صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 140

موضوع: مسائل مربوط به سربازی نخبگان در مدارک و روز مصاحبه (فقط سربازی نخبگان)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. in Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سربازی نخبگان در پروسه ی ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_alizadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان، من الان تو ارتش خدمت می کنم و 6 ماه از خدمتم گذشته، یک پروژه کسری خدمت برداشتم اما استرس گرفتم که آیا روی کارت پایان خدمت جدید مدت زمان خدمت سربازی درج می شه که آفسیر آمریکا موقعه مصاحبه بیپرسه که چرا کمتر از 21 ماه خدمت کردی؟ و اگر اینجوریه و پرسید ایا باید بهش بگیم راستش و ؟؟؟؟؟؟؟؟
    یا کلن پروژه کسری خدمت و بی خیال شیم و به دردسرش نمی ارزه!!!!!!!
    دوست عزیز نگران نباش، روی کارت چیزی از پروژه نمی نویسند. من پارسال کسر خدمت گرفتم و کارتم هم اومد فقط تاریخ شروع خدمت و پایان خدمت نوشته میشه! طبیعی هست که مدت خدمت معلوم میشه که اگه پرسیدن چرا 21 ماه نشده میتونی بگی پروژه برداشته ام (البته نمیگم که این رو بگی، چون خودم هم برام سواله)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. in Computer Engineering

دوستان عزیز

من سربازی ام رو تو سپاه بودم که پروژه کسر خدمت هم برداشتم، موقع مصاحبه بگم پروژه برداشته ام؟ و اینکه بگم که تو سپاه بودم؟ چون روی کارت ننوشته که کجا خدمت کردم، میتونم بگم ارتش؟ آیا راهی هست که Officer بتونه بفهمه که راست میگم یا دروغ؟

ممنونم.

Junior Member Ni1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tj Uni

سلام دوستان امیدوارم سوالم را جای مناسبی پرسیده باشم. من امریه قرارگاه خاتم هستم در پروژه مترو. با توجه به اینکه خدمتم در س بوده برای گرفتن ویزا مشکل پیش نمياد؟ نميشه با بیان اینکه اجباری بوده و نظامی نبودم officer رو متقاعد کرد؟
    ویرایش توسط Ni1 : September 24th, 2014 در ساعت 02:58 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Ni1 نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم سوالم را جای مناسبی پرسیده باشم. من امریه قرارگاه خاتم هستم در پروژه مترو. با توجه به اینکه خدمتم در س بوده برای گرفتن ویزا مشکل پیش نمياد؟ نميشه با بیان اینکه اجباری بوده و نظامی نبودم officer رو متقاعد کرد؟
    اگر به طریقی بفهمند به احتمال قابل توجه (و نه حتماً) مشکل پیش می آید. هم س پاه و هم اون قرارگاه مذکور که بسیاری از شرکت های همکار آن در لیست ت حریم هستند. خودشان می دانند که سربازی اجباری است و دست فرد نیست ولی این مشکلی را حل نمی کند. با واقعیت کار دارند و نه با علیت.
    برو ای فقیه "دانا"؛ به خدای بخش ما را؛ تو و زهد و پارسایی؛ من و عاشقی و مستی
    0

سلام به همگی. من میخوام واسه ارمنستان وقت بگیرم. داشتم مدارک مورد نیازو میخوندم تاکید بر همراه داشتن کارت پایان خدمت یا معافی وجود داشت. من پروژه بنیاد نخبگان دارم. تحویل استاد دادم و با قطعیت میتونم بگم حدود 3 ماه دیگه کارت دستمه. الان برم سفارت مشکل پیش میاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aminreyhani نمایش پست ها
    سلام به همگی. من میخوام واسه ارمنستان وقت بگیرم. داشتم مدارک مورد نیازو میخوندم تاکید بر همراه داشتن کارت پایان خدمت یا معافی وجود داشت. من پروژه بنیاد نخبگان دارم. تحویل استاد دادم و با قطعیت میتونم بگم حدود 3 ماه دیگه کارت دستمه. الان برم سفارت مشکل پیش میاد؟
    یه نامه ای چیزی بگیر ببر که نشون بده وضعیت سربازیت به چه صورت هست. ترجیحاً هم نگو برای کجا می خوای تا مکافات اضافه درست نشه.
    برو ای فقیه "دانا"؛ به خدای بخش ما را؛ تو و زهد و پارسایی؛ من و عاشقی و مستی
    0

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط Jung نمایش پست ها
    سلام به همگی. من هم از اوائل جون منتظرم! خیلی کم می آم اینجا. به نظرم خودم هم کیس حساسی نیستم. رشته ام علوم انسانیه و سربازی نخبگان بودم. دیفر کردم به بهار و منتظرم...
    سلام
    من هم سربازی نخبگان بودم. از 8 جولای منتظرم از آنکارا
    یکی از دوستام هم سربازی نخبگان بوده از 9 جولای از دبی تا حالا منتظره
    به نظرتون دارن به سربازی نخبگان گیر میدن؟
    من فکر کنم این طوری باشه و نخبگانی ها رو دارن اذیت می کنن
    لطفا اگر کسی سربازی نخبگان بوده و الان توی کلیرنسه بیاد اطلاع بده تا شاید بتونیم یه نتیجه گیری بکنیم
    با تشکر از همه دوستان

http://evazifeh.epolice.ir/faces/hom...te=wbcinbq6a_3
    هرکس با داشتن کد ملی تاریخ تولد ش شناسنامه به تمامی اطلاعات سربازی دسترسی پیدا میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    http://evazifeh.epolice.ir/faces/hom...te=wbcinbq6a_3
    هرکس با داشتن کد ملی تاریخ تولد ش شناسنامه به تمامی اطلاعات سربازی دسترسی پیدا میکنه
    اینو سفارتا هنوز نمیدونن اگه بفهمن که دیگه هیشکی نمیتونه دروغ بگه.......

نقل قول نوشته اصلی توسط omid497 نمایش پست ها
    اینو سفارتا هنوز نمیدونن اگه بفهمن که دیگه هیشکی نمیتونه دروغ بگه.......
    به نظرم باید ایمیل بزنیم بهشون بگیم....سیستمش خیلی ساده تست. حداقل امکاناتی بزارن بشه پسورد گذاشت...این خیلی مسخرست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)