نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23

موضوع: راهنمایی در مورد اینکه ادمیشن های الان را قبول کنم یا منتظر نتایج بقیه باشم؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد اینکه ادمیشن های الانو قبول کنم یا وایستم برا بقیه تا بیان؟

سلام

من یه سوال داشتم. من الان 5 تا پزیرش دارم، همه بدون فاند. هر 5 تا بهم گفتند که وضعیت فاند بعدا معلوم می شه. وضعیت پذیرشم در 4 تا از این دانشگاه ها رو باید تا 1 اوریل قبول یا رد بکنم. از دوستان یه سوال داشتم. من می تونم همه رو قبول بکنم و منتظر بمونم هر کدام فاند اومد برم یا این رویه ممکنه مشکل ساز باشه؟ به نظرتون من الان باید چی کار کنم؟

با تشکر

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد اینکه ادمیشن های الانو قبول کنم یا وایستم برا بقیه تا بیان؟

اونا اگه عاقل بودن نمیگفتن قبل از تعیین فاند پذیرش رو اکسپت یا ریجکت کن! شما الان انتخاب دیگه ای نداری مگر اینکه همه رو قبول کنی ببینی کدوم فاند میدن. اگه من بودم این کار رو میکردم! دوشواری خاصی هم پیش نمیاد!
    نقل قول نوشته اصلی توسط raheb نمایش پست ها
    سلام

من یه سوال داشتم. من الان 5 تا پزیرش دارم، همه بدون فاند. هر 5 تا بهم گفتند که وضعیت فاند بعدا معلوم می شه. وضعیت پذیرشم در 4 تا از این دانشگاه ها رو باید تا 1 اوریل قبول یا رد بکنم. از دوستان یه سوال داشتم. من می تونم همه رو قبول بکنم و منتظر بمونم هر کدام فاند اومد برم یا این رویه ممکنه مشکل ساز باشه؟ به نظرتون من الان باید چی کار کنم؟

با تشکر
    ... Cathedrals in my heart

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)