نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: نحوه ارسال مدارک به دو مکان مختلف در یک دانشگاه

Junior Member

پیش فرض نحوه ارسال مدارک به دو مکان مختلف در یک دانشگاه

سلام
    لطفا در مورد زیر منو راهنمایی کنید
    من دارم مدارکمو برای UFL می فرستم.. سیستم Admission دانشگاه اینجوریه که باید یه سری از مدارک به دپارتمان (مثلا مکانیک) ارسال بشه و یه سری هم به Graduate Admission Office
    حالا من نمیدونم مدارکمو چطوری پست کنم...آیا باید همه رو بذارم تو یه پاکت و با DHL یا TNT پست کنم یا اینکه باید ه کدومو جدا جدا بفرستم...
    لطفا راهنمایی کنید...این قضیه در مورد چند دانشگاه صدق می کنه و اگه بخوام تک تک ارسال کنم کلی هزینه اش میشه...
    ممنون

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه ارسال مدارک به دو مکان مختلف در یک دانشگاه

مدارک رو جدا جدا تو 2 تا پاکت بذار و رو هر کدوم آدرس دپارتمان و ad office رو بنویس بعد جفتشو تو یک پاکت بزرگ بذار و آدرس پاکت بزرگ رو هم دپارتمان بنویس. دپارتمان خودش مدارک ad office رو تحویل میده. البته قبلش با دپارتمان هماهنگ کن.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

یادمه میشیگان اینجوری بود من دوتاشو فرستادم به ادمیشن بعد ازش خواهش کردم که برای دانشکده بفرسته ولی پدرم در اومد. بهتره جدا جدا این کارو بکنی. و پست کنی
    موفق باشی
    کیوان

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

ad office معمولا سرش از دپارتمان خیلی شلوغ تر هست و تماس باهاشون سخت تر.چون از همه رشته ها مدارک رو میفرستن به اونجا. ضمن اینکه در نهایت ad office مدارک رو میفرسته به دپارتمان (بعد از بررسی اولیه). من خودم تا حالا واسه 4 جا این کار رو کردم و مشکلی هم نبوده.
    شوپنهاور

Junior Member

پس باید قبلش با دپارتمان هماهنگ کرد؟
    اگه قبول نکردن چی؟
    ضمنا بعضی دانشگاهها برای International Applicant هاشون یه سری فرم دیگه (مربوط به US Residency و Financial Situation) دارن که باید به یه Office دیگه فرستاد...

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من در مورد اون فرمها که گفتی چیزی نمیدونم ولی در مورد اونا هم با دپارتمان هماهنگ کن.
    بله قبلش میل بزن و مشکل رو بگو و اینکه واست هزینه زیادی داره این کار. حتما قبول میکنن من 4 جا رو امتحان کردم و هیچ مشکلی نبود. فقط یادت باشه مدارک رو تو پاکتهای جدا بذاری و روشون آدرس و این که باید به کجا بره رو بنویسی. اونا خودشون پست داخلی دارن میفرستن براشون.
    شوپنهاور

Junior Member

از دانشگاه minnesota من پرسیدم ... به من اینجوری جواب دادن که همه مدارکو می تونی بفرستی دپارتمان مربوط و مدارک grad school (مثل transcript) رو تو یه پاکت جدا کنار همونا بذاری و روش بنویسی forward to grad school. اینجوری یک سری مدارک فرستاده می شه و احتمال گم شدن و قاطی شدن کمتره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Western University, Canada

پاسخ این سوالات راحت می تونی از admin. coordinator تو دانشکده و یا از graduate school بپرسی. معمولا اگه همه مدارک رو بفرستی graduate school اونا از همه مدارک یک اسکن یم گیرن و تو شبکه دانشگاه می ذارن و همه بهش دسترسی دارن ولی قبلش با دانشکده هماهنگ کن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)