صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23

موضوع: راهنمایی در مورد اینکه ادمیشن های الان را قبول کنم یا منتظر نتایج بقیه باشم؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد اینکه ادمیشن های الانو قبول کنم یا وایستم برا بقیه تا بیان؟

سلام دوستا. پذیرش یه دانشگاه اومده ولی گفته هنوز فاند مشخص نیست. بعد ممکنه یکی دوماه طول بکشه تا وضعیت فاند مشخص بشه. ممکنه ددلاین اکسپت یا ریجکت آفر قبل از اعلام تصمیمات مربوط به فاند باشه؟ چطوری باید چک کرد؟ من جایی ندیدم و پیدا نکردم که ددلاین گذاشته باشه واسه پذیرش یا رد آفر.
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد اینکه ادمیشن های الانو قبول کنم یا وایستم برا بقیه تا بیان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_CM نمایش پست ها
    سلام دوستا. پذیرش یه دانشگاه اومده ولی گفته هنوز فاند مشخص نیست. بعد ممکنه یکی دوماه طول بکشه تا وضعیت فاند مشخص بشه. ممکنه ددلاین اکسپت یا ریجکت آفر قبل از اعلام تصمیمات مربوط به فاند باشه؟ چطوری باید چک کرد؟ من جایی ندیدم و پیدا نکردم که ددلاین گذاشته باشه واسه پذیرش یا رد آفر.
    به گرد آفیس ایمیل بزن و بپرس
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Univeristy of Tehran

دوستان من دانشگاه wayne state فول فاند شدم و تو نامه پذیرش گفتن که تا 21 مارچ خبر بده که میای یا نه!!! من جاهای دیگه ادمیشن گرفتم که گفتم فاند تو اپریل معلوم میشه. حالا میخواستم بدونم چیکار کنم؟! اولویت من جاهای دیگه اس که اپلای کردم ولی هنوز از جای دیگه ای فاند نگرفتم!!! اگه بگم میام و برام i20 صادر کنن و از جای دیگه هم فاند بگیرم اینجارو کنسل کنم مشکل برام پیش میاد؟!! داشتن 2 تا i20 مشکل ساز نمیشه واسه سفارت؟ میدونم از نظر اخلاقی اصلا درست نیست که اکسپ کنم و نرم، اما الان واقعا نمیدونم میتونم از جای دیگه فاند بگیرم یا نه.
    BS GPA:15.48---MS GPA:18.51---TOEFL:97 (R:23, L:23, S:24, W:27)---V:149, Q:165, AW:3
    Applied: Ross school of Business, Vtech,Rutgers , UCF, USF, UT Arlington, Wayne State (Full fund), Mississippi State (Full fund) i

Member gigalover آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Iowa University, Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط abdollaahi نمایش پست ها
    دوستان من دانشگاه wayne state فول فاند شدم و تو نامه پذیرش گفتن که تا 21 مارچ خبر بده که میای یا نه!!! من جاهای دیگه ادمیشن گرفتم که گفتم فاند تو اپریل معلوم میشه. حالا میخواستم بدونم چیکار کنم؟! اولویت من جاهای دیگه اس که اپلای کردم ولی هنوز از جای دیگه ای فاند نگرفتم!!! اگه بگم میام و برام i20 صادر کنن و از جای دیگه هم فاند بگیرم اینجارو کنسل کنم مشکل برام پیش میاد؟!! داشتن 2 تا i20 مشکل ساز نمیشه واسه سفارت؟ میدونم از نظر اخلاقی اصلا درست نیست که اکسپ کنم و نرم، اما الان واقعا نمیدونم میتونم از جای دیگه فاند بگیرم یا نه.
    تا جایی که من میدونم شما میتونی با I-20 یه دانشگاهی بیای اینجا، ولی بری یه جا دیگه ثبت نام کنی. از نظر اخلاقی باید با خودت کنار بیای ولی.
    برای من 2 سال و نیم طول کشید تا این پروسه ی اپلای نتیجه بده (اونجایی بیام که دلم میخواد، نه هر جایی)!پس تو هم میتونی، فقط نباید وسط راه کم بیاری. یادتم باشه که ارزش داره که آدم هرچقدر میتونه تلاششو بکنه. اینورا یه دنیای دیگه است! بعله! اینجوریا.

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط abdollaahi نمایش پست ها
    درخواست extension کن... برای منم دیشب یه فول فاند اومد و گفتن تا آخر هفته جواب بده... منم گفتم بیشتر زمان نیاز دارم، گفتن 31 مارچ دیگه آخرش...

این قضیه دو تا I-20 رو دقیق بپرس به منم خبر بده... چون من شنیده بودم که اینا سیستم جامع دارن و فقط یدونه برای هر کس صادر میکنن... بپرس بعد!

Junior Member

سلام

من یه سوال داشتم. من الان 5 تا پزیرش دارم، همه بدون فاند. هر 5 تا بهم گفتند که وضعیت فاند بعدا معلوم می شه. وضعیت پذیرشم در 4 تا از این دانشگاه ها رو باید تا 1 اوریل قبول یا رد بکنم. از دوستان یه سوال داشتم. من می تونم همه رو قبول بکنم و منتظر بمونم هر کدام فاند اومد برم یا این رویه ممکنه مشکل ساز باشه؟ به نظرتون من الان باید چی کار کنم؟

با تشکر

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

اونا اگه عاقل بودن نمیگفتن قبل از تعیین فاند پذیرش رو اکسپت یا ریجکت کن! شما الان انتخاب دیگه ای نداری مگر اینکه همه رو قبول کنی ببینی کدوم فاند میدن. اگه من بودم این کار رو میکردم! دوشواری خاصی هم پیش نمیاد!
    نقل قول نوشته اصلی توسط raheb نمایش پست ها
    سلام

من یه سوال داشتم. من الان 5 تا پزیرش دارم، همه بدون فاند. هر 5 تا بهم گفتند که وضعیت فاند بعدا معلوم می شه. وضعیت پذیرشم در 4 تا از این دانشگاه ها رو باید تا 1 اوریل قبول یا رد بکنم. از دوستان یه سوال داشتم. من می تونم همه رو قبول بکنم و منتظر بمونم هر کدام فاند اومد برم یا این رویه ممکنه مشکل ساز باشه؟ به نظرتون من الان باید چی کار کنم؟

با تشکر
    ... Cathedrals in my heart

Junior Member

منم همین مشکل رو دارم! پنج پذیرش که گفتن بعد فاندها معلوم میشه! به علاوه اینکه دو تا از دانشگاهایی که تا Apr 1 باید جواب بدم seating deposit هم باید بدم و هنوز جواب فاند ندادن! فقط یکی از این دو تا scholarship waitlist ام که گفته تا MAY نتیجش معلوم میشه!
    واقعا توی دو راهی که نه پنج راهی ام! واسه TA هم که اکثرا میگن باید بیای استاد ببینتت بعد TA بگیری

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد اینکه ادمیشن های الان را قبول کنم یا منتظر نتایج بقیه باشم؟

سلام دوستان

من یه پذیرش از کانادا گرفتم با فاند. ننوشته تا کی وقت دارم تا قبول یا رد کنم. جاهای دیگه کانادا هم اقدام کردم اما جوابش نیومده. اگر اینجارو قبول کنم، جای بهتر تو کانادا پذیرش بگیرم، میتونم قبلی رو کنسل کنم و جدیدرو برم؟ مشکلی پیش نمیاد؟ به محض اینکه قبول کنم، اونا برای ویزا اقدام می کنن؟
    بعدش یه چیز دیگه. اگر جواب از آمریکا هم اومد و اونجا هم پذیرش شدم، این دوتا که ربطی به هم ندارن؟ کانادا و آمریکا. مثلا هر دو رو قبول کنم و هم برای ویزای کانادا اقدام کنم هم برای آمریکا. اگر ویزای آمریکا نشد برم کانادا.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد اینکه ادمیشن های الان را قبول کنم یا منتظر نتایج بقیه باشم؟

سلام من از یه جا پذیرش گرفتم اما هی ایمیل میومد که زود باش یا رد کن یا بپذیر. یکی از استادا هم گفت امسال بهت فاند نمیدیم منم ریجکت کردم. حالا میخواستم بدونم اگه بقیه ریجکت میکردن فاند به من میرسید؟ خیلی بهشون ایمیل زدم که جواب این سوالمو بدن اما ندادن. نظرتون چیه؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)