نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: طول مدت اقامت در ویزای توریستی که توسط آفیسر در فرودگاه تعیین میشه

پیش فرض طول مدت اقامت در ویزای توریستی که توسط آفیسر در فرودگاه تعیین میشه

سلام

کسی میدونه بزای ویزای توریستی، آفیسر فرودگاه معمولا طول مدت اقامت را چقدر میزنه ؟ آیا تا بحال پیش آمده که بخاطر expiration date که رو ویزا خورده مدت اقامت را کم بزنند؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : طول مدت اقامت در ویزای توریستی که توسط آفیسر در فرودگاه تعیین میشه

در مورد سوال اول و بر حسب تجربه از اطرفیان ، معمولا 6 ماه هست. متاسفانه جواب دقیقی برای سوال دوم ندارم.

Junior Member ebijazab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : طول مدت اقامت در ویزای توریستی که توسط آفیسر در فرودگاه تعیین میشه

در مورد سئوال اول معمولا بر حسب برنامه سفری که دارید مدت ویزا رو بین 3 تا 6 ماه تعیین می کنند. مثلا اگر قصد دارید پیش دوست یا فامیل با جای مشخص بمونید 6 ماه میدن و البته باید بگید به کجاها می خواهید برید و بازدید کنید.
    در مورد سئوال دوم نظر شخصی من این هست که با توجه به اینکه آفیسر فرودگاه زمان ویزا رو تعیین می کنه و اون تاریخ فقط مربوط به این هست که بعد از این تاریخ ویزاتون باطل میشه (برای ورود احازه ندارید)

Junior Member

سلام کسی تجربه ورود به امریکا رو داره از طریق توریستی وقتی وارد فرودگاه میشی افیسر فرودگاه چه سوال هایی میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian80 نمایش پست ها
    سلام

کسی میدونه بزای ویزای توریستی، آفیسر فرودگاه معمولا طول مدت اقامت را چقدر میزنه ؟ آیا تا بحال پیش آمده که بخاطر expiration date که رو ویزا خورده مدت اقامت را کم بزنند؟
    اصلا ارتباطي به هم نداره ما از تاريخ انقضاي ويزامون فقط ٣ روز مونده بود ولي اقامت ٦ ماه زد با اينكه خودمون كفتيم حدود ٣ هفته ميخوايم بمونيم.
    از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)