نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: رشته مطالعات اسلامی

Junior Member

پیش فرض رشته مطالعات اسلامی

سلام
    میشه من رو درباره گرفتن بورس تحصیلی در مقطع دکتری از دانشگاه های خوب آمریکا و انگلیس و کانادا و ایرلند در رشته مطالعات اسلامی راهنمائی بفرمائید
    ممنونم

پیش فرض پاسخ : تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

سلام دوستان.
    کسی تجربه گرفتن پذیرش با فاوند در رشته مطالعات اسلامی از دانشگاه های آمریکا در مقطع دکتری رو داره؟ ممنون اگر کسی این تجربه رو داره ما رو در این زمینه راهنمائی کنه

Junior Member

با سلام به دوستان حرف منم همینه:
    نقل قول نوشته اصلی توسط disappointed نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی تجربه گرفتن پذیرش با فاوند در رشته مطالعات اسلامی از دانشگاه های آمریکا در مقطع دکتری رو داره؟ ممنون اگر کسی این تجربه رو داره ما رو در این زمینه راهنمائی کنه
    کسی در این رشته و یا رشته های مشابه مثل ادبیات اسلامی.... ادبیات ایران و ادبیات زنان در ایران و .... نقد ادبی آثار ایرانی .... تجربه پذیرش داره؟!
    موقعیت مناسب در این رشته ها پیدا میشه؟
    کدوم دانشگاه ها؟
    مرسی/ -البته اگر پاسخ دادین-

Junior Member

Unhappy پاسخ : تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

نقل قول نوشته اصلی توسط rezvatan نمایش پست ها
    با سلام به دوستان حرف منم همینه: کسی در این رشته و یا رشته های مشابه مثل ادبیات اسلامی.... ادبیات ایران و ادبیات زنان در ایران و .... نقد ادبی آثار ایرانی .... تجربه پذیرش داره؟! موقعیت مناسب در این رشته ها پیدا میشه؟ کدوم دانشگاه ها؟ مرسی/ -البته اگر پاسخ دادین-
    سلام من دو سالی میشه تمام دانشگاه های آمریکا و اروپا رو زیرو رو کردم موقعیت های بسیاری پیدا کردم در زمینه مطالعات اسلامی چند جا اپلای کردم ولی پذیرفته نشدم لیسانسم از دانشگاه فردوسی و فوق از الزهرا دارم . بعد از کلی مکاتبه و یافتن تعدادی از اساتید ایرانی یکی از اساتید به من ایمیل زد که اگه می خوای دکتری تو رشته مطالعات اسلامی بخونی باید یه مستر از اروپا یا آمریکای شمالی بگیری اون وقت میتونی بیای این جا ( آمریکا) دکترا بخونی.( رشته من زبان و ادبیات فارسی است و پایان نامه ام مربوط به فلسفه و عرفان اسلامی است)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط torshizi نمایش پست ها
    سلام من دو سالی میشه تمام دانشگاه های آمریکا و اروپا رو زیرو رو کردم موقعیت های بسیاری پیدا کردم در زمینه مطالعات اسلامی چند جا اپلای کردم ولی پذیرفته نشدم لیسانسم از دانشگاه فردوسی و فوق از الزهرا دارم . بعد از کلی مکاتبه و یافتن تعدادی از اساتید ایرانی یکی از اساتید به من ایمیل زد که اگه می خوای دکتری تو رشته مطالعات اسلامی بخونی باید یه مستر از اروپا یا آمریکای شمالی بگیری اون وقت میتونی بیای این جا ( آمریکا) دکترا بخونی.( رشته من زبان و ادبیات فارسی است و پایان نامه ام مربوط به فلسفه و عرفان اسلامی است)
    درود بر شما دوست عزیز
    من هم رشته ام مثل شماست منتها من گرایشی نخوانده ام.
    یعنی به نظر شما برای ما امکان دکتری خواندن در کشوری دیگر هست حال
    بین رشته ای نه دقیقا همان رشته خودمان؟!
    سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezvatan نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیز
    من هم رشته ام مثل شماست منتها من گرایشی نخوانده ام.
    یعنی به نظر شما برای ما امکان دکتری خواندن در کشوری دیگر هست حال
    بین رشته ای نه دقیقا همان رشته خودمان؟!
    سپاس
    سلام من خیلی تلاش کردم و کلا با هرجایی که امکانش بود مکاتبه کردم و تمام شرایط دانشگاه های آمریکا کانادا و استرالیا و اروپا رو بررسی کردم. ولی تنها راهش گرفتن یک مستر هست از دانشگاهی اروپایی یا همان آمریکای شمالی.استادی که باایشون مکاتبه می کردم به من گفت برم دانشگاه هاروارد مستر الهیات بخونم تا بعد بتونم دکترا تو دانشگاه north Carolina بخونم متاسفانه رشته های ما با رشته های فنی بسیار متفاوته و ادامه تحصیل به خصوص در مقطع دکترا بسیار دشوار و راهش همینه که گفتم البته اگه نخواین پولی درس بخونید که البته با پول هم رشته ما دردسرهای خودش رو داره برای مستر بهترین کشور به نظرم آلمان هست . موفق باشید
    ویرایش توسط torshizi : September 2nd, 2014 در ساعت 11:09 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته مطالعات اسلامی

دوستان سلام،
    من رشته لیسانسم مهندسی برق بوده و الآن فلسفه علم میخونم. تسلط خوبی روی زبانهای انگلیسی، آلمانی و عربی دارم. میخوام برای رشته مطالعات اسلامی شانسم رو امتحان کنم و دوست دارم تمرکزم رو روی فلسفه و عرفان اسلامی بگذارم. آیا با داشتن نمرات خوب زبان، معدل خوب و پروپوزال خوب باز هم نمیشه به گرفتن پذیرش مستقیم برای دکترا امیدوار بود؟
    ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

Junior Member

سلام اگر نمره بالا در جی ار ای و ایلتس یا تافل داشته باشید شاید امیدی باشه با استادای دانشگاه آمریکا مکاتبه کنید البته شما فلسفه هست رشتتون شاید متفاوت باشه
    من نتونستم نتیجه ای بگیرم امیدوارم شما بتونید اگر موفق شدید به من هم اطلاع بدید ولی راه سختی در پیش هست برای رشته های علوم انسانی از نوع ما موفق باشید

Junior Member

هزینه تحصیل در این رشته ها برای فوق معمولا چه قدر هست؟ من فکر نمیکنم بتونم فاند بگیرم ولی اگر جایی باشه که خیلی هزینه نخواد میشه تحصیل کرد؟ ایا هند و مالزی مناسب هستند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط torshizi نمایش پست ها
    علت رونپرسیدین؟
    پیش به سوی دکترای ۹۷ در هلند
    جهت راهنمایی دادن، به من پیام بدهید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)