صفحه 1 از 50 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 491

موضوع: رنگ چراغ‌ها - و پروسه‌های لازم جهت انجام بعد از تغییر رنگ چراغ‌ها

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering,barajin

پیش فرض رنگ چراغ‌ها - و پروسه‌های لازم جهت انجام بعد از تغییر رنگ چراغ‌ها

سلام دوستان، من رشتم مهندسی مکانیک هست ، اقدام کردم واسه پذیرش میلان اما هیچ خبری نشده و چراغم همچنان سفید هست ، هم رشته ای کسی هست چراغش تغیر رنگ داده ؟

Member ershadpoor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مد

نقل قول نوشته اصلی توسط h_hashemi_k نمایش پست ها
    سلام دوستان، من رشتم مهندسی مکانیک هست ، اقدام کردم واسه پذیرش میلان اما هیچ خبری نشده و چراغم همچنان سفید هست ، هم رشته ای کسی هست چراغش تغیر رنگ داده ؟
    سلام هم رشته ای
    من که 1 اکتبر مدارکم رسیده دستشون هنوز خبری نشده عزیز
    یه لطفی بکن هر وقت خبری شد مارو بی خبر نگذار
    موفق باشی
    پندار نیک ، گفتار نیک ، کردار نیک

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مد

نقل قول نوشته اصلی توسط ershadpoor نمایش پست ها
    سلام هم رشته ای
    من که 1 اکتبر مدارکم رسیده دستشون هنوز خبری نشده عزیز
    یه لطفی بکن هر وقت خبری شد مارو بی خبر نگذار
    موفق باشی
    سلام دوست عزیز ، خواستم بگم چراغم زرد شد ... شما هم چک کن

Senior Member

من تو رشته اتوماسیون چراغم امروز قرمز شد((((((((( دلیلش نوشته معدل نسبتا پایین و توضیح داده که امسال رقابت خیلی شدید بوده و این داستانا
    من معدلم 15.46 بود از دانشگاه صنعتی
    1 TA 2 Ra
    آیلتس 7((((((
    دوستان طبیعیه؟
    ویرایش توسط alikhani2011 : January 17th, 2014 در ساعت 09:58 PM

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhani2011 نمایش پست ها
    من تو رشته اتوماسیون چراغم امروز قرمز شد((((((((( دلیلش نوشته معدل نسبتا پایین و توضیح داده که امسال رقابت خیلی شدید بوده و این داستانا
    1 TA 2 Ra
    آیلتس 7((((((
    دوستان طبیعیه؟
    با سلام
    واقعا متاسفم
    یعنی فقط به خاطر معدلتون بوده ؟ دقیق چی نوشتن تو ایمیلی که براتون زدن ؟

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhani2011 نمایش پست ها
    1 TA 2 Ra
    آیلتس 7((((((
    دوستان طبیعیه؟
    سلام
    دوست عزیز کاملا طبیعی هست
    اتوماسون به شدت تقاضا داره و هر سال وضعش همینه
    شما این رشته رو با بقیه حتی شاخه های دیگه برق مقایسه نکنید. اینا سر اتوماسیون حساس تر هستند انگار
    ان شا الله چراغ دیگرتون سبز میشه
    شاد باشید
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

با سلام
    دوستان، من چراغم خاکستری شده و این جور که پیداست به معنی کنسل شدن درخواستم از طرف دانشگاه میلان است.می خواستم بدونم چطور میتونم باهاشون تماس داشته باشم. از طریق skype که زمان خاصی در هفته داره و امروز وقتش گذشته و از طریق پروفایلم هم که نمی تونم پیامی بفرستم نمیدونم برای من نمیشه یا کلا نمیشه؟! یه سری ایمیل هم دیدم که برای کمپ های مختلف هست.میشه به اونها میل زد.چون زده برای بعد از پذیرشه فکر کنم؟در واقع ایمیل مسئول (International Admmision Office) را می خواستم؟
    دوستانی که میلان تشریف دارند اگه محبت کنند جواب من رو بدن ممنون میشم اصولا میشه با پیگیری کاری کرد که تغییر وضعیت حاصل بشه؟به ایمیل جواب میدن اصلا؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

دوست عزیز شما رشتتون چی ؟ علتشو نگفتن ؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mansoorelec نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان، من چراغم خاکستری شده و این جور که پیداست به معنی کنسل شدن درخواستم از طرف دانشگاه میلان است.می خواستم بدونم چطور میتونم باهاشون تماس داشته باشم. از طریق skype که زمان خاصی در هفته داره و امروز وقتش گذشته و از طریق پروفایلم هم که نمی تونم پیامی بفرستم نمیدونم برای من نمیشه یا کلا نمیشه؟! یه سری ایمیل هم دیدم که برای کمپ های مختلف هست.میشه به اونها میل زد.چون زده برای بعد از پذیرشه فکر کنم؟در واقع ایمیل مسئول (International Admmision Office) را می خواستم؟
    دوستانی که میلان تشریف دارند اگه محبت کنند جواب من رو بدن ممنون میشم اصولا میشه با پیگیری کاری کرد که تغییر وضعیت حاصل بشه؟به ایمیل جواب میدن اصلا؟
    ممنون
    با سلام
    واقعا متاسفم
    میتونید به جای ایمیل زدن فردا یه زنگی به قسمت ادمیشن بزنید و موضوع رو پیگیری کنید.
    وقتی هم کنسل میکنند ایمیلی براتون میفرستن و دلایل کنسلی رو میگن.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    با سلام
    واقعا متاسفم
    میتونید به جای ایمیل زدن فردا یه زنگی به قسمت ادمیشن بزنید و موضوع رو پیگیری کنید.
    وقتی هم کنسل میکنند ایمیلی براتون میفرستن و دلایل کنسلی رو میگن.
    سلام
    ممنونم دوست عزیز.اینم قسمت ما بوده دیگه. بله ایمیل بهم زدن دلیل رو به این صورت نوشتن:

"After having verified your academic documentation, we have noticed that your Institution is not in the list of accreditated/recognized institution in your country.
    For that reason we regret to inform you that your application cannot be evaluated by our Office.
    We thank you for your interest in Politecnico di Milano and we wish you all the best for your future pursuits."

کارشناسیم سراسری شهرستان بوده هرچند دانشگاه چندان معروفی نیست ولی فکر نمی کنم از بعضی از واحد های دانشگاه آزاد شهرستان های دور هم ناشناخته تر باشه! حقیقت اسپیکینگم چندان خوب نیست ولی با متن ، یا میل می تونم بهشون بگم.
    به نظر دوستانی که میلان هستن می تونم متقاعدشون کنم که مدارکم را دوباره بررسی کنن؟
    البته یه مشکلی که فکر کنم مطرح باشه اینه که دانشگاه ما کمتر از 10 سال هست که به صورت مستقل، دانشگاه شده است.و این ممکنه تو ناشناخته بودن اون تاثیر داشته باشه.
    (معدلم هم 16.17 و رتبه سوم هم دارم در گروهمون)

نقل قول نوشته اصلی توسط h_hashemi_k نمایش پست ها
    دوست عزیز شما رشتتون چی ؟ علتشو نگفتن ؟
    من برای مستر ELECTRONIC ENGINEERING و TELECOMMUNICATIONS ENGINEERING درخواست داده بودم.

ممنون از همه دوستان

صفحه 1 از 50 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)