صفحه 14 از 44 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 431

موضوع: مهاجرت به کانادا از طریق روش نیروی کار منطقه ای نوااسکوشیا

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق روش نیروی کار منطقه ای نوااسکوشیا

سلام.

لطفا اگر کسی از دوستان اطلاعات یا نمونه Employment and Settlement Plan اگر داره لطف کنه برای من هم ارسال کنه.

من فقط لنگ این موندم. خواهش میکنم.

Junior Member

سلام.
    می خواست بدونم آیا صحت دراه که ایلتس آکادمیک را هم قبول میکنن چون من نمره 6.5 آکادمیک دارم و می خواستم برای اولین تاریخ جنرال ثبت نام کنم
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram62 نمایش پست ها
    سلام.
    می خواست بدونم آیا صحت دراه که ایلتس آکادمیک را هم قبول میکنن چون من نمره 6.5 آکادمیک دارم و می خواستم برای اولین تاریخ جنرال ثبت نام کنم
    با تشکر
    بله.نمره آکادمبک اگر داشته باشید هم قبول میکنند.توی خود سایتشون هم اعلام کرده اند.
    http://novascotiaimmigration.com/imm...arket-demand/f

نقل قول نوشته اصلی توسط sportbee نمایش پست ها
    بله.نمره آکادمبک اگر داشته باشید هم قبول میکنند.توی خود سایتشون هم اعلام کرده اند.
    http://novascotiaimmigration.com/imm...arket-demand/f
    البته به قسمت FAQ مراجعه کنید و ببینید.
    http://novascotiaimmigration.com/employers/faqs/

بچه ها سلام
    این فرم NSNP100-APPLICATIO FORM همان فرم GENERIC APPLICATION FORM FOR CANADA هست ؟؟؟اگر هست پس چرا در مدرک GUIDE صفحه 14 گفته کپی اش را بدین و سپس در همان صفحه تو مدارک مربوط به NOVA SCOTIA NOMINEE PROGRAM FORMS گفته اورجینال بدین ؟؟؟
    بچه ها ما الان باید فقط فرم های مربوط به NOVA SCOTIA NOMINEE PROGRAM FORMS رابدیم ؟ و فرم های مربوط به CITIZENSHIP AND IMMIGRATION CANADA را بعدا" بدیم ؟؟؟ درسته ؟
    لطفا" راهنماییم کنید . ممنونم

سلام
    این فرم NSNP 100-APPLICATION FORM کجاست ؟

Junior Member

باسلام
    دوستان کسی میدونه اولویت پذیرش پرونده در صورت کامل بودن مدارک چی هست؟زمان ارسال مدارک یا فاکتورهای دیگه هم دخیل هستن؟

Junior Member

دوستان غیر از فرم های NSNP100-NSNP50-NSNP60 فرم های دیگری هم باید پر شوند
    در ضمن به غیر از مدارک تحصیلی و شناسنامه مدرک دیگری هم لازم است

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    راستش من بلافاصله روز بعد از اعلام این برنامه یعنی 5 مارس 2014, با یک وکیل تو کانادا قرارداد بستم و فرمها رو به کمک ایشون پر کردم. خوب من خودم می تونستم فرم ها رو پر کنم ولی چک کردن و تأیید یکی دیگه میتونه دلگرمی خیلی خوبی باشه ضمن اینکه بعضی نکات کلیدی مثل اینکه کدوم فرم رو کپی بفرستم و کدوم رو اصلی و برخی اشتباهاتی که ممکنه واسه هر کسی تو تکمیل مدارک پیش بیاد, توسط ایشون رفع شد و در نهایت 14 مارس با DHL فرستادم که 19 مارس هم DHL ایمیل فرستاد که Deliver شده. در مورد Settlement Plan طبق توصیه وکیلم من خودم نوشتم و ایشون فقط دو سه بار Review و Revise کرد که کمک خیلی خوبی بود. بعضی چیزا که از نظر ما خوب به نظر می رسه می تونه اونها رو گمراه کنه و حسن نیت ما رو خدشه دار کنه!
    راستش من توصیه می کنم اگر نمی خواین به دردسر بیفتین با یک وکیل و یا یه با تجربه, مدارکتون رو چک کنین.
    واسه نوشتن Settlement plan هم فقط کافی فرم ها رو با دقت بخونین و به سایت هایی که گفته یه نگاهی بندازین. تو سایت های اینترنتی یکم درباره آب و هوا و شرایط اجتماعی و خدمات رفاهی و تفریحی اون منطقه و صنایع مخصوصاً صنایع مرتبط به کار خودتون جستجو کنین و با همون اصطلاحات یک متن بنویسین. اگه دنبال کار بگردین و از قیمت خونه و هزینه های زندگی اونجا هم بنویسین بد نیست.
    در کل خیلی سخت نگیرین. در ضمن اول Appendix 3 هم گفته می تونین این موارد رو تو یه صفحه دیگه بنویسین.
    فقط تنها اختلاف من و وکیلم سر Regulated بودن رشته من هست که من می گم هست و ایشون میگه نیست. که این هم خیلی مهم نیست, اگه باشه خودشون میخوان من Assess کنید.
    کسی در این مورد مرجع معتبری سراغ نداره!؟
    ولی با این Process Time که واسه آنکارا و PNP گفته فکر کنم بیشتر واسه بازنشستگیمون خوب باشه تا کار و زندگی! 53 ماه و 3 ماه، تازه اگه خوش قول باشند، میشه حدود 5 سال! من یه وام 20 میلیونی واسم جور شد نگرفتم، گفتم دارم میرم کی می خواد قسط ها رو بده!!! حال می کنین چقدر امیدوار بودم!! ولی حالا پشیمونم!!!
    به هر حال امیدوارم زودتر خلاص شیم از دست این وضعیت!
    فرمها هم طبق چک لیست فایل http://novascotiaimmigration.com/wp-...ruary_2014.pdf عمل کنید. کپی فرمهای فدرال و ترجمه ها و مدرک زبان و نامه بانک و نامه سابقه کار و شناسنامه و دانشنامه رو می خوان و فقط اصل فرم های NSNP 100 و در صورت لزوم 50 البته خود چک لیست و Appendix 3 رو هم یادتون نره. در ضمن فرم IMMM008 مشهور به Generic رو حتماً باید آنلاین پر کرده و Validate کنید بعد Save و پرینت بگیرید.

موفق باشین
    ویرایش توسط araliabadi : March 26th, 2014 در ساعت 08:14 PM دلیل: حذف نام وکیل

عزیز مگر این روش pnp هست؟ اگر روش pnp باشه شرایط فرق میکنه و باید که 128 هزار دلار رو پرداخت کنید و غیر قابل برگشت هست-برای اقدام به این استان-اینه که فکر میکنم مدت بررسی پرونده های شما 53 ماه نیست و احتمالا کمتره.

file no:jan 2012
    medical:sep 2012
    update:dec 2013
    PNP-ANKARA ..... in process: feb 2014____________ pass req: April 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)