صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 73

موضوع: دیتا بیس نمرات تافل Pbt

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

پیش فرض پاسخ : دیتا بیس نمرات تافل Pbt

سلام
    من ديشب نتيجه ام رو گرفتم
    12 نوامبر 2011
    Listening: 53
    Structure: 57
    Reading: 58
    TWE: 3
    Total: 560
    من براي لغت فقط Essential Words و براي گرامر Longman رو كامل خوندم، متاسفانه براي Writing اصلا تمرين نكردم كه نتيجه اش رو مي بينيد
    در ضمن كيفيت بلندگوهاي علوم تحقيقات چندان جالب نيست، شنيدم سنجش بهتره. اگه بتونيد بريد دانشگاه اصفهان كه شرايط عاليه چون خودم دفعه پيش رفته بودم (543 شده بودم)

Junior Member

12 نوامبر 2011
    Listening : 64
    Structure : 61
    Reading : 56
    TWE : 3.5
    Total : 603

من برای لغت حدود 30 درس از 504 رو وقت کردم بخونم. لانگمن قرمز رو کامل خوندم. کیت و اکچوال رو هم زدم. امتحانم رو هم سپاهان شهر دادم.

Junior Member hoda_r آواتار ها

12 نوامبر 2011

Listening 61
    grammar 58
    reading 63
    TWE: 4
    total: 607

تقریبا یک ماه وقت گذاشتم. لانگمن قرمز رو خوندم به نظرم برای گرامرش کافیه
    essential words for toefl
    و نصف کتاب 504 رو هم خوندم
    تست سال های قبل رو هم زدم
    زیاد رایتینگ تمرین نکرده بودم مخصوصا اون یکی دوهفته آخرش فقط تست های سال قبل رو میزدم
    در مورد لیسنینگ: هم سریال زیاد می دیدم هم سعی میکردم توی تست هایی که میزنم زیاد شرایط دلخواهی برای خودم به وجود نیارم که روز امتحان راحت تر باشم
    مثلا بدون هدفون و با صدای حتی الامکان کم گوش میدادم که تمرکزم زیاد بشه
    مخصوصا یه سری از این امتحانای سالهای قبل هست که صداش خیلی افتضاحه، اونارو که زده بودم سر امتحان با کیفیت صدا کلی حال کرده بودم!
    امتحانم رو هم دانشگاه اصفهان دادم

Member azy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tectonics Shiraz

12November2011
    54
    63
    63
    TWE 3.5
    600
    50 روز خوندم . من فقط تستهای اکچوال و لانگمن رو میزدم.خیلی از زبان فاصله گرفته بودم. ولی 2 هفته آخر به 620 هم رسیده بودم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

اینجا همه نمره هاشون توپه. حالا منم با پررویی مینویسم نمرمو.

Listening 59
    grammar 58
    reading 56
    total: 577

تا حالا کلاس زبان اصلا نرفتم. برای آزمون هم خودخوانی کردم. حسنی که PBT داره همینه. میشه بدون معلم و کلاس خوند. دقیقا 2 ماه و نیم خوندم.
    بیشترین سختی واسه شروع کردن بود. نمیدونستم چجوری شروع کنم. مخصوصا رایتینگ .همین فروم رو دقیق خوندم. رفتم انقلاب چند تا کتاب خریدم. اول برای آیلتس میخوندم ولی دیدم بعضی از دانشگاهها نمره معادل تافلشون از آیلتسشون کمتره، برای همین رفتم سراغ تافل. اگه میدونستم این امتحان با اینکه قدیمیه، ولی انقد استاندارده از اول برای همین میخوندم. البته منظورم برای خودخوانیه.
    بزرگترین مشکلم توی رایتینگ بود. اصلا نمیدونستم چجوری شروع کنم به خوندن. هیچی بلد نبودم برای رایتینگ( پاراگراف بندی، نوشتن بادی ، مقدمه) از روی کتاب بارونز طرز نوشتن رو یاد گرفتم و بعد که فهمیدم هر دلیل رو توی یه پاراگراف مینویسن و بسطش میدن و مثال براش میزنن.... خیلی برام آسون شد. اولا 10 تا دلیل رو توی یه پاراگراف مینوشتم!
    اعتماد به نفسم صفر بود چون رایتینگتمو کسی ندیده بود و نمیدونستم سطحم چنده و مشکلاتم چیه. اعتماد به نفسم در حدی کم بود که رایتینگامو نمیذاشتم حتی بچه های فروم صحیح کنن. چند روز قبل امتحان یکی از دوستام یکی از رایتینگامو گذاشت توی همین فروم و یکی از دوستان صحیح کرد که گفت خوبه و .. منم کلی روحیه گرفتم. .کلا 6-7 تا رایتینگ نوشتم برای خودم. 1 دونه هم 2 روز قبل از آزمون تافل توی امتحان تولیمو نوشتم که اونجا 4.5 شدم. سر امتحان وقت نکردم صحیح کنم رایتینگمو. همیشه غلطای کرامری ریز داشتم، که موقعی که صحیح میکردم درستشون میکردم. احتمالا اونجا باعث شده نمرم کم شه.

کتابایی که خوندم:
    لانگمن قرمز- فلش گرامر پترسون- KIT - Actual test - لیسنینگ کمبریج IBT . یه مقدار از لیسنینگ Developing skill fot TOEFL IBT - کتاب Essential words . کتاب 504 رو هم قبلا خونده بودم.
    لیسنینگ بهترین مهارتم بود و فکر میکردم راحت بالای 600 بشم. شب امتحان خوابم نبرد که دیگه ... دانشگاه آزاد امتحان دادم که اینجارم اشتباه کردم. باید سنجش میرفتم.
    اینکه PBT یه قسمت فقط گرامر داشت خیلی عالی بود. گرامر زیاد خوندن عالی بود برام. مخصوصا توی رایتینگ کمکم کرد که بتونم بنویسم. چون گرامرم خوب شده بود، حداقل میفهمیدم دارم غلط غلوط نمینویسم.
    گرامر برام رفع اشکال سخت بود. کسی نبود برام رفع اشکال کنه. یه روز توی فروم دیدم یه تاپیک هست برای رفع اشکال که بچه های قدیمی یه عالمه از سوالای سخت رو جواب دادن. همه ی سوالام تقریبا توی اونا بود و مشکلمو با اون تاپیک رفع میکردم
    از همه بچه هایی که این همه اطلاعات مفید و عالی رو توی فروم گذاشتن تشکر.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط sahand11_m27 : January 1st, 2012 در ساعت 07:50 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    اینجا همه نمره هاشون توپه. حالا منم با پررویی مینویسم نمرمو.

Listening 59
    grammar 58
    reading 56
    total: 577

تا حالا کلاس زبان اصلا نرفتم. برای آزمون هم خودخوانی کردم. حسنی که PBT داره همینه. میشه بدون معلم و کلاس خوند. دقیقا 2 ماه و نیم خوندم.
    بیشترین سختی واسه شروع کردن بود. نمیدونستم چجوری شروع کنم. مخصوصا رایتینگ .همین فروم رو دقیق خوندم. رفتم انقلاب چند تا کتاب خریدم. اول برای آیلتس میخوندم ولی دیدم بعضی از دانشگاهها نمره معادل تافلشون از آیلتسشون کمتره، برای همین رفتم سراغ تافل. اگه میدونستم این امتحان با اینکه قدیمیه، ولی انقد استاندارده از اول برای همین میخوندم. البته منظورم برای خودخوانیه.
    بزرگترین مشکلم توی رایتینگ بود. اصلا نمیدونستم چجوری شروع کنم به خوندن. هیچی بلد نبودم برای رایتینگ( پاراگراف بندی، نوشتن بادی ، مقدمه) از روی کتاب بارونز طرز نوشتن رو یاد گرفتم و بعد که فهمیدم هر دلیل رو توی یه پاراگراف مینویسن و بسطش میدن و مثال براش میزنن.... خیلی برام آسون شد. اولا 10 تا دلیل رو توی یه پاراگراف مینوشتم!
    اعتماد به نفسم صفر بود چون رایتینگتمو کسی ندیده بود و نمیدونستم سطحم چنده و مشکلاتم چیه. اعتماد به نفسم در حدی کم بود که رایتینگامو نمیذاشتم حتی بچه های فروم صحیح کنن. چند روز قبل امتحان یکی از دوستام یکی از رایتینگامو گذاشت توی همین فروم و یکی از دوستان صحیح کرد که گفت خوبه و .. منم کلی روحیه گرفتم. .کلا 6-7 تا رایتینگ نوشتم برای خودم. 1 دونه هم 2 روز قبل از آزمون تافل توی امتحان تولیمو نوشتم که اونجا 4.5 شدم. سر امتحان وقت نکردم صحیح کنم رایتینگمو. همیشه غلطای کرامری ریز داشتم، که موقعی که صحیح میکردم درستشون میکردم. احتمالا اونجا باعث شده نمرم کم شه.

کتابایی که خوندم:
    لانگمن قرمز- فلش گرامر پترسون- KIT - Actual test - لیسنینگ کمبریج IBT . یه مقدار از لیسنینگ Developing skill fot TOEFL IBT - کتاب Essential words . کتاب 504 رو هم قبلا خونده بودم.
    لیسنینگ بهترین مهارتم بود و فکر میکردم راحت بالای 600 بشم. شب امتحان خوابم نبرد که دیگه ... دانشگاه آزاد امتحان دادم که اینجارم اشتباه کردم. باید سنجش میرفتم.
    اینکه PBT یه قسمت فقط گرامر داشت خیلی عالی بود. گرامر زیاد خوندن عالی بود برام. مخصوصا توی رایتینگ کمکم کرد که بتونم بنویسم. چون گرامرم خوب شده بود، حداقل میفهمیدم دارم غلط غلوط نمینویسم.
    گرامر برام رفع اشکال سخت بود. کسی نبود برام رفع اشکال کنه. یه روز توی فروم دیدم یه تاپیک هست برای رفع اشکال که بچه های قدیمی یه عالمه از سوالای سخت رو جواب دادن. همه ی سوالام تقریبا توی اونا بود و مشکلمو با اون تاپیک رفع میکردم
    از همه بچه هایی که این همه اطلاعات مفید و عالی رو توی فروم گذاشتن تشکر.
    موفق باشید.
    سلام خوبید بچه ها
    من November 2011 امتحان دادم. نمره های من این شده دوستان
    Listening: 55
    Grammar: 60
    Reading: 60
    Total:583
    به نظرتون چطور میاد؟؟؟ خوبه؟؟ به من میگن به خاطر نمره TWE دوباره امتحان بدم بهتره؟؟؟ خیلی عالی میشه اگه نظر دوستان رو بدونم. در ضمن دارم برا GRE هم می خونم. من رو راهنمایی کنید. ممنون از همه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

سلام
    تاپیک با موضوع سوال شما پیدا نکردم که جواب سوالتون رو بدم. نمرتون خوبه و نمره رایتینگتونم برای تعداد خیلی زیادی از دانشگاهها قابل قبوله. اگه دانشگاهها خیلی تاپب میخواید اپلای کنید ممکنه Overall بالا 600 و نمره ی ذایتینگ بالای 4.5 بخوان. تعداد این دانشگاهها خیلی زیاد نیست. در کل نمرتون خوبه. سایت دانشگاههایی که میخواید اپلای کنید رو چک کنید ومینیمم ها رو ببینید. موفق باشید.

14th January 2012

من همین الان نتیجم رو با تلفن گرفتم
    14 ژانویه مرکز سپاهان اصفهان امتحان دادم
    55
    56
    58
    Total:563
    TWE:5
    من سئوالات 7و8 سالی که داشتم خوندم + کیت و اکچوال
    لانگمن نارنجی= چون گرامر رو خوب گفته

چیز دیگه نخوندم!
    رایتینگ هم چون چند تا مقاله دارم احتمالا خوب شده
    از نتیجم هم راضیم چون دانشگاهی که مورد نظر من 550 به بالا می خواد

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering University of Alberta

من کلا 577 شدم با twe 4.5
    اصلا نخوندم فقط آزمونی که خود سازمان پست کرد در خونه رو زدم که شدم 588
    ولی نوشتن مقاله در بالا بردن twe خیلی موثره
    چو با تخت منبر برابر کنند / همه نام بوبکر و عمر کنند/

Junior Member

9 مارس 2012

Listening 60
    grammar 63
    reading 56
    total: 597
    من حدود 40 روز خوندم. لانگمن و kit و actual test را زدم. واژه های 504 را هم تقریبا حفظ کردم. روزهای آخر به 640 هم رسیدم. اما خب روز آزمون استرس داشتم یکم خراب کردم. رایتینگ هم اصلا تمرین نکردم که نمره خیلی خوبی هم نگرفتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)