صفحه 4 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 140

موضوع: مسائل مربوط به سربازی نخبگان در مدارک و روز مصاحبه (فقط سربازی نخبگان)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سربازی نخبگان در پروسه ی ویزا

سلام
    بنظر میرسه که بچه های نخبگان رو امسال دارن اذیت میکنند. توی جداول ویزا که آمار نخبگان اصلا جالب نیست. اگر کسی بچه های نخبه کسی کلیر شده اینجا اطلاع بده. من که آموزشی ارتش بودن و پروژم هم با یک جای غیر حساس بود الان بیشتر از 60 روزه که منتظرم. تازه رشتم هم این قدر غیر حساس بود که روزه مصاحبه هیچی از من نگرفت حتی سی وی، ایمیلم هم نگرفتم.

Junior Member

سلام دوستان
    نمیدونم سوالمو باید اینجا مطرح کنم یا نه. من ارشد هوافضا دارم و میخوام برم سربازی، در حین سربازی هم میخوام پروژه های کسری خدمت انجام بدم. میخوام بدونم تو مصاحبه سفارت میپرسن که چطور کسری خدمت گرفتی؟ و اینکه آیا پروژه های کسری خدمت ممکنه دردسر ساز بشه؟

سلام
    افرادی که سربازی امریه بودن فرم DS-160 بخشهای زیر رو چی زدن؟
    branch of service
    و درجه رو؟
    من آموزشی نیروی زمینی ارتش بودم و بقیشو تو یه پژوهشکده سرطان بودم.
    می خوام درخواست ویزای B1 برا شرکت در کنگره بدم.

سلام دوستان
    با توجه به صحبت های بالا، امکانش هست که در مورد محل سازمانی که معرفی شدیم سوال بپرسن. با این توصیف، میشه اسم یه سازمان دیگه رو به جای سازمان های مورد دار آورد؟

کسی جواب منو نمیده؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza68 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با توجه به صحبت های بالا، امکانش هست که در مورد محل سازمانی که معرفی شدیم سوال بپرسن. با این توصیف، میشه اسم یه سازمان دیگه رو به جای سازمان های مورد دار آورد؟

کسی جواب منو نمیده؟؟
    سلام
    تجربه من در سفارت دبی این بود که دقیقا پرسیدن (بعد از مصاحبه با ایمیل) وقتی توی بنیاد بودی به کدوم شاخه نظامی معرفی شدی. من بیمارستانی مرتبط با سپاه بودم ، مقاله دارم با هیئت علمی های اونجا و اطلاعات صحیح رو دادم. یه ویزای کنگره در خواست دادم 10 ماه قبل هنوز کلیر نشده. ویزای دانشجویی 40 روز پیش درخواست دادم هنوز کلیر نشده.
    صرف گفتن نخبگان آفسیر رو راضی نمیکنه و راجع به محل خدمت و ارتباط اون با ارتش یا ارگان های نظامی دیگه سوال می کند
    ایمیلی که برای من اومد بعد از 4 ماه از درخواست ویزای کنگره:
    Dear Applicant,
    We have additional information about the status of your U.S. visa.
    Please provide us with a scanned copy of your military service card. While at Bonyad-e Nokhbegan, through which branch of the military were you assigned. Send this info to dubaivisa@state.gov
    ویرایش توسط qwerty_amir : July 18th, 2014 در ساعت 02:42 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط investigator نمایش پست ها
    سلام
    افرادی که سربازی امریه بودن فرم DS-160 بخشهای زیر رو چی زدن؟
    branch of service
    و درجه رو؟
    من آموزشی نیروی زمینی ارتش بودم و بقیشو تو یه پژوهشکده سرطان بودم.
    می خوام درخواست ویزای B1 برا شرکت در کنگره بدم.
    با توجه به تجربه من می تونی بنویسی :Bonyad-e Nokhbegan
    درجه رو من Researcher نوشتم
    روز مصاحبه در این مورد گیر نبودن. البته کارت پایان خدمت رو دید و شاید درجه رو از روی کارت یادداشت کرده باشه. بعدش هم که اسکن رو از من خواستن و بقیه ماجرا در پست قبلی....

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrangh66 نمایش پست ها
    سلام
    بنظر میرسه که بچه های نخبگان رو امسال دارن اذیت میکنند. توی جداول ویزا که آمار نخبگان اصلا جالب نیست. اگر کسی بچه های نخبه کسی کلیر شده اینجا اطلاع بده. من که آموزشی ارتش بودن و پروژم هم با یک جای غیر حساس بود الان بیشتر از 60 روزه که منتظرم. تازه رشتم هم این قدر غیر حساس بود که روزه مصاحبه هیچی از من نگرفت حتی سی وی، ایمیلم هم نگرفتم.
    سلام
    مصاحبه کجا بودی؟ ویزای دانشجویی درخواست دادی؟

در مورد درجه من روی کارت پایان خدمت “گروهبان سوم” زدن به این دلیل که من در حین تحصیل دکتری عمومی سربازی رو انجام دادم و در اون زمان مدرک من در سیستم نظام وظیفه دیپلم بوده! البته فکر می کنم این درجه در ارتش استفاده میشه نمی دونم بر چه اساسی درجه رو انتخاب می کنند: دوره آموزشی؟ پروژه؟ یا احتمالات دیگه.... من آموزشی ارتش بودم.

Junior Member

دوستان سلام. چند تا سوال. میخوام واسه سربازیم پروژه بگیرم، در اینصورت معافیت تحصیلیم در طی پروژه حذف میشه؟ آیا ممنوع الخروج میشم(به این معنا که تنها با گذاشتن وثیقه و گواهی اشتغال به تحصیل نمیتونم اجازه خروج بگیرم و باید از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح اجازه بگیرم)؟ در ایران دوتا بنیاد نخبگان داریم، یکی بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و دیگری بنیاد ملی نخبگان، برای گرفتن پروژه تو باید در بنیاد ملی نخبگان عضو بود یا مستقیم میشه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح مراجعه کرد(چون من تو بنیاد ملی نخبگان عضو نیستم!)؟ کلا فرق این دوتا بنیاد در مورد پروژه های سربازی چی هست؟

سلام دوستان، من الان تو ارتش خدمت می کنم و 6 ماه از خدمتم گذشته، یک پروژه کسری خدمت برداشتم اما استرس گرفتم که آیا روی کارت پایان خدمت جدید مدت زمان خدمت سربازی درج می شه که آفسیر آمریکا موقعه مصاحبه بیپرسه که چرا کمتر از 21 ماه خدمت کردی؟ و اگر اینجوریه و پرسید ایا باید بهش بگیم راستش و ؟؟؟؟؟؟؟؟
    یا کلن پروژه کسری خدمت و بی خیال شیم و به دردسرش نمی ارزه!!!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)