صفحه 44 از 50 نخستنخست ... 3435363738394041424344454647484950 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 491

موضوع: رنگ چراغ‌ها - و پروسه‌های لازم جهت انجام بعد از تغییر رنگ چراغ‌ها

پیش فرض پاسخ : رنگ چراغ‌ها - و پروسه‌های لازم جهت انجام بعد از تغییر رنگ چراغ‌ها

[QUOTE=ardali;2371110]ممنون بابت وقتی که برای جواب دادن گذاشتین.
    واسه زبانم اگر زبانتون خوبه و می تونید حداقل TOEFL یا IELTS بیارید که هیچی، ولی اگه اون امتحانا یکم مشکله (مثله من) آزمون TOEIC رو شرکت کنید. فقط Listening و Reading داره, این دانشگاهم مدرکشو قبول داره. خیلی از TOEFL و IELTS هم آسون تره.
    اگه خواستید اطلاعات بیشتری دربارش بدونید بگید تا کامل توضیح بدم.[/

سلام

ممنون میشم در مورد امتحان زبانش یکم بیشتر توضیح بدین ؟ تو ایران برگزار میشه ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رنگ چراغ‌ها - و پروسه‌های لازم جهت انجام بعد از تغییر رنگ چراغ‌ها

[QUOTE=mahana;2371328]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardali نمایش پست ها
    ممنون بابت وقتی که برای جواب دادن گذاشتین.
    واسه زبانم اگر زبانتون خوبه و می تونید حداقل TOEFL یا IELTS بیارید که هیچی، ولی اگه اون امتحانا یکم مشکله (مثله من) آزمون TOEIC رو شرکت کنید. فقط Listening و Reading داره, این دانشگاهم مدرکشو قبول داره. خیلی از TOEFL و IELTS هم آسون تره.
    اگه خواستید اطلاعات بیشتری دربارش بدونید بگید تا کامل توضیح بدم.[/

سلام

ممنون میشم در مورد امتحان زبانش یکم بیشتر توضیح بدین ؟ تو ایران برگزار میشه ؟
    نه. تو ایران برگزار نمیشه. ولی کل هزینه ای که واسه یه نفر در میاد، خیلی بالا نیست.
    هزینه آزمون برای امسال (2016) 123 دلار میشه + هزینه رفت و برگشت به دبی. (اگر دو نفر بشید، هزینه رفت و برگشت به دبی ارزونتر در میاد.)
    من تمامی مدارک آزمون زبان مورد نیاز دانشگاه میلان رو بررسی کردم، مدرک TOEIC از همشون ساده تر بود. این آزمون در رده PUBLIC محسوب میشه.
    آزمونش شامل دو بخش میشه، Listening و Reading. یعنی این دو بخش، از دو بخش موجود در آزمون TOEFL و IELTS ساده تر است.
    هر بخش شامل 100 سوال تستیه. یعنی در مجموع 200 تست. که نمونه سوالاتش هم تو اینترنت هست. و نمره مورد قبول 720 از 990 می باشد.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام کسی هست که چراغش سبز یا قرمز شده باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط idnsfv نمایش پست ها
    سلام کسی هست که چراغش سبز یا قرمز شده باشه؟
    بله.
    بسته به دپارتمان بعضی از دوستان جوابشون اومد و تو همین تاپیک هم اعلام کردند موضوع رو.
    اما بعضی ار دپارتمان ها هنوز خبری نشد.

Junior Member

سلام.
    من چراغم قرمز شد به این دلیل:
    The quality of the curriculum doesn't meet the required admission standard
    به نظرتون دلیلش چی هست؟
    من مدارکمو سفارت نبردم برای DoV. یعنی مشکل به خاطر اینه؟

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ardali نمایش پست ها
    سلام.
    من چراغم قرمز شد به این دلیل:
    The quality of the curriculum doesn't meet the required admission standard
    به نظرتون دلیلش چی هست؟
    من مدارکمو سفارت نبردم برای DoV. یعنی مشکل به خاطر اینه؟
    خیلی متاسفم.
    نه کاری به سفارت نداره. منظورش همون learning outcomes تون هست که به نظر پروفسورها requirement های پذیرش اون رشته رو برآورده نکرده.
    ایشالا دانشگاههای بهتر.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member

دوستان سه تا سوال دارم:
    1.این امکان وجود داره بعد اینکه چراغمون سبز که شد پول رو که واریز کرده باشیم و سفارت هم رفته باشیم یهو چراغمون رو قرمز کنن؟!
    2.الان یه قسمت جدید تو پروفایلم ایجاد شده به نام Document embassy ،یه سری چیزاییو خواستن ازم،اینا همون چیزاییه که اگر ویزامون اومد باید از همون مدارک ویزا سفارت مدارک رو آپلود کنیم؟
    3.SPID identity چیه؟باید اون رو هم کاری کنیم تا بگیریم؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arian_kb24 نمایش پست ها
    دوستان دوتا سوال دارم:
    1.این امکان وجود داره بعد اینکه چراغمون سبز که شد پول رو که واریز کرده باشیم و سفارت هم رفته باشیم یهو چراغمون رو قرمز کنن؟!
    2.الان یه قسمت جدید تو پروفایلم ایجاد شده به نام Document embassy ،یه سری چیزاییو خواستن ازم،اینا همون چیزاییه که اگر ویزامون اومد باید از همون مدارک ویزا سفارت مدارک رو آپلود کنیم؟
    با تشکر
    دوست عزیز میتونم بپرسم که نتیجتون کی اومد؟ و اینکه رشتتون چی بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maplecedar نمایش پست ها
    دوست عزیز میتونم بپرسم که نتیجتون کی اومد؟ و اینکه رشتتون چی بود؟
    خواهش میکنم رشته من Electrical Engineering هستش و جوابم رو دقیقا نمیدونم کی اومد ولی میدونم حدود یه ماه بیشتره که اومده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arian_kb24 نمایش پست ها
    دوستان سه تا سوال دارم:
    3.SPID identity چیه؟باید اون رو هم کاری کنیم تا بگیریم؟
    با تشکر
    آقایون خواهشن امکان ویرایش پست رو بعد چند ساعت بر ندارین که بشه پست رو ویرایش کرد
    من اشتباها اسم رو نوشتم تو سوال 2 ،اسم قسمتی که اضافه شده Enrolment Documents هست که این مدارک رو خواسته،این مدارک رو الان آپلود باید بکنیم یا بعد اینکه ویزا مثبت شد باید اونا رو اسکن بگیریم و آپ کنیم؟
    بازم ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)