صفحه 46 از 50 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 491

موضوع: رنگ چراغ‌ها - و پروسه‌های لازم جهت انجام بعد از تغییر رنگ چراغ‌ها

پیش فرض پاسخ : رنگ چراغ‌ها - و پروسه‌های لازم جهت انجام بعد از تغییر رنگ چراغ‌ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jalalodin نمایش پست ها
    نه
    یه ایمیل زدم بهشون، گفت اون یکی هم برسی میشه، ظاهرا "اگه هر دو انتخابتون از يه كمپ باشه اگه اولي رو قبول بشين دومي رو خود به خود رد ميكنن " اشتباه هستش، چنین چیزی فقط واسه رشته هایی مثل معماری درسته، می شه از یه کمپس، 2 تا رشته ی مختلف هم اپلای کرد، مثل اکثر دانشگاه های دنیا
    آهان بله ، رشته ما معماري هست

پیش فرض پاسخ : رنگ چراغ‌ها - و پروسه‌های لازم جهت انجام بعد از تغییر رنگ چراغ‌ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahana نمایش پست ها
    اگه هر دو انتخابتون از يه كمپ باشه اگه اولي رو قبول بشين دومي رو خود به خود رد ميكنن و اگه اولي رو قبول نشين دومي هم بررسي ميشه
    رو چراغ اون يكي كه سبزنيست يه علامت ضربدر قرمز نبست ؟
    اصلا اینظور نیست. هر دو انتخاب شما رو بررسی می کنند چه از یه کمپ باشند چه نه بعد انتخاب رو به عهده خودتون میذارن در صورت سبز شدن هر دو رشته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Buali Sina university(studying masters in mechanical engineering)

دوستان من برا رشته مكانيك تو ٢ تا كمپ اقدام كردم هنوز اتفاقي نيوفتاده.
    خيلي نگرانم. به خود دانشگاه ايميل زدم گفتن تا فبريه جواب رو ميديم ولي خيلي از بچه ها جوابشون اومده ميخوام ببينم ميشه به حرفشون اطمينان كرد؟
    Dear Applicant, the final outcome of your candidature will be available within your personal profile by February.
    ویرایش توسط amir_ehya : January 23rd, 2017 در ساعت 10:03 PM
    .Comfort is the enemy of achievement

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ehya نمایش پست ها
    دوستان من برا رشته مكانيك تو ٢ تا كمپ اقدام كردم هنوز اتفاقي نيوفتاده.
    خيلي نگرانم. به خود دانشگاه ايميل زدم گفتن تا فبريه جواب رو ميديم ولي خيلي از بچه ها جوابشون اومده ميخوام ببينم ميشه به حرفشون اطمينان كرد؟
    Dear Applicant, the final outcome of your candidature will be available within your personal profile by February.
    قربانت.
    بله درست گفتن بهتون، نگران نباشید. تا وسطای فبریه و حتی رو به آخر ماه هم هنوز جواب پذیرش میدن.
    ایشالا که موفق باشید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Buali Sina university(studying masters in mechanical engineering)

نقل قول نوشته اصلی توسط majjiid نمایش پست ها
    قربانت.
    بله درست گفتن بهتون، نگران نباشید. تا وسطای فبریه و حتی رو به آخر ماه هم هنوز جواب پذیرش میدن.
    ایشالا که موفق باشید.
    مجید جان مرسی که همیشه کمک میکنی.
    شما خبر داری تو رشته مکانیک رقابت نسبت به رشته های دیگه برا اپلی چقدره؟
    و اینکه من هم فرست کال اقدام کردم هم اینکه مکانیک دوتا کمپ داشت و دوتاشو انتخاب کردم این باعث میشه که شانسم بالا تر باشه نسبت به رشته های دیگه؟
    .Comfort is the enemy of achievement

سلام
    دیروز به من ایمیل زد که مدارکت رسیده،امروز هم چراغ زرد رنگ شد.امیدی هست؟؟؟رشته مهندسی مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط adelgharechahi نمایش پست ها
    سلام
    دیروز به من ایمیل زد که مدارکت رسیده،امروز هم چراغ زرد رنگ شد.امیدی هست؟؟؟رشته مهندسی مدیریت
    قربان شما.
    امید همیشه زنده ست و بیدار. اینکه زرد شده یعنی admission office مدارکتون را تایید کرده. باید منتظر باشید تا کمیته تصمیم بگیره در مورد پذیرش یا عدم پذیرشتون.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط majjiid نمایش پست ها
    قربان شما.
    امید همیشه زنده ست و بیدار. اینکه زرد شده یعنی admission office مدارکتون را تایید کرده. باید منتظر باشید تا کمیته تصمیم بگیره در مورد پذیرش یا عدم پذیرشتون.
    موفق باشید.
    آقا مجید مرسی از جوابتون
    یه سوال دیگه داشتم،بهمن میل زده که مدرک زبانت را تا ۱ آپریل بفرس تا در بورس شرکت داده بشی،حالا اگه من بورس نخواهم تا کی فرصت دارم مدرک زبان بفرستم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط adelgharechahi نمایش پست ها
    آقا مجید مرسی از جوابتون
    یه سوال دیگه داشتم،بهمن میل زده که مدرک زبانت را تا ۱ آپریل بفرس تا در بورس شرکت داده بشی،حالا اگه من بورس نخواهم تا کی فرصت دارم مدرک زبان بفرستم؟
    خواهش میکنم عزیزم.
    بهترین کار این هست که با خود دانشگاه مکاتبه بفرمایید و تصمصم نهایی را بگیرید. بعضی دوستان میگن که مکاتبه کردن و بهشون گفتن مشکلی نیست اگه دیرتر بفرستین. بعضی ها میگن دانشگاه جواب قطعی نداده و یکی از کاربرا یعنی جناب AMin_AM که شدیدا هم مورد احترام بنده هستن میگن که پارسال شرایط مشابهی داشتن و دانشگاه بعد از ددلاین مدرک زبان را ازشون قبول نکرده. بنده هم نه تجربه ایی داشتم نه با دانشگاه مکاتبه کردم. فکر کنم الان دیگه جواب قطعیتون را گرفتید
    موفق باشید.

Junior Member

دوستان باید از همون طریق پروفایلمون باهاشون مکاتبه کنیم؟؟؟ من یه بار از طریق آدرس اسکایپشون براشون پیام فرستادم هیچ جواب ندادن..
    کسی میدونه باید از چه میلی و چه طریقی با دپارتمان مهندسی باید اعتراض کنم برای رجکشن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)