صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23

موضوع: راهنمایی در مورد اینکه ادمیشن های الان را قبول کنم یا منتظر نتایج بقیه باشم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology Telecommunications - Cryptology

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد اینکه ادمیشن های الان را قبول کنم یا منتظر نتایج بقیه باشم؟

من یه پذیرش با فاند از آمریکا دارم و یکی از درخواست هام توی اروپا به جای خوبی رسیده و به نظرم شانس خوبی دارم براش. اولویت انتخاب من دانشگاه اروپایی هست که نتیجه نهایش نیومده و قرار هست آخر آوریل بیاد.

حالا تا قبل از یک هقته مونده به آخر اوریل من باید تعیین کرده باشم که پذیرش امریکا رو قبول کنم یا نه.

مشکل من اینه که نمیخوام در حق استاد بدی کرده باشم ولی چون همین دو جا رو دارم (بقیه رو ریجکت شدم) میترسم اروپا پذیرش نده و کلا سرم بدون کلا بمونه.

آیا کار بدی هست که امریکا رو قبول کنم؟

(یعنی الان دلم میخواد بگید نه هیچ عیبی نداره طبیعی هست؛ که از عذاب وجدانم کم بشه. خواهشا نگید آره کار بدی میکنی! :|)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology Telecommunications - Cryptology

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد اینکه ادمیشن های الان را قبول کنم یا منتظر نتایج بقیه باشم؟

بله ظاهرا تا ۱۵ آوریل اخلاقا عیبی نداره که یه Financial Supprt رو بپذیرید و تا قبل از ۱۵ آوریل اونرو رد کنید. فقط باید بلافاصله دانشگاه رو در جریان بزارید وقتی خواستید ردش کنید.

http://www.cgsnet.org/ckfinder/userf...on_Rev2015.pdf

لیست دانشگاههایی که این توافق نامه ی اخلاقی رو قبول کردند هم اومده.

پس اگر قبول کردید بعد از ۱۵ آوریل اخلاقا موظف به پایبندی به حرفتون هستید. ولی قبل از اون تاریخ دانشگاه نمیتونه شما رو تحت فشار بزاره برای اینکه قبولش کردید.

(وجدانم آسوده گشت! )

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

کاربران گرامی؛

ادامۀ این تاپیک در تاپیک جدیدی با عنوان "مسائل مربوط به نحوۀ مدیریت پذیرش های دریافت شده" پیگیری می شود.

تاپیک قفل شد.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)