صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 73

موضوع: دیتا بیس نمرات تافل Pbt

پیش فرض پاسخ : دیتا بیس نمرات تافل Pbt

توصیم اینه که روزهای آخر همون سوالات تافل رو بخونید روزی یکی رو و زمان بندی 2 قسمت آخر خوب کار کنید و لغاتیو که در اوردین و خلاصه گرامراتونو اگه دارین ...مرور کنید

نکته مهم یه مشکلی که هست خیلی ها نمیتونن شب تافل بخوابن (خیلی رایجه) منم اینجوری شدم

سعی کنید عصرش خودتونو کمی خسته کنی و ظهرش نخوابین مثلا عصرش برین پارک تو شهر قدم بزنید...
    من سر امتحان خسته بودمو اثر بدی روم داشت مخصوصا رو بخش گرامر م

من 567 شدم امتحان کنسلی 11 اکتبر دانشگاه آزاد
    59
    53
    58
    من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

من 2 هفته آخر تستهاي Actual رو زدم براي PBT خيلي خوبه
    640
    Lis : 65
    Str : 63
    Read : 64
    اما writing رو اصلا كار نكردم و ...
    Wrt : 4.0 :'(
    كاش دنيا جور ديگر بود ...

Junior Member

pbt 8 nov

Total:590
    Listening:61
    Structure:58
    Reading:58
    TWE:4.5

من چون standby ثبت نام کردم. فقط 6 روز به طور جدی کتاب longman سبز رنگ را با سی دیش کار کردم.ولی به نظر من reading خوبی نداره.

Junior Member

من اولین بار بود که pbt آبانماه امتحان دادم:total=527
    listening:49
    structure:55
    reading:54
    writing:3
    کلا زیاد وقت واسه تافل نذاشتم، اما 504 را برای ایلتس قبلا خونده بودم. به نظرم میشه با تمرین بیشتر بالای 550 بگیرم.

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

سلام

Jan 17, 2009
    PBT, سنتر دانشگاه اصفهان.

Listening :560
    Structure :600
    Reading : 580

Total : 580
    ولی از اون باور نکردنی تر TWE=5.5 بود...

فقط Actual تستهای PBT رو تمرین کردم از سال 96 تا 2005...خیلی...خیلی مؤثره...و کاملاً شما رو برای
    این آزمون آماده میکند.
    من اعتقاد چندانی به لانگمن و بارونز ندارم برای همین توصیه میکنم Kit sample و PBT Actual Tests رو بیشتر از
    هر منبع دیگری مطالعه کنید. در مورد لغت کتاب Essential کافیه ولی برای کسانی که لغت کم بلدند 1100 منبعی
    مناسبیست...
    در مورد Writing نوشتن مقاله به من خیلی کمک کرده ولی به طور کلی توصیه میکنم همه 185 Essay کتاب TOEFL ESSAY رو
    لا اقل مطالعه کنید تا دستتون بیاد که چطوری بنویسید...به طور کلی شاخ و برگ دادن به موضوع در هنگام Writing پارامتر
    مثبتیست (البته به شرطی که افراط و زیاده روی در اون نشه) ولی در عین حال رعایت گرامر و اصول نوشتاری زبان ، جملات ربطی ، شرطی
    خیلی تأثیر گذاره...
    سعی کنید از Conjuctions به طور مناسب استفاده کنید و از لغات مرسوم و ساختارهای مرسوم زبان به خوبی استفاده کنید...
    سعی کنید به جای نوشتن انشاهای کلیشه ای از لغات و کلمات مختلف برای نوشتن یک انشای بهم پیوسته به بهترین نحو استفاده کنید
    و خیلی خوبه اگر به بهترین نحو از کلمات یا ساختارهایی مانند زیر هم استفاده کنید:
    برای شروع خوبه مثلا بگید:
    ...., Given this choice , In my point of view, According to me , To my mind
    یا مثلاً:
    اگر تاپیک از نوع Agree/Disagree بود میشه گفت :
    ? "...." Who would disagree with the quote
    برای حمایت کردن (یا نکردن) از ایده مطرح شده تاپیک از افعالی نظیر :
    Urge , Recommend , Support , Advise , Advocate , Oppose ,
    استفاده کنید و باهاشون از قیود هم بهره ببرید :
    ... I strongly support the idea that
    ... I would definitely urge
    یا اینکه درکتون مبنی بر مخالفت یا موافقت رو به صورت سوالی در اولین جمله بیارید...

استفاده از این لغات برای متن پیوسته شما مناسب هست :
    Moreover , Furthermore, As a result , As well , Altogether , Overally , Commonly , Generally, On the whole
    Likewise , Additionally , Besides, Even though , Therefore , Although (Though) , As a consequence ,

Subsequently , Accordingly , Hence, Thus, However, (But) Rather, Providing , Considering , Following, Regarding
    (Concerning (Concerned with), Pertaining to , Relating (Related) to , Unlike , Despite (the fact that) , In spite of (the fact that

Whereas , thereby , Whereby , Whether, Even as, Regardless of , Nevertheless , Nonetheless , Yet, On the other hand
    Otherwise , As such , As well as , In addition to , Conversly , As if , Much as , In order to, So as to, Similarly

Correspondingly , Since , Until the time , Once , While , Afterwards , As soon as, So that, Tend to
    Thanks to , Due to , Because of , Owing to

برای Conculsion ها :
    In Final , In Conclusion , Last but not least , To finish , Closing , Concluding ,before I go ,
    before I finish , In the end , Last of all و...

اینها چیزهائی بود که به ذهن من میرسید...
    هرکدوم از موارد فوق باید به بهترین شکل و در جای مناسب استفاده شوند...با تمرین کردن و نوشتن بیشتر این هدف عملی میشود.
    به امید موفقیت همه

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

سلام
    دوستان در صورتی که نمره شون رو میذارند لطف کنن یه توضیح دو سه خطی در مورد سطح کلی زبان و مدت زمان خوندن و منابع مطالعاتی شون بذارند.
    ممنون.

پست هایی که صرفا نمره گفته می شود حذف می شود

سلام.
    من PBT March 2009 امتحان دادم.
    خيلي بيشتر از اينا انتظار داشتم ولي خوب از اين نمره هم راضيم.
    Listening: 54
    Structure: 64
    Reading: 55
    TWE:2.5 اشتباهم اين بود كه اول پاكنويس كردم بعد ديگه فرصت نشد كه كامل پاكنويس كنم...!!!!!

زبانم از قبل خيلي خوب بود... يك سالي هم خارج از كشور بودم.. فقط حدود 2 هفته روزي 1 ساعت تستهاي واقعي سالهاي قبل را زدم..
    براي Writing هم اصلا چيزي نخوندم...

Junior Member

TOEFL pBT: 570
    listening: 56
    structure: 60
    reading: 55
    -----------------
    TWE: 3.5

اولين باري بود كه امتحان دادم و اصلا نخونده بودم.

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد PBT دانشگاه اصفهان (Aug 15, 2009)

Total:653

TWE : 5

من سالها قبل (دوره دبیرستان) 12 ترم کانون را خونده بودم. برای امتحان هم حدود 2 ماه وقت گذاشتم. مثل همه لانگ من، اکچوال، کیت، toefl essay و تستهای سال قبل را کار کردم. برای لغت هم پارسال یه دور essential را خونده بودم برای همین امسال فقط کلماتی را که بچه ها توی یه فایل به عنوان کلمات مهم جدت کرده بودن را خوندم.
    مهمترین بخشش زدن تستهای سال قبله.
    موفق باشید
    ویرایش توسط mohmad0014 : October 3rd, 2009 در ساعت 09:44 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد PBT دانشگاه اصفهان (Aug 15, 2009)

نمره من: 667، TWE: 5

من self-study داشتم و دارم، یعنی رمانهای انگلیسی زیاد می خونم که فوق العاده موثر بوده.
    من کتاب TOEFL essays که مال خود ETS هست و 185 موضوع داره خوندم ولی متاسفانه به خاطر تنبلی خودم نمونه ننوشتم فقط از اون کتاب ایده گرفتم. رایتینگ من 4 تا پاراگراف داشت: اول Introduction، بعد دو تا main reason که چرا با اون statement موافق نیستم و در نهایت conclusion. البته خودم فکر میکنم کمی متنم ساده بود چون اشکال گرامری و این جور چیز ها نداشتم ولی زیاد از sentence structure های پیچیده استفاده نکردم.
    ویرایش توسط mohmad0014 : October 3rd, 2009 در ساعت 09:51 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)