صفحه 2 از 50 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 491

موضوع: رنگ چراغ‌ها - و پروسه‌های لازم جهت انجام بعد از تغییر رنگ چراغ‌ها

Moderator

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مد

نقل قول نوشته اصلی توسط mansoorelec نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم دوست عزیز.اینم قسمت ما بوده دیگه. بله ایمیل بهم زدن دلیل رو به این صورت نوشتن:

"After having verified your academic documentation, we have noticed that your Institution is not in the list of accreditated/recognized institution in your country.
    For that reason we regret to inform you that your application cannot be evaluated by our Office.
    We thank you for your interest in Politecnico di Milano and we wish you all the best for your future pursuits."

کارشناسیم سراسری شهرستان بوده هرچند دانشگاه چندان معروفی نیست ولی فکر نمی کنم از بعضی از واحد های دانشگاه آزاد شهرستان های دور هم ناشناخته تر باشه! حقیقت اسپیکینگم چندان خوب نیست ولی با متن ، یا میل می تونم بهشون بگم.
    به نظر دوستانی که میلان هستن می تونم متقاعدشون کنم که مدارکم را دوباره بررسی کنن؟
    البته یه مشکلی که فکر کنم مطرح باشه اینه که دانشگاه ما کمتر از 10 سال هست که به صورت مستقل، دانشگاه شده است.و این ممکنه تو ناشناخته بودن اون تاثیر داشته باشه.
    (معدلم هم 16.17 و رتبه سوم هم دارم در گروهمون)

من برای مستر ELECTRONIC ENGINEERING و TELECOMMUNICATIONS ENGINEERING درخواست داده بودم.

ممنون از همه دوستان
    درود
    ای بابا عجب یعنی به دانشگاه سراسری دارن گیر میدن.
    من جای شما بودم ول نمیکردم و تا آخرش پیگیری میکردم مگه دانشگاه نیست بعدشم سراسری , اگه امکان داشته باشه اسم دانشگاهتون رو هم ذکر کنید ممنون میشم.
    معدلتون هم که خوبه.
    امیدوارم به نتیجه برسید و کارتون حل بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    shiraz-architecture azad university

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مد

سلام
    امروز چراغ زرد شد از من کرس دیسکریپشن و آیلتس خواستن. نتیجه آیلتس که تا 2 هفته دیگه میرسه دستم.کرس دیسکریپشنم متاسفانه هنوز ندارم.
    در ضمن من ترجمه هارو با فارسیش یعنی همونطوری که دارالترجمه میده فرستادم .اما فارسیشو آپلود نکردم .باید اینکارو انجام بدم الان؟؟ یا صبر کنم ایمیل بزنن؟؟؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz-rah نمایش پست ها
    سلام
    امروز چراغ زرد شد از من کرس دیسکریپشن و آیلتس خواستن. نتیجه آیلتس که تا 2 هفته دیگه میرسه دستم.کرس دیسکریپشنم متاسفانه هنوز ندارم.
    در ضمن من ترجمه هارو با فارسیش یعنی همونطوری که دارالترجمه میده فرستادم .اما فارسیشو آپلود نکردم .باید اینکارو انجام بدم الان؟؟ یا صبر کنم ایمیل بزنن؟؟؟
    آپلود کن فارسیشو هم. کرس دسکریپشن رو هم تو همین فروم برای رشته های مختلف پیدا میکنی سخت نیست

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz-rah نمایش پست ها
    سلام

با عرض سلام
    هم رشته هم که هستیم ولی چراغ من خیلی وقته زرد شده.
    در رابطه با مدارک فارسی همون اول که داشتین ثبت نام میکردین همه ی مدارک اوریجینال یعنی به فارسی رو ازتون میخواد که آپلود کنید حالا نمیدونم چجوری بدون آپلود ثبت نام کردین.
    اگه آپلود نکردین باید یه قسمتی برای شما باشه که بتونین آپلود کنید. و منتظر ایمیل نباشید خودتون انجام بدین.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

سلام
    بالاخره چراغ منم زرد شد ولی ازم course description خواستن با نمره زبان!
    دوستان من تا ددلاین نمی تونم نمره زبانمو ارائه کنم . بنظرتون بهشون میل بزنم قبول می کنن با تأخیر نمرمو بفرستم؟
    The greater the challenge, The greater the gain

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط arazwolf نمایش پست ها
    سلام
    بالاخره چراغ منم زرد شد ولی ازم course description خواستن با نمره زبان!
    دوستان من تا ددلاین نمی تونم نمره زبانمو ارائه کنم . بنظرتون بهشون میل بزنم قبول می کنن با تأخیر نمرمو بفرستم؟
    با سلام
    Course Des رو آپلود کن از اون راحت شی.
    راجب نمره زبان خیر قبول نمیکنن هر چه قدر هم مکاتبه کنید قبول نمیکنند چون من خودم راجب زبان خیلی بحث کردم و نمیشه.
    اگه ددلاین هم بگذره بازم میتونی آپلود کنی ولی تو مرحله بورس شرکت داده نمیشی.

Member Oxin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

واسه من هنوز که هنوزه زرد نشده
    چرااااااااااااا؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Oxin نمایش پست ها
    واسه من هنوز که هنوزه زرد نشده
    چرااااااااااااا؟
    عجله نکن منتظر باش چند تا از بچه ها هم هنوز زرد نشده.

دوستان من یکی از رشته هام امروز سبز شده ولی هنوز رشته اولم زرد مونده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedproxima نمایش پست ها
    دوستان من یکی از رشته هام امروز سبز شده ولی هنوز رشته اولم زرد مونده.
    تبریک میگم، رشتتون چیه؟ و رشته ای که اپلای کرده بودید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)