صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: فرقمعدل مکانیک که توش معدل آوردن سخت تره بامعدل رشته های دیگه

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

پیش فرض پاسخ : فرقمعدل مکانیک که توش معدل آوردن سخت تره بامعدل رشته های دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinG
    سلام دوستان . یه سوال فنی داشتم. من سال دوم مهندسی کشتی سازی هستم . می خوام برای دکتری مکانیک پیوسته فاند بگیرم. می خواستم ببینم اگه معدل کلم بالای 17 یا 18 باشه از دانشگاه امیر کبیر و تافل هم بگیرم می تونم دانشگاه های خوب فاند بگیرم یا نه؟یا باید حتما مقاله هم بدم؟ آخه یکی از استادامون گفته فاند اگه به معدل بود الان همه مکانیکی های امیر کبیر آمریکا بودن!!! مرسی .
    PhD پیوشته رزومه بسیار قدرتمندی میخواد . اساتید پذیرش دکتراشون بر مبنای مقالات و خودمونی بگم ، عرضه تحقیقاتیتونه . حالا اگه میخواهید پذیرش پیوسته بگیرید مقاله و معدل بسیار مهمه . GRE با نمره بالا بسیار بسیار موثره در پذیرش از آمریکا . توکل کنید به خدا . تو پروسه پذیرش فقط معدل که شرط نیست . خیلی چیزای دیگه هم هست .
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Member afshinG آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کشتی سازی امیر کبیر

دوست عزیز با تشکر یه سوال دیگه هم داشتم . اینکه درباره فوق اصلا فاند میدن؟؟؟
    فرسایشـــــــــــــــــی ترین قسمت خارج رفتن، انتــــــــــــــظار برای صدور ویزاست، خــــیـــــــــــــــــــ ـــــلی صــــــــــبر و اســــــــــــتــــــــقا مت می خواد.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

بله چرا نمیدن ، برای فوق دوستانی هستند که سالی 40000 تا هم گرفتن در مقطع فوق . در این مقطع بنظر من تعداد فاند نسبت به دکترا بیشتره ، فقط دکترا مقدار فاند بیشتره
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Junior Member SOSHIYANS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ماشینهای کشاورزی دانشگاه شیراز

سلام
    من مهندسی کشاورزی-مکانیک ماشینها می خونم و فعلا بین ادامه کشاورزی و یا مکانیک خوندن شک دارم ولی به فرض رفتن برای مکانیک با توجه به اینکه نسبت به مکانیک جامدات راحت تر میتونم معدل جور کنم نه راحت راحت فقط یکم راحت واقعا هیچ فرقی بین رشته من و جامدات تو سیستم سنجششون قائل نیستن؟
    ویرایش توسط SOSHIYANS : February 11th, 2011 در ساعت 01:43 AM
    گاهی خورشید پنهان میشه، گاهی دوباره برمیگرده.
    مهم اینه که اون موقع تو چیکار میکنی!

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SOSHIYANS نمایش پست ها
    سلام
    من مهندسی کشاورزی-مکانیک ماشینها می خونم و فعلا بین ادامه کشاورزی و یا مکانیک خوندن شک دارم ولی به فرض رفتن برای مکانیکبا توجه به اینکه نسبت به مکانیک جامدات راحت تر میتونم معدل جور کنم واقعا هیچ فرقی بین رشته من و جامدات تو سیستم سنجششون قائل نیستن؟
    منظورتون کیا هستند؟ سوالتون واضح نیست.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

رشته و دانشگاه

مثلا من برای دانشگاه فلان تقاضا دادم
    گروه بررسی( تازه واردم با اصطلاحات آشنا نیستم ) چه تفاوتی بین معدل 16.5 من و یه معدل 16.5 مکانیک شیراز میذاره؟
    البته یه سری درسا رو بچه های جامدات پاس میکنن که ما پاس نمیکنیم.
    مثلا ارتعاشات
    فکر کنم مساله واضحتر شد.

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

بله. راستش از اون لحاظ فکر نمی کنم خیلی چیز مهمی باشه براشون. یعنی نگران معدل نباشید. مشکل اصلی شما در اینه که تغییر رشته می خواید بدید و اینکه خیلی واحدها رو پاس نکردید.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

رشته و دانشگاه

امکانش هست که لیست واحد های تخصصی با توجه به اهمیتشون رو برام بذارید
    من تخصص شدیدی در سر کلاس اضافی رفتن دارم!
    اون مساله رو با چندتا نامه و زبون بازی فکر کنم بشه حل کرد.

Member aminbii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مكانيك-ساخت و توليد/تهران مركز

با سلام
    من رشته ام مكانيكه -گرايش ساخت و توليد متاسفانه با اين كه ترم گذشته ترميم معدل برداشتم ولي باز هم استاداي بي انصاف دانشگاه ما كه شهره خاص و عامن كمكم نكردن تا معدلمو بالاي 14 برسونم،مي خوام براي ارشد كانادا -تورنتو اپلاي كنم،ممنون ميشم راهنماييم كنين كدوم دانشگاه ها شانس گرفتن پذيرش دارم و با اين شرايط معدل براي گرفتن پذيرش چيكار بايد بكنم...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aminbii نمایش پست ها
    با سلام
    من رشته ام مكانيكه -گرايش ساخت و توليد متاسفانه با اين كه ترم گذشته ترميم معدل برداشتم ولي باز هم استاداي بي انصاف دانشگاه ما كه شهره خاص و عامن كمكم نكردن تا معدلمو بالاي 14 برسونم،مي خوام براي ارشد كانادا -تورنتو اپلاي كنم،ممنون ميشم راهنماييم كنين كدوم دانشگاه ها شانس گرفتن پذيرش دارم و با اين شرايط معدل براي گرفتن پذيرش چيكار بايد بكنم...
    در محدوده تورنتو دانشگاههای UOIT و رایرسون رو امتحان کنید ولی اگر معدلتون زیر 14 باشه در هر حال شانستون خیلی زیاد نیست. با استادهای اونجا تماس بگیرید ببینید میتونند کمکتون کنند. کدام دانشگاه لیسانس گرفتید؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)