صفحه 15 از 39 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 431

موضوع: مهاجرت به کانادا از طریق روش نیروی کار منطقه ای نوااسکوشیا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق روش نیروی کار منطقه ای نوااسکوشیا

سلام میخواستم بپرسم ب این سوال چه جوری جواب بدم؟

In your own words, tell us briefly about your settlement in Nova Scotia and any future plans you may have

نقل قول نوشته اصلی توسط akbarian8 نمایش پست ها
    سلام میخواستم بپرسم ب این سوال چه جوری جواب بدم؟

In your own words, tell us briefly about your settlement in Nova Scotia and any future plans you may have
    سلام
    منظور همان settlement plan هست ، اين تابيك رو يه نكاه بندازيد ، برنامه اينده زندكي و اقامت و كارتون در استان نوااسكوشيا
    خدایا تو همیشه در همین نزدیکی بودی و دستم رو گرفتی ،همه چیز دست خداست ، بابت همه چیز بی نهایت مرتبه ازت ممنونم خدایا، یا علی مدد

Junior Member

سلام میدونم settlement plan چی هست ولی میخواستم بدونم چه جوری بهش جواب بدم؟

اداره مهاجرت استان نوا اسکوشیا ، سرانجام به پرسش های زیادی که مطرح شده بود پاسخ داد و بعضی از نقاط مبهم را جهت متقاضیان روشن نمود. مواردی که این اداره عنوان کرده است ، به شرح زیر می باشد:۱- اداره مهاجرت این استان علیرغم دریافت حجم زیاد تقاضانامه ، همچنان درخواست متقاضیان جدید و علاقه مند رو مورد پذیرش قرارداده و ظرفیت پذیرش این استان جهت سال جاری این برنامه ، ۱۵۰ درخواست می باشد. از بین سیل عظیم تقاضانامه های دریافتی ، تنها ۱۵۰ درخواست را که مدارک ارسالی را کامل ارسال نموده و به اطلاعات خواسته شده ، بطور کامل و بدرستی پاسخ داده و علاقه خود را به زندگی در استان نوا اسکوشیا اثبات نموده باشند ، پذیرفته و جهت ادامه کار از آنها دعوت به عمل می آید.۲- در صورتی که ظرفیت مورد نظر تکمیل گردد ، متقاضیانی که انتخاب نشده اند ، بنا به انتخاب خود امکان قرار گرفتن در نوبت جهت سال آینده را داشته و یا امکان خارج کردن پرونده خود از نوبت بررسی را نیز دارند.۳- به دلیل حجم بالای درخواست های رسیده ، بررسی اولیه تقاضانامه ها بیشتر از حالت عادی که پیش از آن ۳ ماه ذکر گردیده بود ، زمان بیشتری خواهد برد و در هر صورت متقاضیان از پذیرش و یا عدم پذیرش تقاضانامه خود مطلع خواهند شد.۴- در صورت عدم ارسال مدرکی همراه با تقاضانامه ، امکان اضافه نمودن آن پیش از اعلام اداره مهاجرت استان امکان پذیر نمی باشد.۵- در صورتی که شغل متقاضی در لیست مشاغل مورد نیاز نباشد ، امکان استفاده و اقدام از طریق این برنامه وجود ندارد.۶- مدرک ایلتس آکادمیک نیز مورد قبول می باشد.۷- در صورت اثبات علاقه مندی جهت زندگی در استان نوا اسکوشیا و علیرغم اقدام پیش از این در استان دیگر ، این امکان جهت متقاضیان فراهم می باشد که در این برنامه نیز شرکت نمایند.
    file no:jan 2012
    medical:sep 2012
    update:dec 2013
    PNP-ANKARA ..... in process: feb 2014____________ pass req: April 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - Fluid Power - TUT

واقعا ایلتس اکادمیک قبوله؟ میشه لینکش بدین خیال ما راحت بشه؟

Junior Member ro0oz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin1366 نمایش پست ها
    واقعا ایلتس اکادمیک قبوله؟ میشه لینکش بدین خیال ما راحت بشه؟
    درود
    نه دوست عزیز،اداره مهاجرت کانادا فقط آیلتس جنرال رو قبول می کنه.این موضوع به صراحت در چک لیست اداره مهاجرت بیان شده است. هرچند اداره مهاجرت استان نواسکوشیا برای آغاز پرونده آیلتس آکادمیک هم قبول می کرد اما پذیرش پرونده الان بسته شده است و برای سال 2015 هم هنوز مدارک مورد نیاز رو اعلام نکردند.

سلام.

لطفا اگر کسی از دوستان اطلاعات یا نمونه Employment and Settlement Plan اگر داره لطف کنه برای من هم ارسال کنه.

من فقط لنگ این موندم. خواهش میکنم.

Junior Member

سلام.
    می خواست بدونم آیا صحت دراه که ایلتس آکادمیک را هم قبول میکنن چون من نمره 6.5 آکادمیک دارم و می خواستم برای اولین تاریخ جنرال ثبت نام کنم
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram62 نمایش پست ها
    سلام.
    می خواست بدونم آیا صحت دراه که ایلتس آکادمیک را هم قبول میکنن چون من نمره 6.5 آکادمیک دارم و می خواستم برای اولین تاریخ جنرال ثبت نام کنم
    با تشکر
    بله.نمره آکادمبک اگر داشته باشید هم قبول میکنند.توی خود سایتشون هم اعلام کرده اند.
    http://novascotiaimmigration.com/imm...arket-demand/f

نقل قول نوشته اصلی توسط sportbee نمایش پست ها
    بله.نمره آکادمبک اگر داشته باشید هم قبول میکنند.توی خود سایتشون هم اعلام کرده اند.
    http://novascotiaimmigration.com/imm...arket-demand/f
    البته به قسمت FAQ مراجعه کنید و ببینید.
    http://novascotiaimmigration.com/employers/faqs/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)