صفحه 6 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 140

موضوع: مسائل مربوط به سربازی نخبگان در مدارک و روز مصاحبه (فقط سربازی نخبگان)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سربازی نخبگان در پروسه ی ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط omid497 نمایش پست ها
    اینو سفارتا هنوز نمیدونن اگه بفهمن که دیگه هیشکی نمیتونه دروغ بگه.......
    سلام. کد سخا رو چطوری میشه گرفت؟ گفته که یه لینک پایین صفحه هست ولی چیزی نبود!! یا من ندیدم!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط aminreyhani نمایش پست ها
    سلام. کد سخا رو چطوری میشه گرفت؟ گفته که یه لینک پایین صفحه هست ولی چیزی نبود!! یا من ندیدم!
    حذف شد از سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط ladanl نمایش پست ها
    حذف شد از سایت
    خب یعنی، الان دیگه نمیشه وارد سیستم شد؟

Junior Member

سلام دوستان.
    یه سوال؟
    بنظرتون میشه تو مصاحبه سفارت گفت که سربازی ب ن ن م بودیم و برای پروژه بنیاد مارو ارجاع داد به ارتش و پروژمون رو تو ارتش انجام دادیم؟اینجوری حساسیت کمتری ایجاد نمیشه؟
    اصلا ارتش پروژه میده به بچه های نخبه؟
    ویرایش توسط MHCVX : November 2nd, 2014 در ساعت 10:05 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط MHCVX نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یه سوال؟
    بنظرتون میشه تو مصاحبه سفارت گفت که سربازی ب ن ن م بودیم و برای پروژه بنیاد مارو ارجاع داد به ارتش و پروژمون رو تو ارتش انجام دادیم؟اینجوری حساسیت کمتری ایجاد نمیشه؟
    اصلا ارتش پروژه میده به بچه های نخبه؟
    زوی کارت پایان خدمتتون چی نوشته؟ چیزی داره که با کارهای ارتش فرق بکنه؟ از لحاظ مدت و درجه و .....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2988 نمایش پست ها
    زوی کارت پایان خدمتتون چی نوشته؟ چیزی داره که با کارهای ارتش فرق بکنه؟ از لحاظ مدت و درجه و .....

من بین سالهای 90 تا 91 سربازی بودم و اون موقع ارشدا 16 ماه سربازی میرفتن که مدت سربازی منم رو کارت 16 ماه خورده. درجمم ستوان دوم هست که فک میکنم بنیاد به هرکسی که ارشد داشته باشه همین درجه رو میده درسته؟ من ارشدمو تمام کرده بودم که عضو بنیاد شدم

کارتمم از همون اول با فرمت کارتهای جدید صادر شده (چیپست و....)

نقل قول نوشته اصلی توسط MHCVX نمایش پست ها
    من بین سالهای 90 تا 91 سربازی بودم و اون موقع ارشدا 16 ماه سربازی میرفتن که مدت سربازی منم رو کارت 16 ماه خورده. درجمم ستوان دوم هست که فک میکنم بنیاد به هرکسی که ارشد داشته باشه همین درجه رو میده درسته؟ من ارشدمو تمام کرده بودم که عضو بنیاد شدم

کارتمم از همون اول با فرمت کارتهای جدید صادر شده (چیپست و....)
    فکر نکنم مشکلی باشه بگید ارتش بودید. دروغ هم نگفتید. فقط هم توی فرم دی اس 160 و هم روز مصاحبه ازتون پرسیده می شه که حین خدمت چی کار می کردید یا در چه رسته نظامی بودید. این رو باید یه طوری جمع و جور کنید.
    یه نکته دیگه هم اینکه بگردید ببینید توی فروم کسانی که تخبگان و اموزشی ارتش بودند هم کلیرنس طولانی خوردند یا نه. چون فکر کنم نخبگان و س پاه و یا نخبگان و وزارت دف اع بودند بیشتر که مشکل دارند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

سلام دوستان
    من چندتا سوال مهم دارم
    من برای ترم بهار میخوام برای ویزا اقدام کنم.
    نامه I-20 من امروز رسیده دستم..پروژه بنیاد نخبگانم رو با اینکه 20 ماه هم بیشتر شده هنوز دفاع نکردم (3ماه تحویل دادم اما مسئول پروژه ام همش امروز و فردا میکنه که دفاع بذاره برام..شاید هفته بعد دیگه دفاع بذاره برام)..
    خب اگه به دفاع و گرفتن نامه برای خروج بخوام اکتفا کنم که به ویزا فکر نکنم برسم...(رشتم هم مکانیک ه که میگن کلیرنسش طول میکشه.....)
    بنظر شما من میتونم با نامه ی I-20 برم وزارت علوم و بگم به من نامه معافیت تحصیلی بدین و ازاونجا نظام وظیفه اجازه خروج بگیرم؟ (یعنی 15 میلیون وثیقه بذارم)؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,ISU

نقل قول نوشته اصلی توسط aminreyhani نمایش پست ها
    خب یعنی، الان دیگه نمیشه وارد سیستم شد؟
    با سلام،

چرا. برای گرفتن کد سخا باید یک علامت سوال اس ام اس کنید به شماره 110206010.
    بعد چند تا اس ام اس براتون میاد و خودش راهنماییتون می کنه.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_65 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چندتا سوال مهم دارم
    من برای ترم بهار میخوام برای ویزا اقدام کنم.
    نامه I-20 من امروز رسیده دستم..پروژه بنیاد نخبگانم رو با اینکه 20 ماه هم بیشتر شده هنوز دفاع نکردم (3ماه تحویل دادم اما مسئول پروژه ام همش امروز و فردا میکنه که دفاع بذاره برام..شاید هفته بعد دیگه دفاع بذاره برام)..
    خب اگه به دفاع و گرفتن نامه برای خروج بخوام اکتفا کنم که به ویزا فکر نکنم برسم...(رشتم هم مکانیک ه که میگن کلیرنسش طول میکشه.....)
    بنظر شما من میتونم با نامه ی I-20 برم وزارت علوم و بگم به من نامه معافیت تحصیلی بدین و ازاونجا نظام وظیفه اجازه خروج بگیرم؟ (یعنی 15 میلیون وثیقه بذارم)؟؟
    سلام دوست عزیز
    بهترین کار برای شما اینه که به مسئول پروژه فشار بیارید و هرچه سریع تر دفاع کنید.
    اگه بخواهید با نامه I20 برید وزارت علوم، اونوقت باید پروژه بنیادتون را انصراف بدید. یعنی مثل اینکه سربازی رو باید از نو بعد از فارغ التحصیلی انجام بدید.
    یه راه دیگه هم دارید: برید بنیاد نخبگان بگید می خواهید موقتا چند روزه خارج بشید. (البته در این صورت باید یه نامه از اونجایی که پروژه رو براشون انجام می دید بگیرید که اونا رضایت دارند.) اگه اوضاع خوب پیش بره، خارج میشید و بر میگردید دفاع می کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)