صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 73

موضوع: دیتا بیس نمرات تافل Pbt

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Engineering / Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg

پیش فرض پاسخ : دیتا بیس نمرات تافل Pbt

May 7, 2011
    Listening: 62
    Structure: 58
    Reading: 59

Overall: 597
    TWE: 3.5

من سپاهان شهر امتحان دادم و امیدوار بودم بالای 600 بشه ولی خوب همینم کارم رو راه میندازه. پایه زبان خوبی داشتم. در کل میشه گفت دو ماه خوندم، یک ماه آبان 89 برای آزمون MCHE و یک ماه هم قبل از آزمون. کتاب های Longman سبز و grammar flash رو خوندم. برای لغات از نرم افزار ماکزیمم مجموعه های vocab 1,2,3 , 504 essential, toefl, idioms استفاده کردم، البته نرسیدم idioms و toefl اش رو کامل کنم. برای لیسنینگ میشه گفت بیشتر وقت گذاشتم (5-6 ماه فیلم ها و سریال های انگلیسی (لهجه آمریکایی) و پادکست های ESL رو می دیدم و گوش میدادم.) توصیه می کنم یک ماه آخر رو به هیچ وجه فیلم یا سریالی که لهجه ی انگلیسی داشته باشه نگاه نکنید. 15 روز آخر رو فقط آزمون های گذشته رو می زدم از کتاب preparation kit و دو نمونه سوالی که ETS ارسال می کنه. روز قبل از آزمون، نمونه سوال دوم ETS رو برای اولین بار زدم که نمرم حدود 630 شد. متاسفانه برای بخش TWE هیچ زمانی نگذاشتم و فقط سر جلسه یه چیزایی نوشتم. این که تعداد سوال های لیسنینگ زیاد شده واقعا انرژی آدم رو برای قسمت های بعدی میگیره. به نظرم حتما قبل از آزمون نمونه سوالی که لیسنینگش 70 سوالی باشه رو امتحان بدید (من این کار رو نکردم).

Junior Member

May 7, 2011
    Listening: 55
    Structure: 65
    Reading: 61

Overall: 603
    من سنتر سنجش امتحان دادم. تقريبا يك ماه ونيم و روزي 3 ساعت خواندم. قبلا كتابهاي 504 و Essential Words را خوانده بودم و كتاب 1100 را هم براي GRE خوانده بودم. در شروع كتاب لانگمن قرمز را كامل خواندم و در دو هفته آخر حدود 15 سري از تستهاي Kit و Actual را زدم كه بطور ميانگين 585 ميشدم. در ضمن سنتر سنجش هم از همه نظر از جمله كيفيت پخش صدا عالي بود.

Junior Member

May 7, 2011
    Listening: 56
    Structure: 60
    Reading: 61

Overall: 590
    TWE: 4
    سنتر سنجش امتحان دادم. کیفیت صداش واقعا خوب بود. برا امتحان فقط kit کار کردم و برا listening هم پادکست های npr رو گوش کردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunications Engineering,MS

May 7, 2011
    Listening: 55
    Structure: 65
    Reading: 56

Overall: 587

سنتر سپاهان شهر امتحان دادم پایه زبانم خیلی خوبه انتظار نمره بالا 600 داشتم،البته اصلا فرصت نکردم خودمو اماده کنم چند ماه پیش تولیمو 563 شده بودم که خیلی سخت تر از تافل بود!

Junior Member

May 7, 2011
    Listening: 56
    Structure: 67
    Reading: 57

Overall: 600

مرکز سنجش کرج امتحان دادم . میدونستم لسنینگ رو خراب کردم ولی ریدینگ رو حدس میزدم بهتر زده باشم . انتظار structure 67 رو هم خدایی نداشتم !

400 words for toefl و essential words for toefl رو با لانگمن قرمز و اکتوال تست و kit خونده بودم

Junior Member

Total : 600
    listening: 55
    reading: 57
    Structure: 68
    May 7 / 2011
    انتظار داشتم نمره TWE بالاتر باشه. به نظر خودم نسبت به آزمون قبلی که تو آبان ماه داده بودم و نمرم 540 شد سخت تر بود ولی structure آزمون mayراحت تر بود. برا این آزمونم کمتر از 2 ماه خوندم که بخشیش هم مصادف شد با تعطیلات نوروز. تابستون 88 کتاب گرامر digest رو خوب خوندم و خیلی بهم کمک کرد برا تسلط رو گرامر. مهر و آبان هم Longman رو تقریبا کامل خوندم. برا آزمون May دیگ هلانگمن رو نخوندم بجز بخش لیستنینگ رو. در عوض گرامر BARRONS رو خوندم. تست های kit و 7و8 دوره رو از 3 هفته قبل از آزمون زدم. برا لغات هم فقط 504 خوندم. به نظر من در کل لیستنینگ آزمون های pbt دوره به دوره داره سخت تر میشه.

Junior Member

من 2 ماه کج دار مریز خوندم و 577 شدم . TWE هم 4 شدم. زبانم متوسطه. دانشگاه آزاد علوم تحقیقات امتحان دادم. کیفیت برگزاری عالی بود. یادتون باشه: همیشه یک اسکیل از بقیه آسونتره!!! و معمولا استراکچر اینجوریه. اگر وقت ندارین و لیسنینگتون هم معمولی یا ضعیفه زیاد وقت روش نذارین و برین روی استراکچر و ریدینگ. لیسنینگ واضح و عالی پخش شد اما بدجور سخت بود. بعد از هر مکالمه همه به هم نگاه میکردن!!!! امتحان هم که تموم شد همه به خاطر لیسنینگ از ای تی اس شاکی بودن!!!! اما یادتون باشه که لیسنینگ 70 تا سوال داره و سخت و آسونش بارم بندی متفاوت داره. برای همین توی خونه اگر با این کتابا تمرین میکنین نمره واقعیتون رو توی لیسنینگ نمیتونین تخمین بزنین. نمره من خیلی خوب نیست اما به هر حال وقتی از امتحان در اومدم فکر کردم افتضاح دادم و قید پذیرش و این حرفا رو زدم !!!
    اما منبع: کتاب مقدس لانگمنه. بعد هم این دو تا کتاب تافل کیت و اکچوال تست. دایره لغات هم 504 و اسنشیال ورد که برای تافل هست کافیه. برای TWE هم همین فایلی که پی دی اف هسش و 185 تا رایتینگ توش داره رو نگاهی بندازین. فرمت کار دستتون بیاد کافیه...
    مهم اینه که خونسرد باشین و بدونین بازم فرصت دارین که امتحان بدین. با این روحیه برین سر جلسه که دارین خودتونو تست میکنین برای امتحان بعدی!!!!! اصولا بی خیال باشین. این هم خیلی مهمه که اگر یک مرحله رو خراب کردین روحیه تونو نبازین.... موفق باشین.

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

August 2011
    Total : 593
    listening: 56
    Structure: 62
    reading: 60
    TWE: 4
    علوم تحقیقات
    کلا 2 ماه خوندم( یک ماه لانگمن+ یک ماه کیت و اکچوال)
    انتظار نمره بالای 600 داشتم چون به همین علت iBT ندادم و بجاش PBT شرکت کردم!

Junior Member

August 2011
    Total : 613
    listening: 61
    Structure: 64
    reading: 59
    TWE: 5
    سال 86 امتحان آي‌بي‌تي داده بودم. امسال فقط لغت كار كردم و كتاب سبز لانگمن و سوالات نمونه.
    امتحان هم با اين كه (استثنائاً) در دانشگاه تهران برگزار مي‌شد ولي روي هم رفته خوب بود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان آماده شدن نمره Pbt و نحوه پرسیدن تلفنی آن

سلام

من گرفتم.( 570 3 59 57 55)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)