صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 73

موضوع: دیتا بیس نمرات تافل Pbt

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیتا بیس نمرات تافل Pbt

listening:56
    structure:55
    reading:56
    TWE=3
    Total=557
    بار اول بود امتحان میدادم. من خیلی بیشتر انتظار داشتم گرامر رو. نمیدونم چرا انقدر بد شده. من لانگمن قرمز-اکچوال تست، کیت و 450 رو خوندم،504 هم قبل خونده بودم دوره نکردم دیگه ولی، من تست گرامر خیلی زده بودم بعضی تستها هم دوبار حتی. ای کسانی که گرامر بالای 60 میارید خوش به حالتون.
    ویرایش توسط myparivash : November 23rd, 2010 در ساعت 02:34 PM

16 اکتبر امتحان دادم
    647 شدم و گرامر را کامل زدم. کتاب digest خیلی خوبه. روزی 5 صفحشو بخونین. کلا 4-5 ماه روزی 2-3 ساعت بخونین و یکی دو هفته آخر را 6 ساعت کافیه.
    twe هم 4 شدم.
    کتاب های لانگزمن و پترسون مقدماتی ه و اگه می خواین خبره بشین بیشتر تست سال های قبل را بزنین و کتاب digest رو بخونین.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

listening:53
    structure:56
    reading:56
    TWE=3.5
    Total=550!

خیلی اوضاع لیسنینگ من خراب بود. البته الان هم چندان خوب نیست. کلا وضعیت زبان من بسیار معمولی بود و وقت چندانی هم برای تقویتش حتی برای امتحان نگذاشتم(تقریبا 1 ماه روزی 3-4 ساعت). اولین بار بود امتحان می دادم و شرایط امتحان من هم اصلا جالب نبود(سرماخوردگی و سردرد ناشی از اون که باعث عدم تمرکز شده بود)!
    گرامر لانگمن، لغتهای 504 رو خوندم و کل تستهای actual رو یک بار زدم. انتظار من از ریدینیگ و استراکچر بسیار بیشتر و از لیسنینگ کمتر بود! من هم معتقدم گرامر لانگمن بسیار مقدماتیه و برای تقویت باید منابع دیگر رو هم خوند.
    ویرایش توسط shahrouz : December 16th, 2010 در ساعت 03:50 AM
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member l_chemist آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physical chemistry

listening:57
    reading:55
    total:560
    TWE:4
    من 13 نوامبر امتحان دادم.لیسنینگ رو از همه اسکیل ها بدتر جواب دادم ولی نمرش از همه بهتر شد :-) کتاب لانگمن pbt کتاب خوبیه ولی در کنارش واسه استراکچر حتما کتاب فلش پترسون هم باید خوند.واسه لغت 504 و essential خوندم تو امتحان چیزی کم نیاوردم.تستای کیت و اکچوال رو هم کامل کار کردم.من اولین بارم بود که امتحان میدادم و تسلط کافی هم نداشتم مهمتر از همه زمان هست که خیلی محدوده.سعی کنید رو کنترل زمان تسلط داشته باشید.در کل اگه کسی با آمادگی کامل بره امتحان بده میتونه یه نمره خوب بیاره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biology PhD Mcgill university

reading:58
    total:570
    TWE:4.5
    کلا انتظارم خیلی بیشتر بود.
    دو ماه خوب خوندم....۲ بار لانگمن و تموم کردم....تستای کیت و اکچوال رو هم کامل کار کردم...تستای سالای گذشته رو هم همه ی استراکچراشو ریدینگاشو کار کردم ...رایتینگ هم ۲-۳ روز رایتینگای آخر کتاب بارونز و خوندم ( البته قبلا برای امتحان iBT هم خونده بودم ). لغت هم essential خوندم که واقعا کاربرد داشت حتما بخونیدش.

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

structure:55
    reading:61
    total:577

انتظار بیشتری از لسنینگ داشتم، در مورد استراکچر هم همینطور اما یک سری عوامل محیطی باعث پرت شدن حواسم شد (من 16 اکتبر دانشگاه اصفهان امتحان دادم)
    من زبانم اصلاً خوب نبود، دقعه اول که امتحان دادم 500 شدم، اما با خوندن لغات بیشتر و نگاه کردن مستند و فیلم های علمی هم لسنینگم بهتر شد و هم لغات واسم تکرار می شد.
    در واقع من اصلاً واسه امتحان لغت حفظ نکردم، بلکه چون می خواستم هم متن مقالات علمی و مستندها و بفهمم لغات و یاد گرفتم، فقط دو هفته مونده به امتحان تا جایی که تونستم تست های actual زدم که باید بگام تاثیر بسیار مهمی دارن. تا جایی که امکان داره این تست ها و بزنید چون کمک می کنه که اون چیزهایی که یاد دارید و جمع بندی کنید

Junior Member

structure:57
    reading:51
    total:550

راستش انتظارم یکم بیشتر از این بود ولی خب اینم خوبه...یه روز قبل از تست اصلی یه دوره تست از کیت زدم...کلا خیلی وقت نذاشتم واسش...ولی خب اینم خوبه!!:دی

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

listening:54
    reading:55
    TWE:4.5
    Total:550
    خودم اصلا توقع اين نمره رو نداشتم فكر ميكردم كمتر ميشه ولي خدارو شكر كه تونستم همين رو هم بيارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

listening:55
    structure:64
    reading: 60
    total:597
    TWE:3.0

تقریبا روی 600 پیش بینی قبلیم بود که تقریبا درست بود. البته روی TWE اصلا دقت نکردم. شاید چون شنیده بودم زیاد مهم نیست توی پذیرش!

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

structure:57
    reading: 53
    total:557
    TWE:4.0

وقتی برای آزمون ثبت نام کردم که فقط یه هفته فرصت داشتم.برای گرامر کتاب گرمر دایجست رو به سرعت دوره کردم و تمام تست هاش رو کار کردم.برای دو بخش دیگه هم فقط و فقط از نمونه سوال های قبلی کمک گرفتم.7 آزمون کیت رو هم با زمان بندی دقیق در طول همین یک هفته کار کردم و نتیجش این شد که تونستم مینیمم لازم برای پذیرش دوره ی لیسانس رو به دست بیارم
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)