره این سوالات اطلاعاتی دارند خواهش می کنم اطلاعات خودشون رو به اشتراک بگذارند. فکر کنم این مسائل سوال افراد دیگری هم باشه

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

یکی از عزیزانی که پزشک بوده و سربازی نخبگان بوده (99.99% تو نیروهای مسلح) با 306 از دبی رد شد...!

اشتباده کردم پیام خصوصیش رو پاک کردم...

در جریان باشید!

آپدیت!! پیداش کردم:

پزشك متخصص هستم كه براي ويزاي J1 از دبي اقدام كردم و بعد از ١ ماه با بند ٣٠٦ رد شدم.(با رزومه علمي درخشان)سربازي نخبگان بودم و پروژه من توسط ستاد نخبگان نيروهاي مسلح بايد توسط بيمارستاني كه وابسته به س بود تاييد مي شد. آموزشي در ارتش بودم و حتي عكس كارت پايان خدمتم (كارت جديد)با لباس ارتش بود. متاسفانه در مصاحبه من در دبي افيسر تصور كرد كه من كلا سربازي در س بودم. بنظر شما شانس اقدام مجدد من چقدر است و با توجه به پري وقت انكارا ازكجا اقدام كنم؟
    چند پيشنهاد داشتم:
    متاسفانه من مطالب موضوعات سربازي را از ابتدا شروع كردم كه مربوط به سالها قبل بود و اكثرا گفته بودن سربازي اثري در رد شدن ندارد. لطفا اين مطالب را حذف كنيد كه سبب گمراهي نشود.
    با توجه به اينكه افيسر گاهي بسيار جدي است توصيه مي كنم هر موقع در حين مصاحبه احساس كردن بدليل استرس نمي تونن شرايطشون را توضيح بدن به فارسي صحبت كنند.
    اینجا

دوستانی که میرن دقت کنند شدیدا!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    یکی از عزیزانی که پزشک بوده و سربازی نخبگان بوده (99.99% تو نیروهای مسلح) با 306 از دبی رد شد...!

دوستانی که میرن دقت کنند شدیدا!
    من فکر میکنم ایشون خودش گفته که من توی بیمارستان س بودم که اینطوری شده و ربطی به نخبگان نداره.
    اگر امکانش هستش به ایشون بگید تا جزئیات مصاحبشون رو اینجا بگن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoszam نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان عزیز
    آقا من یه سوال حیاتی داشتم
    من قبلا دوره آموزشی رو توی نیروی انتظامی بودم. بعد وسطای آموزشی عضو بنیاد شدم و بنابراین بعد از آموزشی ترخیص شدم. الان در حال انجام پروژه هستم. یک ماه دیگه هم وقت سفارت دارم. توی فرم DS هم درباره میلیتاری سرویس نوشتم پلیس و مدتش رو 2 ماه ذکر کردم. چند تا سوال داشتم:
    1- اولا درباره پروژه بنیاد چه کار باید کنم؟ آیا موقتا به من اجازه میدهند برای سفارت از کشور خارج بشم و بعد بیام پروژه رو تموم کنم یا اینکه میگن باید پروژه رو انصراف بدی و معافیت تحصیلی بگیری؟ من به هیچ عنوان دوست ندارم بدون تموم کردن سربازی برای ادامه تحصیل برم. و ترجیح میدم حتما سربازیم تموم شه بعد برم.
    2- به آفیسر بگم سربازی رو کجا بودم؟ بگم عضو بنیاد هستم و پروژه گرفتم و آموزشی رو پلیس بودم یا اینکه اصلا حرفی از بنیاد نزنم و بگم پلیس بودم و الان هم معافیت تحصیلی دارم و نامه خروج از کشور رو نشون بدم؟
    3- حساسیت سفارت بر روی بنیاد نخبگان بیشتره یا نیروی انتظامی؟ کلا از نظر اونا نیروی انتظامی حساس هست یا اینکه از نظرشون اوکیه؟
    از دوستانی که درباره این سوالات اطلاعاتی دارند خواهش می کنم اطلاعات خودشون رو به اشتراک بگذارند. فکر کنم این مسائل سوال افراد دیگری هم باشه
    1) از محل انجام پروژه یک نامه می گیرید و بدون مشکل خارج می شید. مشکلی برای پروژتون پیش نمیاد
    2)اگر شما دانشجو هستید که بهترین راه اینکه بگید فقط آموزشی رو رفتم.
    3) نیروی انتظامی که هیچ مشکلی نیست. نخبگان هم اگر مکان و موضوع پروژه حساس نباشه مشکلی نیست

Junior Member

سلام
    افرادی که سربازی بنیاد نخبگان بودن فرم DS-160 بخشهای زیر رو چی زدن؟
    - branch of service
    - Military Specialty

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babakkhdbe نمایش پست ها
    سلام
    افرادی که سربازی بنیاد نخبگان بودن فرم DS-160 بخشهای زیر رو چی زدن؟
    - branch of service
    - Military Specialty

ممنون
    National Elite Foundation of Armed Forces
    None

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

Specialty رو بزنید None!

دنبال شر نگردید!

تخصص نظامی که ندارید :دی
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)