صفحه 15 از 44 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 431

موضوع: مهاجرت به کانادا از طریق روش نیروی کار منطقه ای نوااسکوشیا

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق روش نیروی کار منطقه ای نوااسکوشیا

نقل قول نوشته اصلی توسط syman نمایش پست ها
    عزیز مگر این روش pnp هست؟ اگر روش pnp باشه شرایط فرق میکنه و باید که 128 هزار دلار رو پرداخت کنید و غیر قابل برگشت هست-برای اقدام به این استان-اینه که فکر میکنم مدت بررسی پرونده های شما 53 ماه نیست و احتمالا کمتره.

سلام
    من فكر ميكنم اينجوري باشه ببينيد درست ميكم ؟
    pnp = provincial nominee program
    كه خب با شرايط هراستان نحوه بذيرشش فرق ميكنه
    به دو كلاس بيزينس و اكونوميك تبديل ميشه
    بيزينس كه همون سرمايه كذاري و ايناست فكر كنم
    اكونوميك هم كه اسكيلد وركر هست

حالا زمان بررسي اينها تو استان بماند ظ زمان صدور ويزا براي اينها هم فرق ميكنه ؟
    يه جدول براي سال 2014 براي انكارا ديده بودم ولي يادم نيست

اكر اشتباه بود لطفن تصحيح بفرماييد
    خدایا تو همیشه در همین نزدیکی بودی و دستم رو گرفتی ،همه چیز دست خداست ، بابت همه چیز بی نهایت مرتبه ازت ممنونم خدایا، یا علی مدد

سلام ؛بنظرم اینطور باشه.ممنون از توضیحاتتون.
    اینکه فرق میکنن یا نه این رو نمیدونم. هرچند شرایط اقدامشون کاملا متفاوته.
    اما سهیمه آنکارا 200 تا زده(فکر میکنم منظور نفر باشه نه پرونده)
    file no:jan 2012
    medical:sep 2012
    update:dec 2013
    PNP-ANKARA ..... in process: feb 2014____________ pass req: April 2014

دوستان به نظرتون اگه شغلی regulated باشه یا نباشه تاثیر داره در پذیرش پرونده یا نه؟ و اینکه اگه regulated نباشه یعنی سخت تر کار پیدا میشه براش ؟
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید بفرمایید

سلام دوستان فرم IMM 5475 Authority to Release Personal Information to a Designated Individual (if applicable) [IMM 5475] این فرم رو از کجای باید گرفت. چون تو این صفحه وجود نداره http://www.cic.gc.ca/english/informa...pplication.asp
    لطثا اگه کسی میدونه خبر بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط asgs نمایش پست ها
    سلام
    این فرم NSNP 100-APPLICATION FORM کجاست ؟
    این سلیت تو چک کن http://novascotiaimmigration.com/imm...market-demand/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mikeXqueen نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    راستش من بلافاصله روز بعد از اعلام این برنامه یعنی 5 مارس 2014, با یک وکیل تو کانادا قرارداد بستم و فرمها رو به کمک ایشون پر کردم. خوب من خودم می تونستم فرم ها رو پر کنم ولی چک کردن و تأیید یکی دیگه میتونه دلگرمی خیلی خوبی باشه ضمن اینکه بعضی نکات کلیدی مثل اینکه کدوم فرم رو کپی بفرستم و کدوم رو اصلی و برخی اشتباهاتی که ممکنه واسه هر کسی تو تکمیل مدارک پیش بیاد, توسط ایشون رفع شد و در نهایت 14 مارس با DHL فرستادم که 19 مارس هم DHL ایمیل فرستاد که Deliver شده. در مورد Settlement Plan طبق توصیه وکیلم من خودم نوشتم و ایشون فقط دو سه بار Review و Revise کرد که کمک خیلی خوبی بود. بعضی چیزا که از نظر ما خوب به نظر می رسه می تونه اونها رو گمراه کنه و حسن نیت ما رو خدشه دار کنه!
    راستش من توصیه می کنم اگر نمی خواین به دردسر بیفتین با یک وکیل و یا یه با تجربه, مدارکتون رو چک کنین.
    واسه نوشتن Settlement plan هم فقط کافی فرم ها رو با دقت بخونین و به سایت هایی که گفته یه نگاهی بندازین. تو سایت های اینترنتی یکم درباره آب و هوا و شرایط اجتماعی و خدمات رفاهی و تفریحی اون منطقه و صنایع مخصوصاً صنایع مرتبط به کار خودتون جستجو کنین و با همون اصطلاحات یک متن بنویسین. اگه دنبال کار بگردین و از قیمت خونه و هزینه های زندگی اونجا هم بنویسین بد نیست.
    در کل خیلی سخت نگیرین. در ضمن اول Appendix 3 هم گفته می تونین این موارد رو تو یه صفحه دیگه بنویسین.
    فقط تنها اختلاف من و وکیلم سر Regulated بودن رشته من هست که من می گم هست و ایشون میگه نیست. که این هم خیلی مهم نیست, اگه باشه خودشون میخوان من Assess کنید.
    کسی در این مورد مرجع معتبری سراغ نداره!؟
    ولی با این Process Time که واسه آنکارا و PNP گفته فکر کنم بیشتر واسه بازنشستگیمون خوب باشه تا کار و زندگی! 53 ماه و 3 ماه، تازه اگه خوش قول باشند، میشه حدود 5 سال! من یه وام 20 میلیونی واسم جور شد نگرفتم، گفتم دارم میرم کی می خواد قسط ها رو بده!!! حال می کنین چقدر امیدوار بودم!! ولی حالا پشیمونم!!!
    به هر حال امیدوارم زودتر خلاص شیم از دست این وضعیت!
    فرمها هم طبق چک لیست فایل http://novascotiaimmigration.com/wp-...ruary_2014.pdf عمل کنید. کپی فرمهای فدرال و ترجمه ها و مدرک زبان و نامه بانک و نامه سابقه کار و شناسنامه و دانشنامه رو می خوان و فقط اصل فرم های NSNP 100 و در صورت لزوم 50 البته خود چک لیست و Appendix 3 رو هم یادتون نره. در ضمن فرم IMMM008 مشهور به Generic رو حتماً باید آنلاین پر کرده و Validate کنید بعد Save و پرینت بگیرید.

موفق باشین

سلام. در سایت http://www.jobbank.gc.ca/occupation_search-eng.do شغل خودتون رو در منطقه مورد نظر (یکی از شهرهای Nova Scotia) جستجو کنید. در نتایج جستجو یه جایی هست که به رنگ قرمز نوشته شده که این شغل regulated هست یا نه. به طور کلی تقریبا 20 درصد شغل های کانادا regulated هستند مثل پرستاری و لوله کشی. این لینک رو هم میتونید مطالعه کنید:
    http://www.jobbank.gc.ca/content_pie...=202#regulated
    ویرایش توسط araliabadi : March 26th, 2014 در ساعت 08:15 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس کامپیوتر

سلام. امیدوارم کسی جوابی برای من داشته باشه. در قسمت Financial Information گفته میتونید bank statement از سه ماه گردش حسابتون داشته باشید یا proof of property ownership یا ترکیبی از این دو. کسی میدونه که اثبات مالکیت چطور ممکنه؟ آیا باید سند خونه رو ترجمه کنم و بفرستم یا راه دیگه ای هم وجود داره؟ همچنین وام مسکن هم دارم. به نظرتون میتونم از بانک مسکن نامه بگیرم که برای ملک مورد نظر وام گرفتم و ملکم در گرو بانکه؟ چون این هم میتونه اثباتی بر مالکیت باشه.

Junior Member

سلام مجدد خدمت دوستان عزيز. فكر كنم توضيحات دوستمون در مورد PNP كاملاً شفاف و گويا بود. در مورد Regulated مشكل خاصي نيست. نگرانش نباشيد فقط اگر شغل شما Regulated باشه بعداً‌ از شما مي خواهند كه يك مركز در كانادا مثل WES شمار رو assess كنه كه فقط يك ماه طول مي كشه و 200 دلار هم خرج داره.
    اين سهميه آنكارا،‌200 نفر رو از كجا دارين مي گين. امكانش هست لينكش رو بذارين؟
    من جايي نديدم در روند و زمان بررسي رونده هاي Economy و Business تفاوتي قائل شده باشند. البته به جز فرمها! شما جايي خوندين كه فرق مي كنه؟

Junior Member

اين سايت Jobbank رو هم ديدم الان دوباره هم يه چك كردم. جايي نگفته كه شغل Regulated هست يا نه. من Electrical Engineer 2133 هستم. حتي واسه Electrician كه مطمئن هستم Regulated هست هم رفتم ولي چيزي تو سايت نديدم. وكيلم ميگه Electrical Engineer چون كارش بيشتر دفتري و محاسباتي هست و لزوماً كار عملي نداره Regulated نيستو كسي مرجعي داره كه به صراحت و شفاف گفته باشه Electrical Engineer در NS جز شغل هاي Regulated هست يا نه.
    آخه من يك مشكل بر خوردم. واسه Assess بايد ريزنمرات ترجمه شده در پاكت مهر و موم دانشگاه بفرستم. دانشگاه من آزاد شهرستان بوده كه ميگه ما اين نامه ها را نميديم بايد برين تهران، آزاد تهران معرفي مي كنه به واحد بين الملل وزارت علوم و كلاً يك پروسه پيچيده و طولاني ميشه كه من چون تهران نيستم خيلي واسم سخت و زمان بر مي شه.
    خدا كنه Regulated نباشه.
    راستي اين قضيه 53 ماه چي شد، كسي رو ميشناسيد كه اين راه رو رفته باشه، آمار بگيريم ببينيم واقعاً چقدر طول مي كشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mikeXqueen نمایش پست ها
    اين سايت Jobbank رو هم ديدم الان دوباره هم يه چك كردم. جايي نگفته كه شغل Regulated هست يا نه. من Electrical Engineer 2133 هستم. حتي واسه Electrician كه مطمئن هستم Regulated هست هم رفتم ولي چيزي تو سايت نديدم. وكيلم ميگه Electrical Engineer چون كارش بيشتر دفتري و محاسباتي هست و لزوماً كار عملي نداره Regulated نيستو كسي مرجعي داره كه به صراحت و شفاف گفته باشه Electrical Engineer در NS جز شغل هاي Regulated هست يا نه.
    آخه من يك مشكل بر خوردم. واسه Assess بايد ريزنمرات ترجمه شده در پاكت مهر و موم دانشگاه بفرستم. دانشگاه من آزاد شهرستان بوده كه ميگه ما اين نامه ها را نميديم بايد برين تهران، آزاد تهران معرفي مي كنه به واحد بين الملل وزارت علوم و كلاً يك پروسه پيچيده و طولاني ميشه كه من چون تهران نيستم خيلي واسم سخت و زمان بر مي شه.
    خدا كنه Regulated نباشه.
    راستي اين قضيه 53 ماه چي شد، كسي رو ميشناسيد كه اين راه رو رفته باشه، آمار بگيريم ببينيم واقعاً چقدر طول مي كشه؟
    in linko shoma negah kon: http://www.jobbank.gc.ca/report-eng....final&ln=p&s=3
    2133 Regulate hast dar NS

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)