صفحه 41 از 50 نخستنخست ... 3132333435363738394041424344454647484950 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 491

موضوع: رنگ چراغ‌ها - و پروسه‌های لازم جهت انجام بعد از تغییر رنگ چراغ‌ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رنگ چراغ‌ها - و پروسه‌های لازم جهت انجام بعد از تغییر رنگ چراغ‌ها

نقل قول نوشته اصلی توسط javad114 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه کسی هر دو چراغش قرمز بشه و ریجکت بشه میتونه برای ترم بعد دوباره اقدام کنه؟
    من برای ترم 2 اقدام کردم با توجه به نمره زبان خوب و معدل قابل قبول ، هر دو اولویت منو ریجکت کردن(چراغم قرمز شد)
    یعنی اگه برای ترم 1 اقدام میکردم ممکنه قبول میشدم؟
    الان دیگه هیچ راهی ندارم؟
    خیلی ممنون دوست عزیز. این سوال منم هست. خوشحال میشم اگه کسی بتونه جواب ما رو بده و آیا ممکن هست که با همین رزومه برای فال 2017 اپلای کنیم پذیرش بگیریم؟
    بنده هم متاسفانه انتخاب اولم که رشته اصلیم بود چراغم قرمز شد که اصلا انتظار نداشتم.

Junior Member Hagan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : رنگ چراغ‌ها - و پروسه‌های لازم جهت انجام بعد از تغییر رنگ چراغ‌ها

نقل قول نوشته اصلی توسط javad114 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه کسی هر دو چراغش قرمز بشه و ریجکت بشه میتونه برای ترم بعد دوباره اقدام کنه؟
    من برای ترم 2 اقدام کردم با توجه به نمره زبان خوب و معدل قابل قبول ، هر دو اولویت منو ریجکت کردن(چراغم قرمز شد)
    یعنی اگه برای ترم 1 اقدام میکردم ممکنه قبول میشدم؟
    الان دیگه هیچ راهی ندارم؟
    بله آقا میتونی، چرا که نه!
    بله احتمالش هست ترم بعد قبولت کنند، ضمنیکه همیشه میتونید این سوالات رو از خود ادمیشن آفیس بپرسید تا مطمئن مطمئن شوید.
    موفق باشید.

سلام دوستان
    من چراغم سبز شد و اکسپت کردم. توی قسمت sections یه بخشی اضافه شد به نام Administrative fee ولی بخش Scholarship اضافه نشد.
    به نظر شما مشکلی هست یا نه هنوز به وقت اضافه شدن قسمت اسکالرشیپ مونده و بعدا اضافه میشه؟

ممنونم از توجه و وقتی که میذارید

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط pioneer_stu نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چراغم سبز شد و اکسپت کردم. توی قسمت sections یه بخشی اضافه شد به نام Administrative fee ولی بخش Scholarship اضافه نشد.
    به نظر شما مشکلی هست یا نه هنوز به وقت اضافه شدن قسمت اسکالرشیپ مونده و بعدا اضافه میشه؟

درود
    هنوز مونده صبر کنید چه شاملتون بشه چه نه گزینه اسکولارشیپ اضافه میشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    درود آقا بهنام،من راجع به این بورسی که بچه ها صحبتش رو میکنن اصلا چیزی نمیدونستم تا اینکه اینجا خوندم
    دو تا دارم که ممنون میشم اگر راهنماییم کنین
    1.این که یه گزینه به نام scholarship میاد،ما باید درخواست بدیم واسش؟و مدرک خاصی میخواد مثل بورس های دانشگاهی که مثلا GRE و نمره بالا و رزومه قوی میخواد،ینی سخته گرفتنش؟
    2.الان من به چه صورت باید administrative fee رو پرداخت کنم؟چون زنگ زدم به چند تا صرافی گفتن مبالغ پایین رو ما نمیفرستیم!!! حالا خودم خارج کشور هستم و میخوام از طریق یکی از دوستان این کار رو انجام بدم که اگر فیشی چیزی نیاز بود بگیرم و ببرم...
    چون من برای ترم دوم سال اقدام کردم و از اونجایی که امکان گرفتن بورس استانی واسه این ترم نیست،خیلی کمکِ بزرگی میتونه واسم باشه

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط arian_kb24 نمایش پست ها
    درود آقا بهنام،من راجع به این بورسی که بچه ها صحبتش رو میکنن اصلا چیزی نمیدونستم تا اینکه اینجا خوندم
    دو تا دارم که ممنون میشم اگر راهنماییم کنین
    1.این که یه گزینه به نام scholarship میاد،ما باید درخواست بدیم واسش؟و مدرک خاصی میخواد مثل بورس های دانشگاهی که مثلا GRE و نمره بالا و رزومه قوی میخواد،ینی سخته گرفتنش؟
    2.الان من به چه صورت باید administrative fee رو پرداخت کنم؟چون زنگ زدم به چند تا صرافی گفتن مبالغ پایین رو ما نمیفرستیم!!! حالا خودم خارج کشور هستم و میخوام از طریق یکی از دوستان این کار رو انجام بدم که اگر فیشی چیزی نیاز بود بگیرم و ببرم...
    چون من برای ترم دوم سال اقدام کردم و از اونجایی که امکان گرفتن بورس استانی واسه این ترم نیست،خیلی کمکِ بزرگی میتونه واسم باشه
    درود
    این بورسها به تعداد محدود داده میشه و نیاز به رزومه خیلی قوی داره تا شامل بشه وگرنه امکان گرفتنش نیست.
    لینک مربوط به بورس دانشگاه پلیمی
    شما میتونید با مستر کارت پرداخت کنید خارج از کشور هم به راحتی میتونید این کار و انجام بدید نیازی نیست که از ایران انجام بدن.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

درود
    این بورسها به تعداد محدود داده میشه و نیاز به رزومه خیلی قوی داره تا شامل بشه وگرنه امکان گرفتنش نیست.
    لینک مربوط به بورس دانشگاه پلیمی
    شما میتونید با مستر کارت پرداخت کنید خارج از کشور هم به راحتی میتونید این کار و انجام بدید نیازی نیست که از ایران انجام بدن.
    ممنونم ازتون آقا بهنام ولی مشکلی که دارم اینه که وقتی من وارد قسمت fee میشم و pay with international bank رو میزنم،وارد صفحه ای میشه که عکسش رو هم گذاشتمو هیچ اطلاعاتی نداده که باید به چه شماره حسابی واریز کنم...خب من تو این کشوری که هستم از طریق دوستان برم بانک اینجا به کدوم حساب بفرسته پول رو؟
    و اینکه به فرض فرستادم،چه جوری باید به دانشگاه بفهمونم که فرستادم پول رو...
    بازم ممنونم ازتون

ویرایش توسط arian_kb24 : September 16th, 2016 در ساعت 02:35 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pioneer_stu نمایش پست ها
    سلام دوستان

شما مگه کی apply کردی که 31 Aug چراقت سبز شده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط qweasdf نمایش پست ها
    شما مگه کی apply کردی که 31 Aug چراقت سبز شده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    واسه spring اپلایش از 25 می تا 25 جولای بود. من اوایل جون اپلای کردم.
    این کجاش تعجب داره؟!
    درود
    ممنون آقا بهنام عزیز
    شما خیلی لطف میکنید به من و امثال من

همچنان منتظرم ببینم کی اضافه میشه...

دانشگاه ميلان به همسرم با معدل ١٤ پذيرش نداد اما من قبول شدم
    حالا با اين اتفاق ما نميتونيم اين ترم بريم
    به نظر شما براي ترم اول سال اينده به زبان انگليسي دانشگاه فلورانس به همسرم پذيرش ميده ؟
    يا بهتره ما مدرك ايناليايي بگيريم ؟ و اينكه از الان بخونيم ميتونيم تا بهمن امتحان ايتاليايي رو قبول بشيم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)